- 3 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 250 см³
- Ручна / Механіка
Продам свого надійного коня,всі розхідники поміняні готивий до наступного сезону,по нюансам помятий бак,і пластик потертий,почала текти вилка
KTM 690 Duke 2012 рік, пробіг 9,5 тис. км. Було два власника, у останнього мотоцикл простояв майже рік. Мот після великого ТО: Масла/фільтра/ обслугована вилка, нове зчеплення, нові передні колодки. З допів: встановлена клітка з слайдерами, нові гріпси та дзеркала, замінені поворотники. Дуже приємний басистий вихлоп (без каталізатора). «Пушка» заряджена - сів та навалюй! — Переоформлення на нового власника без проблем. м.Кропивницкий Будь-які месенджери або телефонуйте. Можливий обмін на ваш мотоцикл з доплатою в обидві сторони. Instagram: XL_MOTO Telegram: xlmoto
продам мотоцикл в гарному стані - "сів - поїхав".
продаю по причині покупки іншого мотоцикла ( туристичний) можливий обмін на Honda Gold-Wing з моею доплатою! для тих хто любить бути на виду, мотоцикл збирає погляди буквально всіх незалежно від віку чи статі! мотоцикл повністю обслужен колодки гальмівні,масло,фільтри,а також мае в комплекті глушник тюнінгований
Кафешнік робив сам з рідного двигун і кусок рами з номером маховик полегшений щеплення однодискове демферне від Aveo карби PZ 27, пенал на двигун, на замовлення диски під спорт резину і освітлення повністю на ледах передня вилка планета спорт, задні аморти регульовані підкачуються!
Мот в чудесному стані! 2 роки в користуванні жодного разу не підводив. Відвідував мото східки по всій області, ідеально підходить для дальніх мандрівок,комфортно тримає дорогу як по трасі так і по сільському типу покриття ,пасажира не відчуває ,двигун 175 куб. відчувається дуже сильно, штатний випуск з відстрілами на скиданні газу дає це відчуття потужністі. Доглядав дуже добре,масло тільки Хадо ,раз в 1тис . Покришки замінені ,вистачить на 2-3 сезона. Зірки замінені 2 місяці тому. Пластик весь на оригіналі,всі кліпси оригінальні,болтики не губидись. Клапана відрегульовані 2 міс тому. Карбюратор почищений та поміняні жеклери з прокладками. Двигун не розбирався. По електриці питань немає,все працює як треба. Цей двигун дуже відрізняється від інших китайців, якість дуже хороша .Це я зрозумів за 2 роки експлуатації та мого досвіду в мото темі. Мотоцикл не потребує вкладень,масло замінив менше 1тис назад,1 місяць тому ,на ТО завжди звертав увагу, як я, так і минулий власник . Користувався з розумом,не люблю коли з техніки знущються ! Всі питання задавайте будь яким зручним способом для вас,з радістю відповім . Причина продажу, займаюсь навчанням , шкода що така техніка буде стояти без діла,та і за 2 роки користування пора думати про підвищення кубатури. Пробіг оригінальний!на цей момент 19 033 км!
Мото опслужений економний легкий з обліку зніму або випишу генералку в подарунок шлем кофри і змазку цепки.
заводиться з пів оберту на холодну і на гарячу , не димить . Зірочки в хорошому стані , резина також , вистачить ще на два сезони . За мотоциклом доглядав , масло лив дороге . Документи в повному порядку , кого заінтересував наберайте , готовий до аргументованого торгу
