- 256 тис. км
- Березне
- Дизель, 1.97 л.
- Не вказано
Повністю рейсовий стан, вкладень не потребує сів поїхав, більш детально по телефону!
Продам власний автомобіль, стан супер, пригнаний був з Німеччини, не фарбований, в ДТП не був
Перший власник в Україні, авто в гарному стані
Продам авто в гарном стані, по мотору питань немає все працює гарно, стоїть нова гума зимня, авто переоформлюється детальніше за номером
Продам Volkswagen Golf 3 ресталінг у хорошому стані. Мотор 1.8 газ бензин. Заводиця добре до ходової питань нема. Стоїть дорога музика добре гріє пічка, є фаркоп, кнопка старт. деталі за номером.
Продаю джету стан як на фото, ходова частина практично нова,проїхала +-100км.Нова рульова рейка,шарові, наконечники і тяги,сальники,кулаки хороші,новий трампльор,масло фільтр поміняні,коробка 5 Ступка,ризина всесизонка 80%,стойки нормальні,карбюратор пізбург, заводиться але пробита прокладка на 4 циліндр,потребує ремонту двигуна,деталі за тел.
Продаю власне авто, пригнане з Нідерландів у 2014 р. з пробігом 173000 км. У мене 11 років, наїздив 90000 км. Без ДТП і підкрасів. Двигун 2.0 SDI. Щойно замінено мастило в двигуні і коробці передач, поставлено новий тандемний насос, новий акумулятор. 2 роки тому гільзовано гнізда на форсунки, замінено всі амортизатори і гальмівні колодки. Замінено ремінь, ролики, помпу. Електродзеркала з підігрівом, електроскло, датчик дощу і світла, круїз контроль, кондиціонер. 4 зимових шини у відмінному стані і 2 літніх.
Свіжопригнаний має дуже хороший стан все робилося як для себе, масло ремні та колодки замінені Салон 2 2 3 кондиціонер webasto холодильник та багато іншого Сидіння водія пілот Також є спальне місце для водія з люком, салон новий нез'їжджений машина практично не була у рейсах кому потрібен огляд дзвоніть **********
Продам пасат в хорошому стані власне авто стан хороший сів поїхав більш детально телефонуйте
Продаю власне авто, перший власник в Україні Була пригнана з Німеччини Машина кожен день на ходу, технічно в хорошому стані нічого робити не потрібно Машина на газу, газ був встановлений ще в Німеччині Віддаю ще комплект зимової резини Більш детально розповім по телефону Торг присутній
Дуже хороший стан і комплектація, вкладень в неї не потрібно, всі інші деталі за тел. Є історія обслуговування як що потрібно
Авто повністю справне, вкладень не потребує. Перший власник, було пригнано з Європи для себе. Дизель, дуже економний.
Продаю Volkswagen Tiguan 2011 року, надійний та доглянутий автомобіль. 🚗 Походження: • Авто пригнане з Німеччини у 2023 році • Розмитнене, документи в порядку 🔧 Технічний стан: • Двигун 2.0 дизель • Повний привід • Заміна ГРМ проведена • Масло в моторі — кожні 10 тис. км • Масло в коробці — замінене • Колодки замінені • Новий акумулятор • Машина технічно справна, без нарікань • Їде дуже добре, приємна в керуванні ✨ Комплектація та стан: • Панорамний дах • Шкіряний салон • Докатка в наявності • Авто візуально доглянуте • Салон чистий, охайний 📌 Загалом: Автомобіль без вкладень, сів і поїхав.
Авто в хорошому стані, гума в доброму стані, мотор працює добре, встановлений газ, переоформляється.
на ходу...стан на свої роки задовільний...незначні нюанси по косметиці...бажано окультурити під себе...вазівський карбюратор...виведений підсос. замінено підшипникі...пильники торг до кінця...
Автомобіль в хорошому стані, все обслужено, в рідній фарбі Авто пригнане з Німеччини Оригінальний пробіг Сервісна книжка Мотор, коробка, ходова, електроніка все працює в ідеалі! 1.6 дизель Коробка автомат По авто непотрібно робити нічого, все в ідеалі Готовий до будь яких перевірок. Присутній торг Про все більш детально відповім на все по телефону В подарунок комплет резини
