- 285 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Для ЗСУ Повністю на ходу Пітрібна зіміна мастила.
Чудове надійне авто у цьому бюджеті! У володінні 3 роки, за цей час замінена майже вся підвіска, відремонтований стартер та замінена прокладка клапанної кришки. Працює кожна кніпочка, готовий до будьякої перевірки. Масла не бере, росхід по місту та по трасі стандартний до 10 л по місту по трасі можна влізти в 7 л. змішаний виходить 8 л. По всим питанням дзвоніть відповім, торг присутній (Військовим знижка).
Продам honda Dio AF 62 інжектор 4Т в хорошому стані є дефекти по пластику масло міняне своєчасно новий фільтр новий стартер заводитсья як і з стартера так і з кіка нова задня ризина нові колодки з переду та з заду також новий амортизатор
Продам власний автомобіль на польській реєстрації. По ліфтінгу, BlueEFFICIENCY. Авто 2 роки тому пригнане з Німеччини. Майже постійно у використанні в Польщі. В Україну їздила 4 рази на рік. В дуже гарному технічному стані!
Продам скутер 2т 50сс в хорошому стані, стоїть майже все нове Все що було замінене: Поршньова група Всі сальніки які є в вилці теж Був перебраний карбюратор стоять нові запчастинки Поставив руль KSS з виносом KSS ручної роботи Короткоходна ручка газу NCY Гріпси ProTaper Подушка на руль ProTaper Були перекрашені диски, кришка варіатора, пластик клюву Стоїть лед фара світить добре Вилка була перебрана повністю З переду дискові тормоза З заду барабані тормоза Були замінені груза в варіаторі По проводці все працює ідеально без нарікань Мотор на холодну не хоче заводиться але на прогріту або з швидким стартом заводиться добре, холості держе, їде стабільно все зроблено для себе Є парю ньюансів, все детально розкажу в переписці або по телефону Пластик трішки побитий в деяких місцях, але це все при бажанні можна зробити, запаяти Реальному покупцю торг, тільки самовивіз або можу підїхати по корсуню куди потрібно. Дякую за увагу, всім мирного неба!
Продам Мерседес ML270 (w 163) дизель! Авто повністю зроблено нічого робити не потрібно, по двигуну проблем не має,електрика працює, клімат-контроль справний,гума в доброму стані.Деталі за телефоном.
Продам Хонду з ABS в відмінному технічному та візуальному стані! Масло і фільтр замінені(масло Motul) Рідина в радіаторі замінена. Зірочки і ланцюг нові. Резина нова в круг,зад-Pirelli,перед Michelin. Двигун працює на 10/10 без постороннього шуму та без диму! Коробка працює як має бути,без стуку і пинків. Новий акумулятор. Колодки 9/10 Мотоцикл на польській реєстрації,в Україну заїхав офіційно,є всі бумаги,але він не розмитнений! Торг можливий. Доставка можлива в межах 50км. Якщо я поза зоною пишіть в повідомлення на авторіа!
Авто в доброму стані перша реєстрація в Україні 1 6 турбо дізель.Торг присутній.
Продам Форд Мондео 4. 2009 року випуску. З документами. На чеській реєстрації. Технічний стан відмінний. Візуально має потреби з лакофарбових покриттям. Володію автомобілем 7 місяців. За час експлуатації було зроблено ходову частину, замінено гальмівні колодки і диски в круг, зроблені форсунки, прочищена паливна система, замінено основний радіатор. Вже на зимовій резині YOKO. 2 літровий дизель. Економічний і надійний. Стоїть андроїд магнітола. В добавку віддам штатну магнітолу SONY. 6 ступінчаста коробка передач. Підігрів передніх сидінь. Мультикермо. Передні електро склопідйомники. Підігрів лобового скла. 380 тисяч пробігу.
не коли не підводила, ходова піднята, новий генератор, що трохи обгоріла ліва сторона на фото видно, дуже економний дизельний 2.0 двигун, масло не бере, нова зимова гума 16г. все інше по телефону
Без торгу! Переоформлення без проблем!
