- без пробігу
- Київ
- Бензин, 1.0 л.
- Варіатор
Продам Kymco Super 9 на документах! Мопедом було зроблено: 1. Була ревізія поршневої 2. Замінено карбюратор 3. Поставлено нульовик 4. Відрегульовано карбюратор 5. Потрібно почистити вихлоп Проведення вся робоча, потрібно замінити акумулятор. З мопеда питань немає, сіл поїхав!!!
Найкращий мотоцикл для турингу та міста! Квікшифтер, на дугах і з 3ма кофрами: боковими та центральним. Обслужений та доглянутий. Готовий до подорожів з новим власником!
Гібридний тріцикл з гідро бортом вантажопідйомність 1,5 тони. Розмір борта 130/180 см. Електричний 72 V, 58 ампер годин.Мотор 2500 W.Має понижену передачу, обладнаний мотор генератором 4 кВт. Має ФМ радіо,USB,Bloototh,не потребує водійських прав та реєстрації.За додатковими питаннями телефонуйте !!!
Мотоцикл Урал МГ-350 триколісний заводський оригінал 100% Виробник місто Нефтекамськ, розташований на північному заході Башкортостану. У мотоцикла два місця, одне для водія, інше для пасажира + кузов. Кузов мотоцикла від'єднується, можна перетворити на звичайний мотоцикл. Мотоцикл з невеликим пробігом, більше стояв, ніж їздив, через вік господаря. На кузові є рижики. Власник був пасічник, возив на пасіку воду. Гальма, світло, повороти, все працює, заводиться, їде. Колеса рідні, оригінал, не прілі, і не потріскані. Під кузовом запасне колесо. Фарба рідна, заводська. З документами все добре, пластиковий технічний паспорт. Переоформлюється. Розрахунок на картку Приват Банк в гривнях, в день купівлі мотоцикла.
Продам мотоцикл в ХОРОШОМУ стані Сів поїхав НІЧОГО робити не потрібно! Мотор тільки після ремонту Було зроблено: 1) повний ремонт гбц клапана/прирізка седл/ направляючі і тд 2) регулювання клапанів 3) нові оригінальні кільця 4) рем.компл карбиратора 5) нові зірки JT та цепка DID! 6)перебрана вилка 2.5w Motul 7)новий зад тормозний диск! Встановлено доп світло 8)новий акум бош (гель) Та богато чого іншого! Заводиться з пів оберту! В любу погоду (Машинка сцепи Magura) Тормоза brembo Мотоцикл на СПОРТ документах! (Можна перевиписати на нового власника) ТОРГ доставка
Продаю бо переходжу на більшу кубатуру.Мот в чудовому стані,як на свій пробіг.Поставив змащувач scottoiler,тепер цеп завжди обслужений.Мот в русі, тож пробіг може змінюватися.
Мот в гарному стані вартий уваги всі доки в відмінному стані та переоформляється
Мотоцикл в дуже доброму стані, ралійна версія, лед оптика Hella, додатковий бак 14л, насос перекачки палива, підігрів ручок, сигналізація, після повного ТО (вилка і аморт, олива, фільтра), сидіння для дальніх поїздок
Максi-cкутер корейського виробника мототехнiки Нyosung MS-3.250. Двигун 250см.куб. ,рiдинного охолодження,чотири клапани,25 к.с.Вага скутера 165 к.г.Шини R13,R14. Швидкiсть макс. 130, крейсерська - 100. БУЛО ВСТАНОВЛЕНО НОВЕ : шина передня,шина задня,тормознi колодки всi,варiатор,ремiнь варiатора,реле зарядки,котушка запалювання,генератор,карбюратор,поршень,кiльця,клапана,цилiндр.Обшите сидiння дорогим матерiалом. Все робилося для себе,але купив бiльш потужну технiку.Без торгу, переоформлення.
Мотоцикл в доброму стані сів поїхав нічого міняти не треба колеса 17/16 карб пзк28 +доп світло зеркало фільтр нулевик добре працює підрив на 3 передачі масло міняли кожні 1000 кілометрів мотор не мтусить не димить не працює задній тормоз
нова хороша гума, новий акумулятор. Дбайлива експлуатація. Аерографія. Продаж тільки з переоформленням. З документами порядок, чинний страховий поліс. Viber, WhatsApp. дана ціна актуальна тиждень. торг мінімальний
Продав АКАМУЛЯТОРИ, на весну зберу на нових акумах 26го року. Або можете забрати мот зібрати на своїх акумах, там все просто. Потрібні тільки ячейки ( по ціні вони стануть 1.5к $ десь за всі) Контролер, бмс, зарядка все цього року поміняв - як нове. Мото в мене з 21 го року. Був по довіреності, ніяк не встигав переоформити з війною. Не дуже і їздив за ці роки, стоїть зараз не до нього. ОФІЦІЙНИЙ МОТ СТОЇТЬ НА ОБЛІКУ В МРЕО всі документи, повне переоформлення на нового власника. Якщо вам схожий на цей мотоцикл за 5к то це зовсім інше. Спробуйте їх поставити на облік з тим техпаспортом, що вам дадуть і ви ніколи цього не зробите, і не пройдете сертифікацію, тому що з цим мотом додатково для постановки на облік у виробника ще брали тону документів. Мотор 10000вт!! Може легко їхати при налаштуваннях 190км/год. Разом з акумом міняв новий BMS контролер, підтримує до 32 ячейки. Хто не катався на електромотах зразу розкажу цікаву річ, яку ніхто вам не розкаже. Якщо в нього сідає акум або ви дуже занадто багато перегазовуєте то контролер віддає багато енергії і для захисту батареї просто виключає все. Це дуже неприємно коли ти їдеш по трасі, хочеш обігнати фуру, крутиш сильно ручку, він розганяється, а потім вирубається уходячи в захист бо нижній порог акуму перевищено. І у вас ні поворотники ні задні стопи не працюють((( Так як до чого, це... на цьому моті можливо їздити десь кілометрів 140 газуючи на максимум, за рахунок великого акуму він не вирубається. А далі вже треба спокійніше, або їхати заряджатися, щоб за це не переживати. А на мотах де запас ходу 80км ви нормально зможете поїздити 30 км, а далі привіт вирубання моту при трохи розкішному газі. І чим менше до розряду акумуляторів, тим плавніше тільки можна їхати. Ще поставив колонку jbl charge5 40вт, музичка по блутуз з телефону.
