- 417 тис. км
- Надвірна
- Дизель, 10.85 л.
- Не вказано
ГАРНИЙ СТАН
Хороший стан все працюе
Продається sprinter 313 Вантажний бортовий Двигун коробка добра були перебрані в Мамаївцях Міст не гудить колеса добрі він номер Читається з документами все добре Потребує ремонту рами рама є куплена Правда від короткої бази в ідеальному стані Є webasto і куплені пороги Всі інші деталі за номером телефону
розміри будки висота 2,20 ширина 2,20 довжина 4,85, все зроблено, нова ходова, нове щеплення, масла фільтра поміняні, повністю обслужений, сів поїхав працювати, причина продажу завеликий, потрібен менший, детальніше по тел.
Продам тягач MAN TGA 2001 Детальніша інформація за телефоном
Продам свій власний автомобіль. Рейсовий стан. Все працює. Вчасно обслуговував. Резина задня майже нова брідж., передня теж в доброму стані. Майже все навісне поміняно: радіатор, турбіна, генератор, гідромуфта, помпа. Вся ходова зроблена:супорта, нові гальмівні диски, колодки. Авто сів і поіхав. Більш дет по тел.
Повністю обслужений Сів і поїхав Більш детальніше по телефону
Бус зроблений , поміняно мотор,радіатор,стартер,міст, коробка,двері,капот ,мотор внесли в базу,один власник з 2012 року.Акамулятор новий,куплений в Австрії.Техогляд є на два роки,страхівка на рік.
Продам спрінтера 907 екстралонг. 316 на автоматі. машина пригнана з голандії. вартує уваги. екологія намісці. готовий до перевірки на любому сто. дет за тел.
Продам MAN TGS 440 6X6,з краном маніпулятором для ліса, гідродрайв.Пригнаний з німеччини,розмитнений,зроблений сертифікат постановки на облік.перед гідродрайв не кардан.перша реєстрація 2012 рік по він 2011.як машина так і маніпулятор у хорошому стані,зауважень немає,.ризина 90% остатку.вильот стріли 10 метрів.Ще є два пригнані лісовозні напівпричепи.можливий безнал з ПДВ.ЯКЩО НЕВЗОНІ ДЗВОНІТЬ НА ВАЙБЕР.Можливість доставити авто в будь яку область.
Продам бус Ford Transit 1999 року в нормальному стані. Автомобіль в кузові Максі. На ходу немає жодних проблем.За три роки поміняв турбіну на нову і рульову рейку на нову. Їздив не дуже багато через що і продаю бо рідко їду на ньому.
