- 431 тис. км
- Вижниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.78 л.
- Ручна / Механіка
Продам пасат б3 в 1.8 газ бензин з документами (переоформлення). Хороша літня ризина. Ще один комплек дисків з зимнею резиною. всі решту деталі по телефону
Продам пасат б3 в 1.8 газ бензин з документами (переоформлення). Хороша літня ризина. Ще один комплек дисків з зимнею резиною. всі решту деталі по телефону
Продам Volkswagen Passat 2013 р. Машина доглянута,все мінялось завчасно,недавно було замінено фільтра масла, дуже економна,на нових дисках,торг мінімальний біля капоту.
Привіт,усім добра здоров'я і миру. Продам авто стан середній усе працює. Електро підігрів: дзеркал,сидінь( водій і пасажир),лобового і заднього скла. з мінусів корозія по дні і пороги потрібно трішки під варити.
Авто в гарному стані, доглянуте та обслужене, колеса 16 титани оригінальні ваговські, класний перешитий салон дуже рідкісний,по мотору , коробці взагалі питаннь немає, кузов теж в гарному стані не гниляк, любе переоформлення, власник я, стоїть ГБО 4 покоління вписане в тп, машина досить жвава завдяки самому надійному із бензинових двигунів цієї моделі - 1.6 mpi(BSE) , розхід змішаний газу 7л при швидкості 90, мінімальний торг
Продаж не срочно Причина продажу хочу щось повище Пишіть як що зацікавила дзвоніть Обмін з вашою доплатою або моєю передивлюсь всі варянти але без фантазій !!! питання по машині дзвоніть все розповім !
Є нюанси по порогам, тріснуте вітрове скло. Коробка без нюансів.
Авто повністю обслужено!!! Обслуговувалось по регламенту і все вчасно ! По авто все працює , кондиціонер заправлений , ГРМ + помпа замінені. Кузовна частина у відмінному стані, ходова тиха , машина мʼяка , обесшумлена приємна в їзді. На даний момент нічого робити не потрібно! Тільки сів і поїхав. Більш детальніше за телефоном або на повідомлення, все розповім !!! Бажаю гарних покупок.
Повністю обслужене, панорама обслужена на офіційному сервісі з гарантією , коробка , мотор, косметика- все відмінно, працює кожна кнопка, резина зима і літо теж в чудовому стані! ,Косметично теж все без нюансів ! Питання по тел Документи в повному порядку , продаж тільки з переоформленням! Вкладень не потребує !
Авто в чудовому стані. Масла фільтра поміняні. Сертифікація зроблена залишається поставити на облік на нового власника. За деталями звертайтеся за телефоном все розкажем і покажемо.
Продам пассата на повному ходу! Не гнилий, без рижиків! По кузову є невеличкі сліди експлуатації! Стан на фото! Стоїть газ, вписаний! Авто дуже економне! Перереєстрація без проблем!
Машина у Вашківцях,Вижницькій район Чернівецькоі обл. Дуже надійний легендарний мотор 1.9 abl Придбав у березні 2019. Що робив: Березень 2019 капіталка мотора на нових поршнях, нова головка,. Грудень 2021 новій аккум. Січень 2021 повна капіталка всієі ходовоі плюс заміна приводів у зборі, звдніі пружини, стійки по колу, нова вихлопна, новій ручник, роліки здвижноі двері. Липень 2022 заміна ременя грм, заміна турбіни на оригінальну,, 2 роки гарантіі, заміна масла у моторі та кпп, заміна радіатора та вентіляторів, нові килимкі, нові замки ляди. 7+1 пасажирів. Переоформлюється без питань. Порогі треба варити. Решта кузова без скарг. Є 2 комплекта гуми на дисках, літня пробіг 3000 км, зимова - залишок 6-7 мм. Є сухе вебасто, комплект, ще не становлено, віддаю з бусом. Є запасні радіатор та маслонасос. Бус находиться у Вашківцях, Вижницького району. Після капіталки проїхав не більше 20000. З 2022 майже не їздив (служив). Обмін не цікавить взагалі. Не пишить за обмін, будь ласка. Торг мінімальний, аргументований. В машину вкладено майже 3000. Одна капіталка мотора потягнула більше 1000. Ремонт ходової теж був дуже коштовний. Продаю бо вже є інша машина. Продаж не терміновий.
Продам особисту машину, VW Golf 5 plus. 2006. 2 роки тому пригнав з Польщі, до того була у ФРН. Авто в чудовому технічному і косметичному стані за виключенням декількох мінімальних зовнішніх нюансів. В авто також були доставлено мультимедіа та встановлено чохли з еко шкіри. Всі розсхідники було замінено того року, з авто також віддам 2 комплекти гуми (зима Michelin 2024, літо Goodyear 2023, купляв нову ), та дві пари дисків (титанові і штамповані). Масло мінялось кожні 9 тис км. Надійне авто, чудово поводить себе у їзді, дуже комфортне. Реальному покупцю торг, пишіть - дзвоніть, можливий огляд на будь якому сто.
Деталі за телефоном
Авто в максимальній комплектації Бі-Ксенонові Фари Вебасто,Підігріви двох передніх сидінню Парктроніки, Датчик дощу, Мультируль Стан Ідеальний.
Продм Пасат б6 авто в хорошому стані все обслужено замінено комплект зчеплення. комплект ГРМ, ходова вся замінена
Машина в хорошому стані..Робилася ходова.Мінялася ризина.Масла фільтра.Газ-бензин 1,8.В писаний в тех пасп..Мотор добрий.Торг.
