- без пробігу
- Київ
- Дизель, 1.5 л.
- Механічна
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
LANDTREK, 6-МКПП, Дизель, Повний привід, Фургон, ЛЮТИЙ
LANDTREK, 6-МКПП, Дизель, Повний привід, Фургон, PRO
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
LANDTREK, 6-МКПП, Дизель, Повний привід, Фургон, ЛЮТИЙ
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
Приганяли авто для себе,з мінімальними пошкодженнями,на авто їздила я,авто яке варте уваги:)
Продам свій автомобіль Tiguan. Повний привід!Коробка механіка 6ст. Двигун працює рівно, масло не бере. По ходовій все в ідеалі. Також машина затонована в дорогу плівку, ТО завжди проходили вчасно. Автомобіль дуже економний по місту близько 8.5 за містом 7л. сенсорна магнітола, парктроніки передні і задні,датчик доща та датчик світла, круїз контроль, підігрів дзеркал і сидінь, контроль тиску в шинах, електричний ручник, ABS, ABD-ESP(антибукс і антизанос відключається кнопкою) парковочний автопілот. Сервісна книжка. На всі додаткові питання відповім, за телефоном, також готовий на будь які перевірки на СТО.
На повном ходу
Продам ,, Нексію ' в задовільному стані.ремінь ГРМ новий, помпа, радіатор пічки, трамблер, датчик палива.масло, все замінено.присутня вм'ятина на двері.некритична.автомобіль в робочому стані.другий власник.
ідеальний стан автомобіля, повністю обслужене, СТО ТОЙОТА, салон шкіра алькантара, установлене ГБО, тюнінгована підвіска.
ВАЗ 2106 кузов та днище поварені і пофарбовано, машина на ходу, газ у паспорт не вписаний, свіжа страховка, продавець за довіренностью.
Дуже гарний стан. Можливий обмін. Торг при огляді авто. Зроблено велике т/о 15.03.26р., масла, фільтра, ходова, все в ідеалі !
Купував авто для себе, (8місяців тому) Після покупки було багато чого замінено: акамулятор новий, радіатор, повністю масла, фільтра, новий стартер,(недавно, 12 000грн), газові фільтра Є ще в наявності 4 нових зимні покришки Зараз нова літня стоїть Музика дуже добре грає, нова Машинку робив для себе, нічого не жалілось, все робилось вчасно і відповідально Машинка їде добре, як на газу так і на бензині Причина продажі, хочу машину вище класом Звоніть, питайте, доводилась, торг покупцеві????
Продам авто в ідеальному стані. ГБО 4 покоління зареєстровано, пробіг 208 тис. На 205 тис. замінено масло двигуна, масляний фільтр а також помпа, роліки, ремні ГРМ і генератора, задні амартизатори та пружини. На 207 тис. Повне обслуговування ГБО. В наявності комплект зимової та літньої гуми.
Продам автомобіль власно пригнаний з Німеччини.У рідній фарбі.Скло рідне.Доглянутий шкіряний салон.Панорамний дах .Запуск двигуна з кнопки.Складний столик на спинках передніх сидінь.Електро привід регулювання та складання дзеркал. Система без ключового доступу. Круіз контроль. Клімат контроль. Webasto.Бардачок з охолодженням та багато інших дрібниць які додають комфорт під час водіння. Двигун сухий масла не бере кпп без нарікань . Деталі по телефону.
Пропоную власний автомобіль у доглянутому стані. Рестайлінгова модель з надійним поєднанням агрегатів та повним приводом. Трансмісія: Повний привід (AWD). Прохання не порівнювати з передньопривідними версіями — різниця в керуванні суттєва. Двигун та КПП: Надійний атмосферний двигун (ідеально підходить під ГБО) у парі з класичним 6-ступеневим автоматом (гідротрансформатор). Комплектація SEL, Безключовий доступ, дистанційний запуск двигуна, контроль сліпих зон, утримання у смузі, дистронік, камера заднього огляду, підтримка CarPlay та андроід авто. Додатково встановлено та додається: Металевий захист двигуна та АКПП «Hauberk». Два комплекти НОВОЇ гуми 2025 року (зима + літо). Два комплекти килимків (оригінальні літні в комплекті). Автомобіль має прозору історію (є посилання на сторінку в інтернеті з деталями прибуття та відновлення). Стан відповідає пробігу. Торг біля капота. Розглядаю рівноцінний обмін крім електро авто.
Авто в гарному стані.1.4 газ/бензин,гума зимова,а також є титанові диски.Замінено рейку, наконечники.
Терміново продам!!! Авто у відмінному стані, прибуло із США з мінімальним пошкодженням.(по він коду можна переглянути фото з аукціону, жодна деталь не крашена). Я 2 власник в Україні. (На сайті інформація не вірна що 4 власники) . Вся безпека ціла. Всі масла замінені, тормозні диски передні нові, стійки, пружини, по ходовій все працює. Розумний торг біля авто.
