- 142 тис. км
- Ставище
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Гарне авто. Розхдники замінені витрата пального приємна. Пробіг рідній. Варте уваги. Торг присутній. Можлива доставка.
Гарне авто. Розхдники замінені витрата пального приємна. Пробіг рідній. Варте уваги. Торг присутній. Можлива доставка.
Продається ВАЗ-2108 з двигуном 1.3 л. Автомобіль знаходиться в доброму технічному стані. Усі вузли, агрегати справні та готові до експлуатації. Єдине, що варто врахувати — кузов потребує невеликої косметики. Огляд можливий у с. Любча Київської області за попередньою домовленістю.
Телефонктор….Продам ваз лада 2111.Машина в дуже хорошому стані.Замінено масло дві передні стойки.Розхід палива траса 6, місто 7-8.Газу немає і ніколи не було.Машина не гнила.Є Відеоогляд.Любий вид переоформлення.Страховка до вересня.Знаходиться в смт.Ставище.Буваю часто в Білій Церкві.
Авто доглянуте: двигун після капітального ремонту проїхав 9тис. км.(нові поршня, кільця, колінвал, вкладиші, ГРМ, помпа, стартер, датчик холостого ходу, ремені, клапани, сальники,) кузов цілий, нові тормозні барабани, циліндрики, колоди, трос ручніка.
На повному ходу. Стояла 2 роки. Запускається без проблем, двигун в доброму стані, не димить. Новий циліндр зчеплення. Гума в доброму стані. Ходова без стуків. Візуальний стан на фото. Переоформлення можливо. Всі інші запитання по телефону. Всім мирного неба!
Продам ваз 21099 до кузова треба прикласти руки, мотор і коробка питань немає все працює без торгу
Ваз,211440,купляв,новим,в,2012,році,один,власник,каталізатор,відсутній,встановлена,обманка,з,отворами,під,датчики,за,бажанням,датчики,можна,установити,незначне,пошкодження,правої,задньої,двері,кузов,не,гнилий,диски,легкосплавні,р,-13,шини175-70,,білоруські,белшина,малий,пробіг,,двигун,не,ремонтувався,,зчеплення,недавно,замінено,корзина,вижимний,диск,встановлено,нові,стартер,та,генератор,теж,всновлено,нові,,
Машина в робочем состоянии.требуется балансировка карданного вала
Авто в хорошому стані,двигун після повного кап.ремонту,мкпп працює чітко,підвіска в хорошому стані,нічого не стукає не грюкає.Газ на авто присутній,вписаний.Коштів не шкодував,все мінялося вчасно.Авто варте уваги.Я власник по техпаспорту.Бажаючі купити автомобіль за три копійки проходимо повз.Торг виключно біля авто.
