- 117 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продам своє авто в R-LINE пакеті. Дуже красивий колір кенді, авто в максимальній комплектації, двозонний клімат контроль, дистанційний запуск двигуна,датчики світла і дощу, мертві зони, запобігання зіткнення спереду і ззаду, утримання смуг, розпізнавання знаків, підігрівання, люк, шкіряний салон ,великий монітор з карплеєм і андроїд авто, чорна стеля, безключовий доступ, колеса R19, фари адаптивні лед (дальній і ближній), дистронік і ще купа корисних функцій. В авто працює абсолютно все. Двигун 2.0 турбо,коробка звичайний гідротрансформатор. ПРОХАННЯ МАЙДАНЧИКИ І АТОБІЗНЕСМЕНОВ НЕ ТУРБУВАТИ, ДОПОМОГА В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРІБНА!!!
