- 200 тис. км
- Ірпінь
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продав калину , авто на ходу потребує тіки косметичних робіт
Продав калину , авто на ходу потребує тіки косметичних робіт
Продам авто ВАЗ 21074 Двигатель 1.6 03 їде бодро і люто! без жодних проблем, КПП 5ст, встановлене переднє сидіння від іномарки, хто візьме не пошкодує машина повністю на ходу, практично все справно! Всі інші моменти за телефоном, невеликий торг реальному покупцю
авто вивезена з донецькій області.авто дружини.їздила тільки по області.тому малий пробіг.практично не ремонтувалась.є магнітола.дуже гарно оброблена від корозії.Є магнитола і четири дінаміки є сігналізація новый аккумулятор
Авто на впевненому ходу,комплектація з кондиціонером (працюючим),газове обладнання,зимова резина,по ходовій зауважень немає,двигун працює добре,по кузову є декілька рижиків ,переоформлення обов?язково
продам машину в робочому стані сів поїхав 16к мотор газ бензин вписаний
Авто не в поганому стані сів поїхав Всі питання по телефону Дзвонити краще на вайбер,телеграм,сигнал
двигун не робився , проблем не було , сів поїхав . робили коробку у 23 році , замінили також зчеплення . газу ніколи не було , весь пробіг на бензині .Другий власник . рідний пробіг , їздила мати . нещодавно було замінено : корпус термостату, патрубки разом з охолоджуючою рідиною , ролики та ремень поліклінінові . мастило у МКПП . має багато кузовних притирів , царапків та дрібних пошкоджень . лобове скло замінене на нове (взимку пошкодило кригою з криші ) авто має проблеми з порогами , потрібно робити . авто можно оглянути відразу на сто . терміновий продаж пов'язаний з покупкою більш новішого авто . торг присутній але у капоту . поважні перекупи ви мене не потягнете ) не втрачайте свій час . Авто сів поїхав , все розповім та розкаж без води
Авто до ДТП було на ходу і повністю обслужено.
Авто у робочому стані, своєчасно обслуговувалося. Пороги цілі, іржа практично відсутня. Є невеликі пошкодження кузова (переднє ліве крило та кришка багажника). Встановлена сигналізація, центральний замок. Зимовий комплект резини у гарному стані, акумулятор норвий. Авто зберігалося в гаражі
Ланжерон зломався задній правий. Под сидіння подварено але не обработане. Немає шумоізоляції. Штукатурка відподає. Середня компресія.
Доброго дня, машина робилася під себе.. дуже багато і різних допрацювань. за 5 минут і не розкажеш, потрібно просто сісти і проїхатися на цій машинці. НЕ димить. НЕ гнила. НЕ виє. Масло мінялося вчасно, останній раз 15.06.2023 Інжектор ГБО 4 покоління заводиться, як іномарка.))
