- 273 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Перший власник в Україні , в одних руках 4.5р. ДТП тільки те що в США , все решта в рідній фарбі , повнісю справне , ремні ролики поміняні 12тис тому , масло 6тис тому , акумулятор1 р тому купили новий , ходова частина повністю обслужена 1тис тому , колодки та передні тормозні диски замінені 200-300 км тому , всі лампочки які потрібно було замінити замінили ,демфер поміняний одразу як приїхала в Україну ,екологія також одразу відшилась , два комплекти резини , зроблена комплексна діагностика і все посписку поміняно на хороші запчастини не дешеві , робити нічого не потрібно , рижиків нема , з мінусів є мінімальні тріщинки на водійському сидінні .
