- 341 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина для свого року в Ідеальному стані
Машина для свого року в Ідеальному стані
У продажу класне та комфортне авто, мотор, коробка без нарікань, кузов не гнилий. Нещодавно було замінено: масла фільтра, колодки та диски в круг, сайлентблоки балки, передня вісь замінено рульові тяги наконечники, встановленні проставки щоб підняти кліренс. Новий газовий редуктор з фільтрами. На 345 тис. Ремінь грм, помпа, термостат. Новий радіатор охолодження, розширювальний бачок. Новий Акб. + віддаю зимню резину
Авто у гарному стані як на свої роки. Двигун працює рівно, не димить, ходова не гримить і не стучить Салон доглянутий, кузов без корозії. Машина комфортна та надійна для щоденної їзди, яка дарує приємні емоції. Авто сподобається поціновувачам швидкої та драйвової їзди. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Автомобіль у непоганому стані, повністю на ходу. Нещодавно був на сервісі — зроблена ходова частина, замінено ГРМ, а також масло та всі фільтри. Машина їде добре, вкладень по технічній частині на даний момент не потребує. По кузову є невеликі нюанси: • легкі пошкодження, • на капоті та трохи на даху є плями (бажано відполірувати), • на сидіннях є плями. Все чесно показано на фото. Страховка дійсна, документи в порядку. Авто готове до переоформлення. Хороший варіант як на кожен день —
Продаж авто все працює сів поїхав видимі сліди експлуатації
Гарний стан сів і їздиш! Без капіталовкладень
автомобіль технічно справний на 100% машина їздить кожного дня!! турбіна після реставрації, ходова повністю обслужена, грм та роліки 10000 тис. замінено цілий комплект щеплення. перекупам не турбувати що цікавить дзвоніть!!! всім вдалих продаж та покупок!!!! слава Україні!!
Продам в хороші руки автомобіль єсть нюанси по кузову торг реальному покупцю вместен машина перебрана в круг без нарікань
2.5 тди надійний мотор на автоматі
продам Ауди А6 С5 1.8т з надійним двигуном їде дуже бодро оскільки авто оснащене турбіною яка працює чітко та без жодних нарікань також на авто встановлене ГБО та працює як на газу так і на бензині без жодних нарікань коробка передач механіка теж в чудовому стані автомобіль обслуговувався вчасно повністю замінено комплект грм масла та фільтри також замінений антифриз та ВСІ рідини гальмівної системи та щеплення, система світла LED авто на досить хороших дисках та на новій низько профільній гумі як показано на фото також авто тоноване по колу одним словом..Автомобіль вартий уваги.Якщо ще щось цікавить деталі за телефоном. ПЕРЕКУПАМ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ.
Продам власне авто,справне,надійне,комфортне. Нічого робити не потрібно все працює сів поїхав. Питання за телефоном...
Автомат працює ідеально. Двигун 2.4 без зауважень. Сів і поїхав. Вкладень не потребує. По кузову косметика тільки на передніх крилах. * кондиціонер працює;
В машині були замінені всі розходніки (ремні, оліки, помпа, гідрокомпенсатори, фільтра), зроблена ходовка. Є також люк
Продам автомобіль Ауді а6 с5 1998 року, дорестайлінг. Газ/ бензин.Є камера заднього виду. З переоформленням. Технічно автомобіль впорядку, сів та поїхав.
Продаю власне авто деталі по телефону ********** Оля
Авто в гарному стані, приганялося з Германії та перебувало в одних руках, їздило мало, вчасно мінялися якісні запчастини та мастила, в салоні не палили, електро сидіння з обігрівом, є дитяче крісло - віддамо у подарунок. Встановлено ТНВД з останніх років (посилений транзистор та надійна конструкція). Прості механічні форсунки - надійні та не вибагливі до пального, (не Common Rail). Замінені зношені запчастини в ГБЦ (гідроштовхачі та рокера і прокладки). Масло від заміни до заміни не бере. Турбіна після ТО - працює все добре, регулювання геометрії також. Нові гальмівні диски (Remsa) та колодки. В 307000 замінено всі сайлентблоки важелів підвіски, а також ШРУС, після діагностики - жодних питань до підвіски та ходової немає. В 310000 замінено Мастило та фільтра, новий Антифриз G12+, та головне - комплект ГРМ (Ремінь та ролики ГРМ + помпа + термостат, ремінь та ролик ТНВД, ремінь та ролик Генератора, а також Компресора Клімата, встановлено нову Віскомуфту - працює по заводським параметрам), додатково перевірено всі рокера та гідроштовхачі, замінено прокладки ГБЦ, нові Сальники Форсунок та шланги обратки, нові сальники Розподільчих Валів та Колінчатого Валу. Відрегульовано Кут системи Вприску пального до необхідних параметрів. По двигуну - жодних помилок в блоку керування нема. Клімат - двозонний, заправлений та робочий. Електрообігрів лобового скла. Ксенон, нові лампи (Osram). Круіз - контроль, розхід пального на круїзі по трасі 6,5 літрів, в місті в середньому 8 літрів. Заводський сабвуфер та підсилювач, дуже якісний звук. Не бита та не перефарбована, кузов без дефектів та іржі, скло все рідне. Без фаркопу. Заводиться в -20, нові свічки. Два комплекти гуми на різних дисках. Вкладень не потребує. Дуже комфортне та якісне авто, високий рівень безпеки. Всі додаткові фото (замінені запчастини та мастила, скріншоти програми сканування тощо) можу скинути додатково. Відео огляд онлайн - за вимогою, або скину відео на месенджер.
Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Замінено: рульова рейка, насос ГУР, тормозні диски колодки проколу, новий акумулятор, передні ричаги підвіски, комплект зчеплення, рідини гур, тормозна рідина, нова зимова гума, задні пружини.
