- 100 тис. км
- Бершадь
- Не вказано
- Не вказано
Продам власний самоскид! За роки експлутування ні коли проблем з прицепом не було. Було бережне користування. На даний час колодки на клепані амортизатори замінені, салінблоки хороші. Циліндр сухий, резина в хорошому стані. Перегрузи не возив, так як в основному їздив на Одесу. Щебінь відсів не возив не витертий. Двері клапан. Трохи до шитий досками, має 54кубів. Прицеп можна сказати в оригіналі. Тара з Вол пів бака.
