- 139 тис. км
- Житомир
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Свіжопригнаний,гарний стан,пробіг чесний,багата комплектація
Доброго дня. Продам авто Авто робилось для себе,але плани змінились. На автомобіль встановлений абсолютно новий двигун, документи есть,повністю перебрана коробка передач, полуося,нова резина по кругу, рама ціла,авто не фарбоване!!! Можливий обмін на легкову. На обмін ціна інша
Верхній зсувний дах, бокове, заднє завантаження. 8.5 метрів довжина, 2.5 ширина, 2.7 висота. 21палета. Фаркоп. GPS трекер. Автомобіль ремонтувався на фірмовому СТО Форсаж. Вся історія обслуговування. По мотору, паливній, КПП та ходовій зауважень немає. Ззаду 4 подушки. Спереду ресори 3 листи + подушки. Нові амортизатори, гальмівні диски, супорти. Всі питання по телефону. Автомобіль у рейсовому стані. Перший власник в Україні. По машині знаю все. Прихованих проблем немає. Все робилося на совість і змінювалося на нове. Дуже багато всього зроблено за 8 років використання. Телефонуйте, все розповім. Машина в рейсовому стані. Потрібен косметичний ремонт авто. Є в наявності комплект нової гуми.
Вітаю! До Вашої уваги продається автомобіль. Авто в гарному технічному стані. Всі питання по телефону. Всі види завантажень, ззаду двері. ГІДРОБОРТ Гума 315х80 r22.5 Кузов 7.4х2.45х2.75. 50м3 18 європалет. Рік тому замінили задні і передні тормозні диски і колодки. Вся історія обслуговування авто є на сто форсаж. Обслуговування тільки там. Авто з 2014 року пригнана і весь час була у моїй власності. Рік тому заміна диск щеплення і пгу є запасне колесо і ящик для інструменту. Автономка і спальник! машина оснащена датчиками рівня паливо і gps контролем від фірми сет глобус Машина в рейсовому стані. Потрібен косметичний ремонт. Додатково маємо комплект нової гуми!!!
Авто в дуже хорошому стані, перший власник в Україні. ТО постійно проходив вчасно в автосалоні "Оpel ". Два комплекти резини на дисках зима, літо. Новий АКБ мотор, працює гарно, заводиться з півобороту. Автомобіль вкладень не потребує. Новий власник буде задоволений.
Гарний комерційний транспорт в гарному технічному стані
Автомобіль в чудовому технічному та візуальному стані, замінено ремінь ГРМ та всі ролики та помпа
Авто в робочому стані.
Авто КАТЕГОРІЯ В, ( до 3,5т) в гарному стані, на всій новій гумі, нові радіатори, пічки, інтеркулера та основний, нова головка блоку, тормозні диски та колодки теж нові, помпа, термостат, підвісні підшипники нові, антифриз та мастила з фільтрами замінено в двигуні , МКПП, та задньому мосту, авто підготовлювалося до сезону, новий АКБ!!!(вкладень не потребує)!!!! КАТЕГОРІЯ Б ( ОТК 1 раз на 2 роки, без ТАХОГРАФА, страховка дійсна , продаж з переоформленням, торг біля авто!!! КПП 6 ступка механічна!!!! Розхід пального до 10л/100км !!!
Продам автомобіль технічно в хорошому стані, по кузову є моменти,на фото видно. Ланженори цілі. Резина хороша. Спарка,двигун працює добре не димить не стукає. Більш детальна по телефону. З документами все,переоформляється.
тягач плюс напівпричіп (schmitz) із маніпулятором (atlas), все в робочому стані. деталі за телефоном. бажано безготівковий розрахунок. машина на юридичній особі
Автомобіль придбано у офіційного дилера Volvo у Нідерландах. Ідеальний рейсовий стан. Повна історія технічного обслуговування. Можливий продаж із повним ПДВ. Наша компанія пропонує розстрочку та оренду.
Автомобіль в гарному технічному стані, є незначні нюанси по кузову. На авто встановлений фаркоп. Є люк Зроблений технічний огляд терміном на 2 роки. Цікавий обмін на пасажирське авто
EuroVI.2 cпальника, стоянковий клімат-контроль, 2 алюмінiєві баки-590l+590l, рація, холодильник, ретардер, камера полоси руху, tempomat(круїз-контроль), клімат-контроль, шини-рульова 315/70-залишок-60%, ведуча 315/70-залишок 70%, автономний обігрівач-Eberspacher D4S.Сервісна історія.Можливий безготівковий розрахунок.Щойно ввезенний в Украіну та розмитненний.
Кузов не фарбований в рідній фарбі, офіційна історія обслуговування.
За детальною інформацією телефонуйте все розповім.Все перебрано до єдиного болтика.Ціна вказана за комплект голова+прицеп.Зерновоз самоскид.По документам контейнеровоз.Нещодавно зроблено ТО.
