- 50 тис. км
- Лохвиця
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам мотоцикл МТ-10 в робочому стані. На трьох колесах нова резина, нові карбюратори, стоїть електронне запалювання Мотоцикл на ходу Документи в наявності. Можливий обмін на скутер в гарному стані.
Bajaj Pulsar NS 125 FI нова модель виконана із застосуванням усіх сучасних технологій. Всі переваги та відмінна продуктивність цієї моделі засновані на надійних елементах та вузлах, що не потребують додаткового обслуговування. Мотоцикол в гарному стані, як технічно, так і візуально. Дуже добре їде на свою кубатуру, китайці навіть близько не підїдуть!!! Потужніший, екологічніший і економічніший ніж карбюраторний варіант мотоцикла(в оголошені вказаний інжекторний варіант). Масло і фільтра мінялися нещодавно і регулярно. Гаражне зберігання. В комплекті новий цеп, фільтра, передня оригінальна зірка і ще деякі запчастини. На мотоцикол гроші не жалілися, всі масла мінялися оригінальні і підбиралися по телефону з експертом. Продаж через перехід на більшу кубатуру. Торг біля мотоцикла. ІНЖЕКТОРНИЙ ВАРІАНТ!!! Витрата палива +- 1.7 л. На перший номер не телефонуйте, телефонуйте на той, що під ним( Київстар ) і ( Водафон на 066). Об?єм 125 кубів. Додаткових вкладень не потребує, резина оригінальна і в хорошому стані. Дві свічки на циліндр(технологія Bajaj) для покращення спалювання топлива і збільшення потужності. Габарити встановлені LED. Також наявна технологія CBS( комбінована тормозна система). Топливна система і система запалювання Bosh( Німецька компанія) що дає перевагу в надійності і потужності).
Гарний баггі , все працює без помилок. Багато допів: smart shok,музика,шноркель,передне скло з двірником, передне напівскло , лебідка, посилені задні стабілізатори, захист ніг, доп. світло, новий акб та інше. На реєстрації. Пробіг 9т..Інші питання по тел..
Продам Хонду в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ!!! Без капіталовкладень!!! Перший власник в Україні, привезена з Японії, пробіг 22тис.км. Більше інформації по телефону, продаж з переоформленням.
Мопед дельта 110 кубів. Стан 9/10 підтікає передня вилка (на фото) ну найблищим часом поміняю . Замінено ,всі втулки в маятнику на амортизаторах , новий резина також є нова, потім поміняний набір зірок передня задня цеп . А так до мотору ніхто не лазив . Дуже економний 2на сто якщо газу давать то 2,5 десь . З ним також іде багажничок (кофр) ,лапка КПП оригінальна (бо поміняв на зручнішу) . Ну а так мопед хароший і своїх грошей стоє , торг присутній . По документам все чисто . Звертайтеся не пожалкуєте
Продам ВАЙПЕР ШТОРМ 150 у відмінному стані один власник зареестрований бережливе використання не битий не фарбований пластик цілий пробіг всього 9000 км не розбирався все в оригіналі заводиться з пів оберту вкладень не потребує сів і катайся реальному покупцеві торг
