- 180 тыс. км
- Каменка-Бугская
- Бензин, 1.3 л.
- Ручная / Механика
ВАЗ 2103 двигун 1.3 КПП 4ст.Ходова зроблена поміняні:всі шарові,нові супорта,підшипники,була на розвалі,сходження,негнила.магнітола,овали сабвуфер.
Авто в чудовому стані.
Авто в хорошому стані,всі розхідники змінювались вчасно, підкрашений капот і задня ліва арка,детальна інформація за телефоном.
Состояние одеальное - полностью крашена,без рыжья,дно обработано
Авто у хорошому стані повністю обслужено вкладень непотребуе сів і поїхав.
Авто В ідеальному технічному стані. Обслуговується тільки на офіційному сервісі фольсваген..все що було замінено,то тільки на оригінал запчастини.ремонту не потребує.
Машина в гарному стані.Двигун працює добре масло небере,КПП без нарікань,кузов без дир,нюанси по пластмасі.Документи в порядку,продаж тільки з переоформленням.
Автомобіль на кожен день, сів и поїхав. Є нюанси по кузову, рижики , усе видно на фото. Півроку назад було замінено комплект сціплення. І нещодавно змінено расходники: масло, фільтри паливний, масляний і повітряний, свічки запалу. Стоїть Газ- 2 покоління. Переоформлення. Можливо невеликий торг .
тоноване скло, парктроніки зад період ,камера заднього виду, омивч фар,дуги на чердаку, як повертає включається світло .
З документами все ок. Другий власник. Деталі по телефону. Торг біля авто на каву.
Мустанг Актив 110. В хорошем состоянии, сел и уехал. Заводится с пол шеста как из кавычки, так и со стартера. Масло залил 50(км) назад +-. Есть маленькие нюансы по пластику, но не критично. Тех паспорт присутствует. Гаражное хранение.
Автомобіль у хорошому стані та на ходу, за автомобілем доглядали та вчасно все мінялось, тобто грошей не жалілось. Мотор працює добре без будь яких посторонніх звуків, їде динамічно та впевнено. Відносно ходової частини, також будь яких питань не має і готові до будь якої перевірки на СТО. Автомобіль вкладень не потребує, сів і поїхав. Авто використовую кожного дня, але не на великих дистанціях. Відповідно наявні сліди експлуатації по кузову, оскільки авто не нове та не з салону. З документами все в порядку, будь який вид переоформлення. Більш детальніше розповім по телефону. Торг біля авто.
Авто в хорошій якості, телефонуйте договоримося.
