- 250 тыс. км
- Новый Буг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручная / Механика
Автомобіль очень вхорошм стані сів і поїхал куда надо газ вписан бензин дет звоніть за номером !!!
Автомобіль очень вхорошм стані сів і поїхал куда надо газ вписан бензин дет звоніть за номером !!!
Заменено сцепление, комплект Грм, ремень генератора, отреставрировали ГБЦ, масло в двигателе и коробке, сальники и пыльник в коробке, сальники роспредвала, новая рейка установлена, новый АКБ, по ходовой все ок заменена вся передняя часть, на задней заменены стойки, охлаждение антифриз. Нужно варить авто
Продам ВАЗ 2110 2006 год 1.6 Газ/бензин Автомобиль в хорошем состоянии, в родной краске Кузов целый, без гнили Двигатель работает хорошо, без нареканий Ходовая в хорошем состоянии Газ/бензин С документами порядок, любой вид переоформления Больше фото/видео в приватные сообщения
Все вопросы по телефону.Гарний торг.
Потребує ремонту кузова.Технічна частина робоча , працює на бензині так і на газі ( 2 покоління), балон "таблетка".Сів і поїхав. Мотор масла не бере, коробка справна. Всі подробиці про телефону.
Пріора в шикарному стані. Двигун та коробка працює без нарікань. Газ 4 покоління. Є камера заднього виду,парктроник .
В хорошем техническом состоянии. Никогда не была в Дтп, кузов весь ровный, без шпакля, но не мешало бы приложить руки в борьбе с ржавчиной. С документами все отлично, любые переоформления или первая доверенность от владельца. Газ вписан! Посмотреть можно в любой день, торг возможен.
Авто ежедневно на ходу. Для езды вложений не нуждается. Есть следы эксплуатации
Продам свій автомобіль в гарному стані. Я другий власникбільше 10 років. Машина повністю на ходу, сядай і їдь. Все справне і працює, вкладень не потребує. Якщо щось зацікавить, детальніше розповім все по телефону. Дзвоніть питайтеся.
Продаю 99ту в хорошем состоянии.2004год 1.5 бензин.Инжектор.275000км.Машинка заводится,едет,рулливается,тормозит,светит,греет,играет и выполняет все функции простого,дешевого и по своему надежного автомобиля. окрашена.Больше информации по телефону.Если интересно, могу сделать любое фото, видео, можно видеосвязь. Звоните, писать не люблю, извините. Моя цена 1750$, готов торговаться в разумных рамках. Всем мира и удачи.
Мотор в полном боевом ходу, не гнилая. Ходовая в идеальном состоянии. Все остальное по телефону
Авто в хорошем состоянии не битая не варяная на бодром ходу
Продам 99ю. Машина не гнила, але з'являються павучки, потребує косметичного ремонту. На додаток ще одна коробка. ГБО 4го покоління вписано у ТП. торпедо опель сидіння Мерс. Перекупам подвійний тариф! Я господар, продаж з переоформленням за ваш рахунок Всі подробиці біля машини.
Авто після кап ремонту. Заміна коробів, арки, заміна кульових, стійок зад і перед, з головки ГБЦ. кап Рем двигун заміна зчеплення Валео (повний комплект), ремонт КПП заміна шрузів приводу новий радіатор печі та охолодження двигуна. Ревізія ГБО. заміна колодок в коло, заміна кермової рейки. Заміна розподільного валу. Машина на ходу, документи в порядку (господар) переоформлення. Інші питання по телефону.
Всі деталі по телефону звоніть на вайбер
Авто у відмінному технічному стані, дуже багато зроблено: НОВИЙ акумулятор, знешумлена міцно, всі 4 амортизатори kayaba, розпірка, їде м'яко і комфортно, при цьому спритно, а витрата 7л при 90+л.с. За рахунок 16 клапанів, музика pioneer, сигналка davinchy імобілайзер, кермо - електро, мізки (ЕБУ) - BOSH-правильно перевстановлені в правильне безпечне місце, хто стикався той знає, всі «болячки» превентивно усунуті та оброблені, дуже багато роботи, часу та засобів вкладено, …. Машина вартує своїх грошей! Переоформлення! По лкп пару ньюансів, якраз займаюся їх усуненням. .. грм ролики змінювалися 4ткм тому, масло кожні 7-8т/км, (motul), вкладень не вимагає НІЯКИХ ЗАГАЛЬНО, найближчі пару років!!!!
