- 98 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Пробіг рідний!Поварені пороги,арки .Стоять нові подкрилки,недавно зроблене тех обслуговування двигуна.Додатково є комплект зимніх шин! Було гаражне зберігання.
Пробіг рідний!Поварені пороги,арки .Стоять нові подкрилки,недавно зроблене тех обслуговування двигуна.Додатково є комплект зимніх шин! Було гаражне зберігання.
Масло не бере, в нормальному стані на ходу, газ бензин.
Авто вкладень не потребує, не гнила є недоліки косметичні на фото видно, всі агрегати працюють добре, тільки переоформлення
Продам ВАЗ 2109, двигун 1.5 газ/бензин. Авто на ходу, технічно справне, економне та невибагливе в обслуговуванні. Газ вписаний. Переоформлення. Деталі за телефоном. ціна 900$
Авто на повному ходу. Двигун гарно працює, не їсть масло,не димить, заводиться з одного оберта) Стоїть газ 4 покоління.Центральний замок.Новий акб.Встановлено нове зчеплення Sachs, датчик холостого ходу та новий ДМРВ. Вчасно замінено ремінь ГРМ, ролики та помпу. Також замінено оливу в коробці та двигуні. Новий вихлоп.Є нові ручки для дверей, потрібно лише встановити. Разом віддам дві літніх резини та одну запаску.Є питання щодо кузова. Любий вид переоформлення, я власник)
Авто на повному ходу ,не гнеле рище. Але роки беруть своє ,на авто йздила жінка .1дна власниця. авто варте уваги ,та різних варіантів обміну. Стан просто ВАЗ. Салон під чехлами з самого першого дня використання . Новий акумулятор ,сигналізація,2ва ключа ,вид.Аптечка ,Вогнигасник,Запаска. газу ніколи небуло . Іржі хватае але недуже критично ,авто використовувалось ,по нужді 2-3рази в тиждень жінкою. більше по телефону. резина погана .
Продаю ВАЗ 21093 в хорошому стані. Двигун працює рівно, коробка не вибиває, ходова в порядку. Кузов не гнилий, весь оброблений мовілем. Сів і поїхав – нічого робити не треба. Документи в порядку, авто на мені. Ціна адекватна, можливий торг біля капота.
Один власник. Придбана в автосалоні Гаражне зберігання
Продам 2110 газ бензин 1.6 Газ вписаний переоформлення потрібно підварити трохи по бажаню навести косметику а так все справне авто на повному ходу але без страховки тому ціну скину Авто заводиться чудово що на бензині так і на газу передачі не вибиває за деталями телефонуйте
автомобіль немає іржі, нова АКБ, диски, різина.
Авто у моїй власності з серпня 2025року, було замінено:передня балка,ступіца,тормозні колодки,генератор (стоїть зараз на 70а),стартер (замінений на редукторний),рульова рейка. зроблена підвіска передня і задня. Резина всесезонна,+ в доп йдуть два нових ската на зимній гумі куплено в грудні 2025.Новий акамулятор на гарантії. Стоять лед лампи. дно ціле і також пороги, потребує трошки косметики Машинка сів і поїхав.Продаю у зв?язку купівлі нового авто.
авто на ходу .
Продам своє власне авто. Ваз 2115, 2008р , 1,6- газ-бензин, літня резина на титанах, зимня на дисках, запаска. Рідний пробіг. Перекупам не турбувати. Реальному покупцю торг біля машини! Дзвоніть або пишіть за більш детальною інформацією(**********)
Ракета в супер-стані, власник з салону. Сів та користуйся, довезе будь-куди! Гарний колір, бомбезний вигляд, шикарні титани, високий кліренс, піднятий зад, проходимість зашкалює, любі бордюри, пагорби та нерівності. На дорозі привертає увагу-Лялька!!! Охайний та приємний салон, все збережене, магнітола, акустика, всі формати, центр.замок з пульта, пічка гаряче-холодне, фаркоп, багажник на даху, складні задні сідушки, 4 підголовника, електрика вся норм. КПП-5, двигун сухий працює чітко газ/бензин, їде мега бодро та економно. Газ офіційний, таблетка на місці запаски. Ракета у Вінниці. Жодних вкладень, пушка! Продамо в добрі руки, перекупи та автосалони не турбуйте.
Продам власне авто, всі деталі по телефону
Дісталася у спадок від діда. Справжня капсула часу. Купувалася в салоні 27.12.2005р. Виїзджала з гаража осінню та весною, на картоплю + два-три рази в рік на базар. Зимою не експлуатувалась. Пробіг рідний 100%. Не фарбувалась, не підфарбовувалась , не варилась. Вся в оригіналі. Була переоформлена в травні 2024 року, щоб не чекати другий раз термін по спадщині. Масло, фільтра замінені. Встановлено новий бензонасос і аккумулятор. Присутня ще рідна резина на стальних дисках та два комплекта ключів. Вся оптика та скло рідне та ціле. Будь які перевірки технічного стану та лакофарбового покриття вітаються. Авто стоїть в гаражі та не використовується. Перегляд за домовленістю. Продаж від власника.
