- 200 тис. км
- Одеса
- Дизель
- Ручна / Механіка
Машина в нормальном состоянии на полном ходу кондиционер регулировка фар люк всё работает расход топлива город до 7литров
Машина в нормальном состоянии на полном ходу кондиционер регулировка фар люк всё работает расход топлива город до 7литров
Всі деталі за телефоном Прошу дзвонити лише тих хто зацікавлений в даному авто
Ходова зроблена повністю. Машина без проблем. Е невелики нюанси по кузову (рижики) але не критичні.
В авто замінено все до дрібниць. Подробиці за телефоном
Хороший стан. Продаж не терміновий. Деталі за телефоном. І звичайно що буде торг
Нова зимова гума Toyo R15 на залізних дисках, комплект літньої гуми на литих дисках R16
Автомобіль в гарному стані детально про автомобіль розповім по телефоні телефонуйте в любий час
Машина в непоганому стані,є нюанси по кузову на фото видно. Двигун не димить працює рівно Коробка теж не поганому стані
Опис від продавця Audi a6 c5 2.8 quattro механіка. Авто в гарному стані, повністю обслужене замінено всі сайленблоки в задній підвісці, комплект ричагів спереду, масла в коробці, редукторі і.т.д. 25 тисячі назад було замінено комплект грм з помпою і термостатом. Замінено комплект щеплення з маховиком. Стоїть новий акумулятор. Авто з люком обладнаний сонячною батареєю, двійні вікна стоять у дверях. Клімат працює без нарікань. Автомобіль їде бодро з повним приводом рулиться дуже круто особливо взимку, зрозуміють тільки кватроводи. Є незначні недоліки по ЛКП так як авто вже 27 років. Два компоненти гуми зима на r15 желізо, літо r16 титани. Додатково віддам дуже багато запасних частин. За більш детальною інформацією звонить розповім все що цікавить. Реальному покупцю торг.
мотор коробка без зауважень,сів поїхав, реальному покупцю торг біля автомобіля
Машина в задовільному стані. Питання по телефону. при обміні можу трохі доплатити .і обов'язкове переоформлення.
Автомобіль в хорошому стані!
зробив повністю ходову, є питання по кузову- на криші злазить лак, ліве крило - видно що красили після поганої рихтовки- зі мною в ДТП не була, а так то впевнений що була десь в Німеччині, по мотору- наїздив десь 10000- але масло міняв два рази- перший коли купив, другий коли міняв свічки, і гідронасос керма- він не працював. щоб зараз зробив , це поміняв прокладку- бо масло попадає до свічок- але мені не мішає- я ще від ходової відхожу- 48 000 заплатив((. я не дуже розбираюсь в авто- але ця тачка крута) . є пару відео в тік тоці- займаюсь рулями- то зробив собі руль і так далі. запитуйте нюанси зразу- все на чисту воду- як є- мотор рве- але я б зробив капіталу. міняю- бо хочу універсал- треба багато возити по хазяйстві- мало мені місця- наприклад- холодильник я не перевезу чи стіралку.
Всі деталі по телефону або в чаті.
Автомобіль в хорошому стані, перший власник в Україні, був пригнаний з Польщі. Повністю нова ходова частина Стан ЛКП в непоганому стані Було підкраси по кузову Один Ключ Двигун 2.5TDI
2.4 газ вписаний технічно справна без зауважень . Гарний збережений стан на свої роки ! Знімаємо з обліку !
