- 113 тис. км
- Малин
- Не вказано
- Ручна / Механіка
продам машинку: 2011 рік 16кл двигун (ставився на заводі) заряджений!!! коробка спорт: короткоходна куліса, самоблок дифірінціалу ітд... підвіска коні спорт і дуже багато іншого.....
продам машинку: 2011 рік 16кл двигун (ставився на заводі) заряджений!!! коробка спорт: короткоходна куліса, самоблок дифірінціалу ітд... підвіска коні спорт і дуже багато іншого.....
Авто на повному упевненому ходу. Мотор, ходова частина без жодних нарікань! Присутній ньюанс - має корозію по кузову(підгнивші пороги,незначна корозія потакрках). Авто обслуговувалось вчасно. Є задні парктроніки. Авто в доглянутому стані. Є комплект зимової гуми з дисками.Присутній мінімальний торг.
Авто на ходу сів поїхав З нюансів потріскалась фарба, і знятий передній правий поворотник, не працю датчик масла. Кузов нормальний Порогі цілі Ходовка нормальна Підвиває міст Переоформлюється Торг
Автомобіль на ходу, технічно справний газ/бензин. Мотор капіталений пів року назад
Продам авто лада калина 2008року В одних руках цей весь чяс Не гнила але є сліди експлуатації Кому цікаво телефонуйте
Авто в робочому стані, є нюанси по кузову( невеликі рижики), торг біля капоту. Переоформлення тільки через Дію
Продам Ваз 2109 1992 року. Не гнила,має декілька нюансів по кузову.
Машина в хорошому стані. По мотору та ходовій питань немає. Коробка п'ятиступка. Продаю тільки з переоформленням
Автомобіль в задовільному стані. Багато чого зроблено. ГРМ замінено в 215тис.км. Один власник. Бралася з салона. Дефекти видно на фото. Пробіг може змінюватись так як користуюсь авто щодня. Торг. біля авто.
Кузов потребуе ремонту.Детали по телефону
Авто знаходиться в смт. Чоповичі Житомирська обл
машина в доброму стані, состояние сів поїхав, ходова тиха мотор теж працює добре, інжектор + 5 ступка їде добре, продається бо куплена друга машина а цю шкода, всі інші питання по телефону або при зустрічі
Продам власне авто, Ваз 2110 16 клапанний інжектор. Автомобіль вчасно обслуговувася, витрата палива в середньому 8л на 100 км. По кузову є незначні рижики властиві цьому авто, а так все працює, салон чистий та в гарному стані. Авто гаражного зберігання. Заміна масла відбувалась кожні 8тис/км Більш детальна інформація за телефоном.
Авто має хороший стан, легко заводиться і добре працює. -Двигун у відмінному стані (зроблений капітальний ремонт) -Повністю заміненна ходова -Є деякі запчастини у комплекті (шини,диски та інше) По всіх питаннях краще звертатися по телефону
Авто в гарному стані, газ вписаний, на 2х-покоління, переоформляється, нова зимня резина,все працює сів і поїхав Можливий обмін
