- 100 тис. км
- Черкаси
- Не вказано
- Не вказано
Залишок резини 50%, осі SAF , ремонт ходової і супортов - квітень 2025. Задні двері. Заміна модулятора - жовтень 2025. Оцинкована рама. Рама не варена без тріщин. Найближчим часом потребує заміни криші.
Продам напівпричіп KRONE. Дискові гальма, вісі BPW. Детальна інформація за телефоном.
Прицеп 1280х2000 дышло треугольное съемное 1100мм, ресcора АLCO, "волга" укороченная , автошины 175(165)/70R13, сцепное 60х60, днище - лист с ребром жесткости 1.2мм, ступица ВАЗ-2108, тент брезент, подкрылки метал,
ТЕРМІНОВО ADR цистерна в чудовому стані нержавіюча колба сертифікація калібровка резина 60-70%; 1 нове працює парова рубашка реальний покупець може запропонувати свою ціну
Реф vector 1800, вісь мерседес ,палетник , повністю готовий до роботи резина 4 колеса 60% та 2 нові, стоять нові тормозні диски супорта перебрані та 2 нових амортизатори виконує рейси в напрямку Туреччини висота в середині 2.65 має рукава та вентиляційні люки
Прицеп у ДОБРОМУ !!! ТЕХНІЧНОМУ СТАНІ!!! ГУБИ НЕКРАШЕНІ!!!Прицеп заводський контейнеровоз/короткий 9м/Контейнер 10м,52куба.Тент абсолютно новий/25 05 2025р/ в лютому 23,,р поставлені нові ресівера,нові лапи,замінені всі 6 салінблоків/металічні не резинові/поставлена нова резина/ остаток 95 відсотків/ .Запаска десь 60 відсотків.Всі 6 трищіток самопідводні/ працюють 100 відсотків/Вісь БПВ,кріплення колодок на пальцях/заводське /100 відсотків/ не самопал,такі вісі ішли до 91р включно/сам незнав поки непочав перебирати прицеп після розмитнення/ в свій час/сам контейнеровоз з під АДР/стояла бочка контейнер/ покрашений в 3 слоя тож хоть і 91р ну іржі менше ніж у 20 року.ВЕРХНЯ ДВОЙНА ПОЛУРИСОРА з страховочними тросами,перебрана тормозна система,поставлений абсолютно новий тормозний кран.Я ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!! Може кому несподобається мій коментар! але я хочу попросити! Я ПРИКРАСНО РОЗУМІЮ,ЩО НА ДАНИЙ ЧАС ЦИХ ЗЕРНОВОЗІВ ХОТЬ ГРЕББЛЮ ГАТИ,АЛЕ ЯКЩО ВАС ДІЙСНО ЗАІНТЕРЕСУВАВ ПРИЦЕП,ТО ТЕЛЕФОНУЙТЕ,А ТАК ПРОСТО ЩОБ ПОПИйДІТЬ ,ТА РОЗПОВІСТИ МЕНІ ЩО ВОНИ НАФІГ НЕНУЖНІ,НЕТРЕБА!!! Слава Богу я несижу без копійки і я небарига!!! А ціна така що прицеп робивсь для себе,контейнер куплявсь свіжий,тент зроблений новий,всі перемички і мостік зроблені з хорошого металу і уголків,а не з прутиків на 6 і на мостику не доски гнилі,а рублений метал! Тож дешевше продавати нема смислу! Я знаю і бачив що продають і за яку ціну! РОЗСТРОЧКА,ВИКУП НЕ ІНТЕРЕСУЮТЬ!!УВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ПОЛУПРИЦЕП НЕЕКСПЛУАТУЄТЬСЯ АЛЕ В ЛЮБУ ХВИЛИНУ 100 ВІДСОТКОВО ГАРАНТУЮ ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ!!!Можливий обмін на бус пасажир/залежно від стану/з моєю доплатою!!! Можливий продаж з Вольво є3 ДІЙСНО В ХОРОШОМУ СТАНІ,або обмін комплекта на бус.
