- 39 тис. км
- Знам'янка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в рідній фарбі, ні одна деталь не фарбувалася,в чудовому стані як зовні, так і всередині.Два комплекти ключів, детальніше по телефону
Авто в рідній фарбі, ні одна деталь не фарбувалася,в чудовому стані як зовні, так і всередині.Два комплекти ключів, детальніше по телефону
Автомобіль в гарному технічному стані. Перша реєстрація - 12.09.2007 Є певні дефекти "рижики" видно на фото. А так в цілому кузов цілий, в ДТП не бував, дно автомобіля і пороги цілі і без ржавчини. Другий власник автомобіля, продаж з переоформленням.
Все по телефоні **********
Автомобіль в максимальній комплектації, не битий, не фарбований. Перший власник, обслуговувався лише у офіційного представника. Додаткових фінансових вкладень не потребує. В подарунок іде комплект зимової гуми.
дзвоніть за ціну домовимось
машина в гарному стані за детальною інформацією звертатись за номером телефону ********** Сергей
Обмін на електромобіль, доплата в будь яку сторону! Самий правильний Хонда сівік за всі роки випуску! 2.0 бензиновий двигун в парі з автоматичною коробкою працює збалансовано та динамічно, в одночас ще й економічно! Другий власник на території України! Купував у товариша, бачив як авто експлуатувалось та пересувалось, весь час на очах! Пробіг оригінальний готовий до компʼютерної діагности тощо! Витрата пального приємно дивує! Звичайний атмосферний двигун не примхливий! Стильний дизайн авто не залишить без уваги оточуючих. До автомобіля питань не має зовсім, двигун масло замінено. Технічна частина обслуженна повністью, на авто не шкодували коштів! Все вчасно замінюється , після покупки навіть заправляти непотрібно! Оптика ледовська! Дизайн космічний! Салон як новий! Кондиціонер холодить! Документи будь який вид оформлення, власник за т.п готовий до будь яких перевірок! Вся додаткова інформація по телефону! Можливий обмін на електро або гібрид, з моєю або вашою доплатою!
гольф в чудовому стані. пригнаний , перша реєстрація . по авто вкладення не потребує . т.о зроблено можлива доставка
Автомобіль повністю на ходу, відремонтована АКПП, встановлений газ.
Авто з Німеччини , повністю обслуговуване , на самій повній комплектації , не битий, не фарбований !Масло в редукторі тільки замінили , сів та поїхав!2 ключі вже на літній гумі , стан авто як нове!Всі датчики електроніка працює як годинник, продаємо з зорядкою
Авто в гарному стані, всі деталі по телефону,можливий обмін бажано на кпп автомат,присутній торг.
Volkswagen Jetta 2012 | 1.6 TDI | DSG | Свіжа, економна Продаю надійний , комфортний та економний автомобіль, який ідеально підходить як для міста, так і для траси. Двигун 1.6 турбодизель — дуже економний (витрата ~4.0–5.5 л/100 км по трасі , 6-7 по місту) Хороша динаміка та впевнений розгін Надійний німецький мотор, простий в обслуговуванні Ходова в хорошому стані, нічого не стукає Салон доглянутий, не прокурений Авто обслуговувалось вчасно, тільки оригінальне масло та запчастини, авто робилось під себе Гума в хорошому стані (є комплект зими в ідеальному стані на титанах) Документи в порядку, будь-яке переоформлення Чудовий варіант для тих, хто шукає економне та комфортне авто на кожен день. Причина продажу власниця перебуває за кордоном, авто фактично не використовується. Оформлено на маму, але в користуванні сім’ї не потрібне, тому вирішили продати.
Авто з США в Україні перший власник , проведене повне технічне обслуговування , вкладень не потребує , також комплект зимової гуми , як нова .
АВТОМОБІЛЬ З ЄВРОПИ! ТЕПЛОВИЙ НАСОС! ГАРНИЙ СТАН! ВСІ СКЛА РІДНІ! ЧИСТИЙ ДОГЛЯНУТИЙ САЛОН! ЗАПАС ХОДУ 220-240 КМ! НОВА ГУМА! БУДЬ-ЯКА ПЕРЕВІРКА ЧИ ДІАГНОСТИКА!
автомобіль в збереженому стані,має пробіг 135000 ,по Україні майже не їздив,резина контіненталь зимова,літо бріджстоун, має теплонасоса,парктроніки та тонована по колу,замінено масло в редукторі,страховка, кондиціонер працює,встановлені проставки...
Авто в доброму стані, сів та поїхав. Надійний двигун 1,4 з можливістю встановлення ГБО. Нова літня гума. Всі інші питання по телефону.
Автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений, жодних вкладень не вимагає. Мотор працює ідеально, росхід палива 10 літрів газу на 100 км. їде дуже бадьоро, ходова обслуговувалась на СТО.Салон чистий і охайний. Дуже надійний, простий в обслуговуванні та невибагливий, перевірений часом автомобіль.Коробка передач працює ідеально,Документи в повному порядку любий вид оформлення.Продаж у звяку придбанням нового автомобіля.Звертайтеся на вайбер
