- 1 тис. км
- Васильків
- Бензин, 250 см³
- Не вказано
Нові зірочки,ланцюг,АКБ,мастило експлуатувався дбайливо .
BMW F 750 GS - ОФІЦІЙНИЙ, НА ГАРАНТІЇ, ПОВНИЙ ADVENTURE-ПАКЕТ Гарантія до 09.09.28 або 500тис. Продаю свій офіційний BMW F 750 GS, куплений на АВТ Баварія. Мотоцикл знаходиться на заводській гарантії та має повну історію сервісного обслуговування. Байк підготовлений для реальних подорожей, захисту та ергономіка. ЗАВОДСЬКА КОМПЛЕКТАЦІЯ: Connectivity: великий кольоровий TFT-дисплей. Пакет Dynamic: LED-фара та Gear Shift Assistant Pro (квікшифтер в обидві сторони). Пакет Active: режими руху Pro (Dynamic, Enduro), круїз-контроль, підігрів керма. Безпека: ABS Pro, DTC (трекшн-контроль) та MSR (контроль гальмування двигуном). Комфорт: оригінальне сидіння BMW Comfort Seat (ідеально для дальніх поїздок). ADVENTURE-ТЮНІНГ (ВКЛАДЕНО ПОНАД 1500$): ГУМА: У комплекті 2 набори. Зараз встановлено Michelin Anakee Wild (пробіг лише 500 км) для Адвенчр. Також віддаю рідний комплект дорожньої гуми. Захист Wunderlich: повний комплект верхніх та нижніх дуг (Німеччина). Захист рук SW-Motech: жорсткий алюмінієвий каркас для захисту важелів. Оригінальна регульована гальмівна лапка BMW: з налаштуванням висоти під будь-який бот. Регульована лапка КПП. СТАН ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ: Байк технічно та юридично ідеальний. Використовувався за призначенням, тому є незначні сліди від гілок, що лише підкреслює його характер. Мотоцикл повністю обслужений на офіційному сервісі, не потребує жодних вкладень. Продаж у зв'язку з переходом у важкий ендуро-клас.
Мотоцикл привезений з Японії рік тому. Я перший власник в Україні. Мотоцикл у відмінному стані, без ДТП та жодного падіння. Дбайливо експлуатувався та завжди своєчасно обслуговувався. ✅ Стан максимально наближений до ідеального. Що було зроблено та основна інформація: • Своєчасне та якісне обслуговування; • Мастило замінено перед зимовим сезоном; • Встановлений захист радіатора (каміння та пісок не становлять загрози); • Мотор, коробка передач та всі основні вузли працюють без зауважень; • Заводиться з пів оберту та стабільно тримає оберти; • Тахометр ніколи не бачив червоної зони — мотоцикл не «крутився» та не експлуатувався агресивно. У комплекті віддам нові, запаковані гальмівні колодки (передні та задні). А також підкат під заднє колесо, стане у нагоді наступному власнику для обслуговування мотоцикла Продаю лише тому, що пересів на автомобіль. Якби не це то продовжував би із задоволенням їздити сам. Можливе переоформлення через ДІЮ. За потреби надішлю детальний відеоогляд та відео холодного запуску. Пишіть або, телефонуйте за номером в оголошенні, відповім на всі питання та домовимось про зустріч. Андрій
я другий власник, сам не ліз, мастило міняв кожні 800 км проїхав 4 банки мотюля до 5-Ї ще майже 500км є. загальний пробіг не дивуйтесь якщо у день купівлі буде більше 14000км. бігає рішуче (кожендень), колеса 130/60/13 у гарному стані, акб новий, по пластику - китайській.
СРОЧНО! Бвк екскатлі по заводу 50сс але поставлено 80сс,їде,заводиться. Мотор зроблений,все працює,треба налаштувати карбюратор або поставити більший по бажанню. Зроблений капітальний ремонт двигуна,обкатка пройдена. Мотор зроблений нормально
Робоча конячка для господарства. Покращені характеристики(двигун Honda, подробиці при зустрічі). Розмір борту 2500*1250. Вантажопідйомність до 1000 кг. Сів та поїхав. Продаж у зв'язку з мобілізацією. Шкода що простоює.
мот в оригіналі,повністю готовий до сезону,нова гума,ланцюг і зірочки без слідів зносу,вихлоп gsp. пригнаний і поставлений на облік 01.05.2025
Перший власник по Україні, купував на початку весни. По їзді ніяких нарікань нема, коробка і мотор працюють добре, але є пару нюансів по зовнішньому вигляду(фото). Мастило, фільтр замінені 2000км назад, акумулятор в справному стані, резина мішелін вистачить ще не на один сезон, колодок і дисків ще вистачає вдосталь, тормозна рідина замінювалась при покупці, тормозе різко, єдине, що ланцюг ще раз чи два можна буде підтягнути, зірки не зігнуті. Мот впав на бік, поцарапав вихлопну, грузик правої сторони, зігнув ручку гальм. З іншої сторони не знаю звідки зʼявився надкол на пластику(на фото видно). В дтп не був, переоформлення. Якщо зацікавлені пишіть, дзвоніть, детальніше можу показати по відео дзвінку.
