- 165 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 0.8 л.
- Ручна / Механіка
Продаєтся Deawoo Matiz в гарному стані. Газ вписаний. Можливий торг!
Продаєтся Deawoo Matiz в гарному стані. Газ вписаний. Можливий торг!
Продам ваз 2107, газ/бензин, в доброму стані. Двигун працює добре, масла не бере по ходовій питань немає, газ вписаний, можливе переоформлення
Продам авто в хорошому технічному стані, по кузову є недоліки ( царапіни, рижики) на фото видно. Масло, фільтри, колодки нові. Також замінені амортизатори, сайленблоки, ремінь тормоза. Машина повністю справна. Стоїть газова установка, два комплекти резини ( на дисках). Авто вмістке, але дуже комфортне в керуванні. Продаю, тому що дві машини в сім'ї
не поганий автомобіль на свої кошти
Автомобіль на ходу.Всі питання щодо авто по телефону.
Авто авто повністю обслуговуванне, вкладень не потребує, повний кап ремонт мотора 20000 назад, всі питання за телефоном
Продаємо власний автомобіль, в дуже гарному та збереженому стані, в рідній фарбі, з рідними вікнами( навіть лобове рідне, з антеною), без ДТП, повністю облужено, без вкладень. Заводські Р15 диски, 4 подушки безпеки, електро керування дзеркал, склопідйоники, працюючий кондиціонер, хороша музика, охайний салон. Нещодавно пройдено ТО, замінено мастила, комплект ремня ГРМ, фільтра, колодки, ходова, рейка реставрована, зроблено розвал. Авто економічне, розхід газу 8 літрів на 100 км. хороший АКБ, встановлено лінзи в фари, світло чудове, кузов та дно цілі, без ржавчини, дуже гарний та насичений колір, якісне тонування, два ключа, сервісна книга. Продаж лише з переоформленням.
Авто від власника в гарному стані, газ/бензин, нова резина, центральний замок дистанційно, новий акб, перебрана ходова та тормозна система. Авто використовується 5 раз на рік. Приципне. Двигун не димить, тяга гарна.
Сімейне авто. Другий власник. Автомобіль в чудовому стані, топова комплектація SEL PREMIUM. Цілий. Без дтп. Весь в рідній фарбі, підфарбовано лише арку передного правого крила. Рідний пробіг, повністю обслужений. Масло, фільтра замінено 5 000 км. Назад. Ремінь ГРМ замінено 30 тис. км назад. У травні 2026 пройдено міжнародний технічний огляд і авто може виїздити за кордон. Повністю готове до експлуатації, вкладень не потребує. Фари броньовані і фонарі з жовтими поворотниками та повністю відповідають ПДР України. КОМПЛЕКТАЦІЯ: 2 зонний клімат контроль, память, підігрів та електропривід сидінь, люк, круїз контроль, ABS, ESP, антибукс, шкіряні сидіння, ел.дзеркала з підігрівом, безключовий доступ, запуск кнопкою, дистанційний запуск двигуна, в фарах дорогі BI LED-лінзи, світить дуже чудово, датчики світла та дощу. Преміальна музика Fender. Власник по тех.паспорту.
Авто на ходу! Встановлено ГБО, вписане в тех паспорт! Будь-яка перевірка чи діагностика!
Гарний технічний стан, по кузову автомобіль без нарікань, вкладень зовсім не потребує. Автомобіль в повному стоці, ніяких прошивок і тп ніколи не було. Мінімальне пошкодження з Америки. Два комплекти гуми літо/зима. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО.
Два ключі, два комплекта колес, питання по телефону. Тільки переоформлення.
Другий власник. Запас ходу 40-80 (залежно від стилю водіння та пори року, дивитись фото). В батарею домашньої зарядкою входе 11 кВт (дивитись фото). Замінено всі рідини та фільтри. Сходження і т.д. Захист двигуна. Збільшено кліренс (проставки). Єва килимки. Гума, запчастини - додаються!! Зарядний пристрій із режимами заряджання. Оновлено програмне забезпечення автомобіля, є камера заднього виду! Русифікована. Працювала в США та зараз в основному на електриці, на роботу та додому. Гарний торг тільки біля авто! Будь-які перевірки, зроблено ТО., зроблено ходову та загальну діагностику - без нарікань!!! Є незначні нюанси, внаслідок відновлення заднього правого крила після ДТП. в США., що не впливають на працездатність! Обмін не пропонувати !!!!! Автокомерсантів прохання не турбувати! За 7000 та 7500 не віддаю, продаж не поспіхом! Реальний торг реальному покупцеві!!! Є питання – пишіть у чат, не завжди на зв'язку.
Продаю свій галант — жвава та безвідмовна машина, яка жодного разу не підвела за весь час роботи. Машина: - Салон перешитий чохлами від MVBrothers. Відмінний шкілзам. На фото видно. - Диски пофарбовані порошковою фарбою - Підсвічування салону, живлення від юсб 5В - Нещодавно було зроблено повне ТО. - замінено ГРМ + помпа (Gates) - вирізані каталізатори, вварені пламенегасители IMS, обманки. - нові іридієві свічки - колодки навколо - TRW - нові газові форсунки - 4шт - витрата по місту, або траса - 90 км\год - 11 л\100 км - по машині веду щоденник витрат з першого дня купівлі. - минулого року робилася іонізація салону та чистка кондера По ЛКП є питання, на фото все видно. Машина купувалася в такому ж стані, на роботу та їзду це ніяк не впливало. Відірвана тканина лівої задньої двері. Ремонт — 1000 грн за перешивання однієї оббивки. Треба налаштувати газ і зробити трохи ходовку. На лобовому склі є тріщина, не повзе і не розширюється. Ця машина стоїть. Поки без потреби, оскільки є 2-га машина. З питань, телефонуйте або пишіть, торг доречний. Якщо Ви в ЗСУ, працівник мчс, працюєте в медицині, школі, університеті і т.д. роблю доп. знижку 100 доларів від кінцевої ціни. Прошу автобізнесменів, майданчики та інше не турбувати.
Пригон по Україні. Продам авто в доброму стані. Обслужена повністю. 3 літра дизель. Лед фари. М руль. Лед приборка. Безключовий доступ. Відкриття багажника ногою. Підігріви всіх сидінь. Проєкція на ловове скло. Затонована вкруг. Датчик світла. Датчик дощу. Два комплекта килимків. Всі питання по телефону або в особисті. Можливий обмін на авто дешевше.
Машина в дуже хорошо у стані сів і поїхав На полной комплектации с кондиционером, гидроусилитель руля,скло підйомниками хорошая музика,салон ухожен Стоить газ 4 покоління Все працює Всі питання по телефону
Продам надійне та доглянуте авто в хорошому стані. Машина кожного дня на ходу, їде впевнено, без неприємних сюрпризів. По технічній частині все добре: мотор працює рівно, не димить, масла не бере, тягне добре. Коробка передач без питань, перемикає плавно. Ходова в нормальному стані, авто дороге тримає добре. Встановлене ГБО, що значно економить витрати на паливо. По кузову є деякі моменти, які відповідають віку та експлуатації автомобіля — нічого критичного. Машина не нова, тому дрібні нюанси присутні. Є тріщина на лобовому склі, на їзду не впливає. Також трохи провисший потолок — це їхня типова “болячка”. Салон задовольному стані, авто не затаскане. Електрика працює. По машині багато чого робилось вчасно, за авто не соромно. Автомобіль підійде як для міста, так і для дальніх поїздок. Сів і поїхав. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Реальному покупцю — адекватний торг біля авто.
пробіг не скручений, продаю у зв'язку з потребою в готівці
