- 280 тис. км
- Коростишів
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Авто своє, у власності декілька років, модель 16 року так і по він коду, по двигуну нарікань нема новішого покоління акпп працюе без проблем по ходовій обслуговувася з недавньго замена 2х перед стойок встановлено салон з європейської версії, також колеса 18 радіусу, на даний час вкладень не потребує,по америці не критично замінений капот та бампер крила рідні та замінилась безпека нічого не тянули та не різали кому дорого прохання не турбувати, можливий адекватний обмін.ДОРОЖЧІ ціна на обмін середня 14
По авто зроблено все. Грм, масла, фільтра, демпфер, сайлентблоки, тормозні диски, нова турбіна, новий масляний насос, форсунки, та багато іншого. Для безпроблемної експлуатації. По кузову фарбована одна деталь. Звісно є сколи і царапки. Кпп 6ступ. Електро ручник працює. Торг не великий.
є комплект літньої гуми
Multivan 2010 року випуску, встановлено Webasto, 3х зонний клімат контроль, коробка передач dq500, розетка 220вольт, алькантара, багато зонний клімат контроль, вебаста, обезшумленна
Авто вхорошому стані два комплекти гуми по єлектриці все працює хороша компликтація датчик дощу світла камера заднього огляду торг.
Продам власне авто,офіційне-не пригонка.Максимальна комплектація.Нова гума,щойно проведено ТО(масло,фільтра,тормозні колодки)
Володію авто з 07.05.2021, клімат, 4 скло підіймаючи, 1.8 ADR звичайний атмосферний мотор на 125 к.с. коробка стоїть дизельна. паливо бенз/газ (ГБО 4 вписано в техпаспорт), двигун робився на 400 тис, масло не їсть, комплект ГРМ замінив в 2023р. ходова перебрана 2025р. страховка від 2.08.25
Авто у відмінному технічному стані , пригнаний з Німеччини, один власник, Весь авто в рідній фарбі, максимальна комплектація, парктронік(перед.,задній) , 7ступеневий автомат(працює ідеально) Проведено тех.обслуговування по регламенту,
Продаю свій Volkswagen T5. Пасажир з довгою базою. Єдиний власник в Україні. Гарний технічний стан, все робилось вчасно, зберігався під навісом. Два кондиціонера, обігрів салону, стіл-"метелик" для пасажирів, фари та капот під плівкою, вебасто. Два комплекти гуми на дисках. Рік тому замінені всі тормозні колодки та диски, перебрано стартер та генератор. У вересні 2023 року зроблений двигун. Тому піднято ціну на вартість робіт та з.ч. Деталі за телефоном.
Авто в непоганому стані,масло не під їдає,коробка працює нормально,ходова частина не стукає. Перекупіп попрошу не турбувати,реальному покупцю торг біля капота.
Продається стильний та комфортний автомобіль, стан 10 з 10 від двигуна до коробки, в авто дуже багато вложенно сил і грошей , встанленна рестайлінгове сенсорне мультимедійне та сидіння , салон в чудовому стані, підсвітка авто по кругу при відкриванні та закриванні авто, авто як візуально так і технічно в чудовому стані, привертає погляди) перевірка на будь-якому сто!! Торг на каву
Продаю свій Volkswagen Golf 6 з надійним та економічним мотором 1.4 Автомобіль доглянутий, технічно повністю справн ий. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно. Ходова без стуків та зайвих шумів.Є літня резина на титанах.
Авто Повністю на ходу сів і поїхав , робити нічого не потрібно , грм замінено , масло поміняне, ходова нова, заводиться дуже добре , свічки накалу нові, Вся детальна інформація за телефоном, Робився для себе Перекупам будь ласка не турбувати!!! Продається бо стоїть без діла.
Свій Сімейний автомобіль 7 місць Все працює. Інформація за телефоном.ТОРГ.
Автомобіль в хорошому стані доглянутий салон комплектація стайл все працює без нарікань перший власник в Україні.
Продам власне доглянуте авто Volkswagen Passat 2012(По Америці 2013)2.5 АКПП(Aisin). Всі вікна рідні.145.000 км рідного пробігу ТО постійно робилось вчасно.Заміна мастила кожні 8000 км. Чистий охайний світлий салон. На 130.000 км заміна мастила АКПП 138.000-Заміна масла в двигуні та фільтра. 141.000- Відремонтована ходова та ін. 146.000 км-Заміна оливи двигуна та фільтра ,Заміна передніх амортизаторів,Тяги стабілізатора.Всі чеки є.Технічний стан питань немає, повністю обслужене авто.Всі запчастини ставив оригінал. По кузову корозії та ржавчин немає. Коробка працює плавно без ривків.По двигуну теж питань немає. Перевірка на будь-якому СТО вітається. Авто дуже комфортне та мʼяке,багато місця в салоні.Все працює, кондиціонер заправлений, холодить добре, Газ теж працює без нарікань.Витрата газу по трасі в середньому 9-9.5 л/100 км.Ева коврики.Я власник по техпаспорту. На всі додаткові питання відповім по телефону або в смс в будь-який час.
Клімат,підігріви сидінь,тонування,шторки на вікнах,стан чудовий,аргументований торг присутній
