- 15 тис. км
- Київ
- Бензин, 470 см³
- Ручна / Механіка
2-й власник. Захист радіатора, рук. Оригінальне велике скло. Додаткове світло. Сітка на сидінні. Деталі по телефону
2-й власник. Захист радіатора, рук. Оригінальне велике скло. Додаткове світло. Сітка на сидінні. Деталі по телефону
Мот обслужений,вкладень не потребує. Пробіг справжній. Лобове скло с підйомним механізмом.2 ключа.Пробег 100%родной.
Перший і єдиний власник після Японії. На момент покупки було 4200 км. За зиму підготував до літа - додаткові фари, датчики тиску в шинах, кріплення кофрів, бокові сумки Wolf, центальний кофр, натяжник ланцюга, захист двигуна, тубус для інструментів, збільшене переднє крило, проставки руля, прикурювач для електронасоса, сумка на бак, захист рук. Одним словом, чекав літа щоб покататись, служба не дозволила. Продаю, щоб не стояв і не краяв душу. З таким пробігом він єдиний в Україні, оскільки я особисто з Сашком із Мото Вулкан Біла Церква його шукав на аукционі в Японіі і знайшов. Хто хоче нове - забирайте, будете задоволені. Інжекторний. Торг біля мотоцикла.
Продам ямаху маджесті після ДТП попаяна але пластик в деяких містах битий або счесаний в технічному стані все ок сів поїхав нещодавно мінялась свіча запалювання повітряний фільтр та резина с приводу документів все ок переоформлюється стає на облік (остання фотка це щасливий власник перед ДТП)
Новий мото, пробіг 1800км Продаю бо накатався, треба потужніший.
Ninja gpz500s.Мот на доках резина зірки двигун пластик в гарному стані! Треба приложить руки не хвата КАРБІВ АКБ та ВИХЛОПНОЙ і він на ходу фото старі замки всі замінив .ціна крайня 1150$ 2000 рік 60кс. 6передач.в подарок дороге мастило мото крос iPone r4000rs
Продаю свій мотоцикл, Harley Davidson Electra Glide, 2009 року. Мотоциклом володію 7 років і весь чей час, дуже бережно його доглядав. Всі ТО робилися завчасно, жодних критичних поломок не було. Мотор не бере масла взагалі, все працює, як годинник. У минулому році, мотоцикл розбирався до рами, все по колу перевіримли, змастили, підтягнули і т.д. В цьому році, поставили новий дорогий трос зчеплення, також, виправили всі можливі "вікові" болячки. Із допів: встановлена LED фара, замість звичаної заводської, всі 4 динаміки - HOG tunes максимально допустимого розміру, руль - ape hangers (високий), стоїть дороге гелеве сідло Corbin, модифікований стоковий вихлоп (звук приємно вражає і точно не залишить байдужим), додані декоративні подовжувачі кофрів Причина продажу - покупка нового мотоцикла. Продаж не пожежно терміновий, тому "за 9 заберу" і тому подібні - не витрачайте свій і мій час. Адекватному покупцю - адекватний торг буде :) Всім добра!
Honda pcx 150 2014р пробіг 35000. велике скло с додатковим,підігрів ручек, тримач телефона с юсб,вилка передня обслугована. заміна сальників і масла,заміна переднього диска гальм і колодок, заміна гальмівної рідини, заміна ременя варіатора, заміна масла в двигуні і редукторі, перешито сиддіня, весь пласьик обезшумлен. на справді став їхати тихіше нічого не грохочеть, поставлені хороші леди, скло фара і приборка затянута бронь плівкою Причина продажу перехід на мот. мопед їздив а не стояв е сліди використання.
Продам 2 таких скутера (Sym orbit 2 150) На фото один зі скутерів з відкритим кермом. Повністю відповідає рядковим параметрам, відмінність тільки у виносі KSS та кермо str8. Другий мопед без будь-яких зовнішніх змін. Вони обидва зібрані з усіма елементами пластику. Влітку були замінені мотори корейського складання, обкатку закінчили у вересні. Витратні матеріали змінювалися більш ніж вчасно. Нюанси по кузову присутні. За бажанням можна спробувати переоформити, є зв'язок з власниками. (закінчилися довіреності) При купівлі обох скутерів одразу доречний адекватний торг. Готовий розглянути будь-які пропозиції щодо обміну з моєю/вашою доплатою.
Продам свого надійного друга, бо зараз немає змоги приділяти стільки часу мотопокатухам як раніше. Сподіваюсь комусь він принесе стільки ж задоволення як і мені. Володію їм з 2020 р. Завжди обслуговував за регламентами, вкладень не потребує, все в доброму стані, сів та поїхав. Заводиться на холодну без підгозовки. Було пару разів ложив на бокову на гравії/пилюці, але пластик відновлений, мот пофарбований три роки тому, на фото видно як виглядає. Ніяких підтікань немає. Це літр, тому мот дуже динамічний та дарує багато емоцій при катанні. Дзвонить, якщо зацікавила пропозиція.
Yamaha Royal Star 1300. Год выпуска 2010. Пробег 18 500. Технически и внешне в идеальном состоянии. Гаражное хранение. Премиум музыка. Многофункциональная подсветка. Все максимально в хроме. Доп. «люстра». Новая резина. Все в оригинале. Два комплекта оригинальных ключей. Цена 9 500 $. (торг уместен)
На ходу,сів,поїхав.незначні подряпини по пластику на фото
