- 107 тыс. км
- Ужгород
- Бензин, 1.5 л.
- Ручная / Механика
Продам авто. Додається літня резина у заборі
Не быта,не крашена.
Автомобиль приобретен для себя из США. В оригинальной комплектации. Имеет незначительные повреждения лакокрасочного покрытия. Без ДТП. Проведено техническое обслуживание: замена фильтров, моторной смазки, саленблоки ходовой части, заменена цепь ГРМ.
Больше деталей в вайбере.
Продаю власне авто. Обслуговувалося стабільно кожні 10 тис. Робився капремонт двигуна у 2020 р. У 2021 проводилося оновлення ходової, замінювалися сайлентблоки, амортизатори, пружини. Їзжу кожного дня. Технічний стан добрий. Двигун працює відмінно. Є зауваження щодо зовнішнього вигляду (покриття, царапини, видно на фото) . Через це ціна зі знижкою.
дополнительная информация по телефону, в течение дня телефон могу не услышать, звоните после 18:00 до 21:00, или пишите на вайбер!
Год выпуска изготовления_2017 год! Машина привезена из США осенью 2023 года. Была в ДТП, незначительные повреждения. Поврежденные детали заменены новыми оригинальными. Безопасность цела !!! Сделано полное ТО. Замена цепи ГРМ, замена свечей. Замена масел, в том числе в редукторе и замена фильтров. Геометрия кузова цела, сделано развал сходжение. Новый на гарантии аккумулятор. Полный привод. Комплект зимней и летней резины. Родной пробег. Кожаный салон. Бесключевой доступ.
Продам власне авто KIA OPTIMA GDI 2014 року випуску. Була пригнана із америки з невеликим ударом передка. Фото є в наявності. Вся безпека ціла! Технічно машина в доброму стані. Є декілька нюансів по передньюму бамперу та невеликі подряпини на порогах. Але це не є великою проблемою. При бажанні реальному покупцеві на це зроблю знижку чи готовий усунути ці дефекти сам перед проведенням угоди, якщо новий власник не хоче займатися цим. Ціна питання доволі символічна. Що стосується технічного стану, то в машині все працює. Нічого не стукае, не гримить. Коробка переключає добре, без пиньків. По двигуну був зроблений кап ремонт 5000 миль назад. Тож двигун працює як новенький. Масла не їсть, їде добре та жваво. Також по машині було поміняне світло, нові амартизатори, колодки і т.д. Все що було зроблено по машині можу надати всю інформацію. Салон в машині із тканини, стан в загалом 8 із 10. Після хім чистки буде 10 Машину купував десь рік тому, в цілому задоволений єю. Причина продажу, покупка нового більшь динамічного і вартісного корча) Усі доп питання по телефону. Якщо не відповідаю пишіть на любий мессенджер, при можливості буду відповідати. Все ж у робочі дні можу бути зайнятий. Прохання прекупам і площадкам не турбувати!!!! Акції-шмакції не цікаві!!! Реальному покупцеві невеликий торг у капота) Всім гарного дня!
Продам Range Rover 5.0. Сделано большое т.о. и много чего еще (детейлинг, полировка). Авто из Америки, но не с аукциона, ездил украинец. Пишите пожалуйста в чат, там актуальный номер
машина полностью исправна, сел и уехал, детали по телефону
Авто пригнано з США у 2020 році, не заводився двигун, зроблено капітальний ремонт двигуна , запчастини усі оригінальні. Пробіг після капремонту 36тис. Вчасно проводиться заміна мастила, фільтрів.
Автомобиль пригнан из Америки с незначительными повреждениями. Отреставрированное. Комплектация Оверленд. Подогрев руля, подогрев передних и задних сидений. Пневмоподвеска. Очень качественный и надежный автомобиль. Автомобиль в отличном состоянии. Новый владелец будет очень доволен качеством этого авто
