- 200 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
автомобіль у відмінному стані, обслужений.
автомобіль у відмінному стані, обслужений.
Фільтр паливний,воздушний новий, стойка капота нова , резина зимова на тітанах нова, плюс комплект літньої резини машина в хорошому стані , по Україні не їздила
Вітаю! На даний момент Авто знаходиться за кордом! Кого зацікавить можемо зв?язатися та все обговорити, довіреність зробив на людину яка знаходиться в Україні, так що проблем з оформленням не буде. Оплату за авто приймаю тільки в €
Лобовий удар, двигун цілий загнутий дах Гібрид
Свіжо пригнаний авто дуже в гарному стані !!! Повністю Обслужене на професійному СТО ! Масла та ГРМ Помпа все заміненно так і далі !!! Все працює без всяких нарікань ! Має один космитичний підкрас передньго крила !!! На обмін дорожче як у всіх !!!
Авто в доброму стані не фарбоване окрім переднього та заднього бамперів . Мастило було та фільтра замінені 2000 тому .Потрібно замінити датчик положення фар .Автомобіль знаходиться в Польщі
Гарний та надійний автомобіль! Авто робилось для себе! Новий капот! Нові фари! Усі деталі за телефоном !!
Продається преміум кросовер VOLVO CX60 2013р. 2.0 Диизеь. Дуже гарний стан , як технічно так і по кузову. Рідний пробіг , двигун та автоматична коробка працюють на відмінно.Салончик чистенький , сидіння під чохлами ( стан нових). Обслужене авто! Передній привід , що робить економнішим авто : розхід дизельного палива 5-6 л.на 100км. Вкладень не потребує. Сідати і кататись.
Volvo S 60 T5, 2015 рік, пробіг 216 тис. Авто пригнане з Америки з мінімальним пошкодженням, перший власник в Україні, хороша комплектація, двигун 2.0 потужність 240 к.с, двигун та АКП працює ідеально. Якщо не можете додзвонитись - пишіть на вайбер
ТЕРМІНОВО!!! Торг. Ціна знижена. Продам своє Volvo s40 І, в рестайлі, єдина на місто. Рідний пробіг, 4 роки у володінні, перший власник в Україні, третій за увесь час(документально підтверджується) У першої власниці 10 років обслуговувалась на дилері(є сервісна) Стан авто хороший, по кузову ржавчини і рижиків немає(реставрувався), дно ціле, не варене, по кузову лише місцями царапини, за бажанням відполіруєте. Вся електрика працює справно. Усе рідне скло в круг, і фари також, в серйозних дтп не була. По мотору, коробці питань немає. Багато чого зробленого і заміненого, По запчастинам ставив хороші аналоги, bilstein, SKF, febi, пружини в круг lesjofors. Масло в моторі midland 5w30, заміна раз у 8 тис. У коробці kroon oil. 15 тис. тому були замінені усі свічки HKS + бензонасос magneti marelli. Замінена куліса, передачі вмикаються туго, чітко. Нещодавно замінені шарові і шрус в зборі, зроблений розвал. Новий АКБ і 1500 км тому моторне масло. У липні (1.5-2 тис. Тому) замінено помпу і грм, термостат, ролики, натяжитель та одну із подушок мотору, залито повністю новий антифриз. Салон збережений. Хороша штатна музика. Вольвовська Система безпеки SIPS(каркас безпеки заводський) 6 подушок безпеки. Підлокітник, багато ніш в салоні щоб покласти щось, великий бардачок. Оригінальна заводська сумка з інструментами і аптечка. Також заводський оригінальний вогнегасник і докатка. З мінусів: В тому році вночі здавав назад, зачепив задній фонарь(є на фото), наразі тріснувший. З актуального: не працює пічка, потрібно глянути до ходової спереду. Бажано замінити фазорегулятор, на холодну «дизелить» на гарячу тяга і набор швидкості та оборотів у нормі, їде паспортні дані. Реальний розхід в економному режимі 9-10 по місту, 7 по трасі. На свій мотор їде дуже добре. Авто безвідмовне, стан належний, збирає погляди, аналогів з таким пробігом і станом в продажі немає. ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ! Ціна значно знижена від тієї, яка була. Якщо не беру слухавку, пишіть телеграм/вайбер.
Авто в доброму стані повністю обслужене .На ступне що потрібно буде зробити це замінити мастило через 5 тисяч .
Машина сімейна, не перекуп! В гарному стані, обслуговується вчасно. Машину люблять) Безпечний, динамічний і екомічний автомобіль Розхід 5л дизеля на 100 км!!! Кожного дня на ходу Вкладено багато душі і коштів Тільки переоформлення! Більш детально розповім по телефону
Продаю свій Volvo V50 кінця 2010 року, рестайлінг! Машина в ідеальному стані, економна. Замінено масло, фільтри, ремінь ГРМ, ходова зроблена. Зимова гума в комплекті!
Без пробігу по Україні.Пригнана з Італії.Машина повністю обслужена,включаючи комплект ГРМ.Майже топова комплектація.Обслуговувалась тільки на Вольво,оригінальними запчастинами.Абсолютно нова зимова резина.Є і літня також.Хто не знайомий з Вольво супер надійна тачка,з купою систем безпеки,розпізнавання знаків,різних функцій по комфорту,погугліть.Напишу те,чого в звичайних комплектаціях немає: 1.Проекція на скло. 2.Чорна стеля,панорамний дах(не просто маленький люк). 3.Комбіновані сидіння. 4.Електроскладання бокових зеркал. 5.Андроїд авто,Apple Carplay. 6.Окрім круїз контролю є автопілот(Pilotasist).Дуже облегшує дальні дороги.Сам спробував - сильно зайшло. 7.18 диски,оригінальні Вольво. 8.Електропривід кришки багажника. 9.4-х зонний клімат-контроль. 10.Спортивний обвіс,без нього машина виглядає справді пенсіонерською. 11.Великий екран(в них є два розміри,часто ставлять маленький). ********** mode(різні режими їзди - dynamic,eco…). 13.Повний привід,190 сил(двигун не овоч загалом). 14.Передні парктроники і задня камера,задній парктронік. 15.Хоч рік випуску 18 але модельний ряд 19 року. 16.Фул лед атоматична оптика.Дуже круто світить,вирізає автоматично зустрічні машини або,які доганяєш,ніхто тобі не блимає,все чітко видно.Топові фари на вольво. 17.Протитуманні фари та омивачі фар. 18.Є штатна навігація. Машину приганяв для себе.Продаю по причині зміни планів на життя.В подарунок буде резиновий комплект килимків.Є Літня резина Мішлен - домовимось.Прохання перекупів і майданчики не турбувати.Плюс машини вона дуже економна по трасі - якщо їхати 70 км/год розхід 2,5л.По місту звісно зовсім інші цифри,в районі 9.Є докатка
Продам авто в гарному стані. Офіційно куплене в Україні. Без серйозних ДТП Лобове скло рідне. Є косметичні під краси. Другий власник за всю історію авто Перед зимою зроблено велике ТО із заміною ременя ГРМ, помпи, роликів, антифризу. Замінені по колу амортизатори. Авто в гарному стані на свої роки. Є не великі нюанси по косметиці, і на даний момент не завадить хім чистка . Салон не порваний в гарному стані.
Продам Вольво 850т5 По авто замінений грм,зроблено ТО заміненого радіатор пічки ціна 2300 крайня!!!! Дешевше не буде .вайбер **********
