- 1 тис. км
- Харків
- Електро
- Не вказано
Мій новий доопрацьований kugo wish 01 max 52v 35ah 2000w, куплений 2 місяці тому, тестовий пробіг 200км переважно для перевірки доопрацювань. Встановлена друга батарея 52v 40ах на елементах Филипс. Сумарно на борту 75 ампер-годин енергії (більше 4 кВт), Запас ходу: 200км режим пенсія, або 110км у режимі повний газ у лісі з бензинками. Стокова максималка 60-65, з прошивкою можна 70, зараз дето після 66 км/год осажує, прошив під себе. - Колеса пофарбовані - Вилка пофарбована - Гвинтики, зірочки та інші штуки пофарбовані - Гальма перевірені, порівняні, притерті, був жах - Натягувач ланцюга встановлено, був жах - Номерик (фара лежить рідна жах) - Кастомні крила перед/зад від великого мото, був жах - Захист грудей, був жах - Переніс дисплей - Грипси, був жах - Нові лапки - Зроблено кастомний захист, підкрилки рами, мотора та підвіски від бруду, майже все на фото - Програматор контролера (прошивка по блютуз) - Деталі та рама затягнуті в плівку - Здати ліхтарик на крило (немає на фото, маленький як на вело) - Виправлена Куговська фірмова вісімка на колесах - Слайдер ланцюга затягнутий в гуму, наче поки супер - Геретізація контролера, проводки тощо. Все можу не згадати. Причина продажу: якщо продам за собівартість вкладених куплю новий зроблю ще крутіше, є ідеї вже. На фарбу, ґрунт, очищувач тут пішло тільки ой ой ой скільки грошей, друга батарея, більша за рідну, обійшлася понад 25к грн+ і тд. Фара рідна просто знята на фото, пробував інші. На фото Ріст 176см, їздити зручно, місця на сидінні повно, це піт байк, там вперед не сісти фізично на сідло. Характеристики см в інтернеті. Пишіть у повідомлення тут.
