- 300 тис. км
- Чернігів
- Газ, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль донор з пошкодженим двигуном, гбо 4покоління, передньої частини немає, всі питання в приватні повідомлення або у Вайбер
Продам nissan Altima (в пріоритеті для ЗСУ) 2006 р.в. 2.5. бензин. В ідеальному стані. На повному ходу.вкладень не потребує.Не бита,не фарбована. Пороги,дно цілі.Американець. Зроблена вся ходова,нові стійки,свічки. Поміняне масло. Дуже різве авто, комфорт на вищому рівні. Нова сенсорна магнітола. Камера заднього виду.Дуже багато місця. Дуже вигідний варіант для військового який наразі знаходиться в тилу.Також цікавить обмін на пікап,або бус,розгляну всі варіанти. Продаю по причині що їдемо на схід,а там треба більш прохідний та вмісткий автомобіль. Із мінусів: трохи розбитий задній правий стоп(на фото видно),на роботу не впливає. Авто знаходиться в смт Козелець, чернігівської області. Якщо буду не в зоні,то пишіть або дзвоніть в месенджер: вайбер, телеграм, сігнал бо не завжди є мобільний зв'язок. Слава Україні, разом до перемоги.
Продам Хонду Дио в идеальном состоянии заводится с пол тычка как и стартером так и Кик стартером едит бодро ремень ролики заменены двигатель в идеальном состоянии работает ровно пластик целый трещин нету не где проводка вся робочая состояние 9 из 10 росход 1.5 2.0 звоните что интересует.
Продаю спеціалізований напівпричіп н/пр-самоскид-е мае незначне пошкодження від вогню,е матеріал для ремонту.Вітдаю три бомби з дисками. Ще е окремо на продаж документи на МАН .
Ауді а2, 2002 року, буду везти з Польщі 20 числа, двигун працює добре,ржавчини на кузову нема, їде добре, з мінусів потрібно зробити підвіску, стеля на фото, під заміну амортизатори, та щось тече з під бордочка коли йде дощ, можливий торг
Авто в дуже доброму стані доглянути і кохане не було жодного ремонту і ДТП змінені свічки запалення місяць тому маю нову зимову гуму їздила один сезон , укомплектоване кліматизація двостоонна , круїз і контроль швидкості , всі вікна автоматичні , в авто все оригінальне пишіть в смс або до телеграму
Продам власного Таракана і надійного друга.Машина обслуговується вчасно,всі фільтра і масла замінені,справлена ходова частина,замінені гальмівні колодки,свіже масло та акумулятор,кондиціонер справний та добре працює,приємна акустика,доглянутий салон,гума стоїть на зиму,зварювальних робіт не потребує.В ДТП участі в Україні не брала,штафи відсутні.Машина стоїть на обліку у волонтерській організації,завезена офіційно,є всі документи.Додатковій джерела зв’язку WatsApp/Telegram/Viber
