- 13 тис. км
- Кобеляки
- Не вказано
- Не вказано
Мото в чудовому стані,фарба рідна,в мотор ніхто не лазив,акум новий.сів і поїхав.всі питання по телефону Роман.торг в розумних межах
BRP CAN-AM COMMANDER XT 1000 Офіційна машинка, пробіг 284 годин, 3774 кілометрів. Все гарному стані, вчасно обслуговувався, раніше термінів, використовувався дуже рідко. Нещодавно замінена моторна олива. Стоїть новий акумулятор. Підвіска SUPER ATV 6" LIFT KIT з новими задніми приводами RHINO Рідна підвіска та привода звісно залишись теж в наявності.
До вашої уваги простий та надійний і перевірений часом як швейцарський годинник Vaiper zs125j мотоцикол обслужений сів і поїхав, всі розхідники замінювались вчасно, електрика вся працює, новий АКБ купувався цього літа, гума майже нова, ланцюг та зірочки також, є сліди експлуатації стан на тверду 4-ку із 5 мотоцикол продається тільки з переоформленням я власник, торг присутній телефонуйте або пишіть на вайбер **********
Мото з Японії, купувався в Моярд Дніпро де і обслуговується по сьогоднішній день, на гарантії. В ДТП жодних участей не брав. Збергається в теплому та сухому гаражі. Обслужений, на класній резині, заводиться з півоберта, працює рівненько, масла не бере. Готовий до показу, реальному покупцеві торг!
Стан нового мотоцикла. Гаражне зберігання. Додаткові питання по телефону.
Сузукі бандит 600 в ідеальному стані.Пробіг 21000 по Україні не їздив повністю обслужений мото.Повністю в рідний фарбі!Вставновлена нова резина,нове масло та фільтра,цепок та зірки в ідеальному стані!Встановлено захист двигуна та рама для кофр.Любі ваші перевірки!З документами повний порядок.Повністю готовий до нового власника!
Продам мот в нормальному стані по технічній частині зауважень немає мотор не димить не каптить коробка не вибиває все працює по електриці теж все в нормі по документах переоформлення телефонуйте за номером
( + )Продам Моторолер,стан хороший,зробив повний капітальний ремонт двигуна,замінено 4-салінблоки трансмісії,масло в редукторі замінено,рама в ідеалі усилена для більшої надійності,проводка перебрана всі фішки на місці ( колхоза немає ),нова пара зеркал,гальма передні задні прокачені працюють чудово (ABS),акамулятор новий,електростартер, кікстартер працює добре,сигнал працює, сігналізація працює,передня вилка в хорошому стані не тече, ( - )задні амартезатори більш менш нормальні. гума перідня під заміну. требує лакокрасочних робіт.
