- 190 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Дзвонить ********** , Петро
Дзвонить ********** , Петро
Автомобіль в доброму стані. Не гнилий. Маються сколи, незначні сліди експлуатації. По технічному стані питань нема. Нові шини та акумулятор. Лед фари, електросклопідіймачі, ГУР. Є кондиціонер, але за зиму десь вийшов фреон.
По мотору зроблено: Заміна ГБЦ та прокладки, заміна ременя ГРМ на 159 тис. На 162 тис замінив постіль, розподільний вал, ракера. Також замінив масло 5в40 цьому ж пробігу, замінив тосол. По мотору запитань немає. По кузову все в порядку, є моменти по дну і рижики на правих пасажирських дверях але це не критично зовсім і я нічого по авто не приховую. По ходовій зайвих звуків немає, світло все працює, кондиціонер заправлений та працює, склопідіймачі працюють , гідропідсилювач керма працює .
Машина Славута в хорошому стані, повністю на ходу. Сів і поїхав. Пишіть, телефонуйте, можна приїхати подивитися.
Заз сенс 1.4 стан кузова на фото, газ євро 4, вибиває 5 передача, лобове тріщина. Авто стоїть півтора року, що з ним не знаю Торг та обмін не цікавить.
Авто после легенького ДТП. Требует замены капота. Машина на боевом ходу. Езжу каждый день. Резина бц-20
Продам Ланос в отличном состоянии,серый как надо)по машине нет не гнили не ржавчины,машина полностью обесшумлена ,едет как иномарка,кондиционер рабочий,гидроусилитель не гудит !сигнализация двухсторонняя ,передние электростекоподьемники,резина 4 колеса ханкок!мотор коробка все отлично!за машиной следили !продажа с полным переоформлением ,перекупщиков и площадки просьба не беспокоить .
Продам свою машину (зарегистрирована на мне ) корейской сборки . По приборке 179 к пробега , ничего не крутилось и не проверялось . Двигатель 1. 2 карбюратор, карбюратор обслужен , стоит газ 2 поколения - вписан в тех паспорт . По кузову есть моменты - так как года берут своё и + это моя первая машина на которой учился ездить , крылья после встречи в воротами : ) . Переоформление + торг , возможен обмен. По номеру писать в Вайбер или Телеграмм.
Продаж лише з переоформленням. У хорошому стані невеликі нюанси тільки по кузову. Газ вписаний у техпаспорт. Магнітола, передні склопідйомники, сигналізація, центральний замок. Акумулятор куплений у лютому 2022 року, ще на гарантії. У комплекті є літня гума на дисках. Дві штуки зовсім нові, від'їздили місяці 3. У січні 2023 р. була заміна олії. Новий бензонасос. Усі запчастини вчасно змінювалися, за машиною стежили, їздила дівчина.
Кузов не гнилий. Двигун кап ремонт рік тому. На ходу.
продам таврію 2002 год пробіг 150тис машина в нормальному стані сів і поїхав єсть нюанси по порогам на фото видно газ бензин ходова робилась газовий ридуктор новий їде бодро мотор хороший масло не бере всі питання по телефону!
Замена поршней,колец,сальников,вкладышей, клапанов(которые нужно было) точин блок под первый ремонт (72.5) шлифовалась голова. На полном ходу. Газ/бенз
Автомобиль в хорошем состоянии ,не бит , не крашен . Я первый владелец ,родной пробег 39тыс . В автомобиле не курили,чехлы с первого дня ,сигнализация с обратной связью. Новая , хорошая резина 185/70/13. Запаска никогда не ставилась. Защита поддона , утеплитель капота,проставки под амортизаторы. Есть гидроусилитель руля,кондиционер,передние стеклоподъемники ,магнитола JVC . Обработаны пороги и под крыльями , стоят подкрылки . Гаражное хранение машины.
Не битий, не фарбований
Продам авто в хорошому стані + комплект зимових колес. Автомобіль повністю на ходу, сів і поїхав. По кузову без критичних моментів. Документи в порядку, тільки переоформлення.
Автомобіль в гарному стані, обслугованний . Остання заміна мастила та фільтрів 200 км.назад. Ходова частина в нормі, нова зимова резина. Стоїть гарна магнітола+саббуфер та 4 денаміки, сигналізація.
У технічно справному стані. Двигун олію не бере. Коробка не вибиває. Ручник працює. Новая резина всесезонка и аккумулятор 2026 года. Новое сцепление и глушитель. Газ оформлен. Я хозяин по техпаспорту.
Інжектор. Фари нові, але без регулювання, гідролвнія є, нові галогенні лампи, два комплекти гуми. Встановлено новий кошик зчеплення в зборі. Інший теж є в гарному стані. Машина моя, з документами порядок.
