- 320 тис. км
- Олександрія
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продається сімейний мікровен Пежо 5008 в рідній фарбі нічого не фарбовано перевірено прибором дискі R18 p з надійним автоматом Aisin, який був куплений нами y навесні 2025 року. У нашій родині була необхідність у такому великому автомобілі, брали надовго, тому відразу було прийнято рішення все поміняти, що було необхідно при такому пробігу. Навіть якщо він був привезений з Європи і, як говорив перший власник, все зроблено. Отже, що було зроблено: -Діагностика рульової рейки (демонтаж рейки, зняття пильовиків, тяги, очищення від бруду, старого масла і зносу. Заміна втулок і притискного механізму. Рульовий шток (вал) був в ідеальному стані, його просто змастили. Заміна передніх сайлентблоків важелів. Заміна подушки двигуна. Заміна гальмівних передніх дисків з колодками. Рем комплект всіх супортів. Зараз з ходовою все добре. По двигуну: Заміна форсунок, ремонт турбіни, заміна термостата, заміна помпи, заміна додаткового насоса охолодження турбіни, заміна антифризу повністю. Заміна свічок. Ремонт каталізатора. Заміна дросельної заслінки. Заміна всіх фільтрів і масла в двигуні На лютий 2026 року автомобіль повністю обслужений, відповідає опису без перебільшень, як є. Брали не для перепродажу, але хочемо поміняти на паркетник. Дзвоніть, розповім ще більш детально про авто. Всім дякую і бережіть себе. Фото оновлю трохи згодом, оскільки машина зараз у гаражі. Нещодавно замінив задні амортизатори.
Офіційна машина. Обслугована, без підфарбовувань. Перереєстровувалась в колі родини. Офіційно третій власник. Страховий випадок був по заміні лобового скла. Два комплекти гуми, килими. Всі питання по телефону.
Авто в дуже гарному і збережному стані з малим пробігом, на самій максимальній комплектації, двигун 1.9 не димить, масло небере, кузов в рідній фарбі,не гнилий і без ржавчини.Авто пригнане закордонну в 2019р. Вся інша інформація по телефону.
Продам машину Cherry Elara 2007року. Двигун: 2.0 літра, механіка. Пробіг: 207398 км. Стан: Надійне авто яке не підведе. Весною повністю зроблена ходова - вкладено для себе, щоб не турбуватись. Зимою замінено усе зчеплення, нова прокладка двигуна, замінені патрубки, замінені свічі та бронепровода, заміна масла (204 000км). Авто на повному ходу, заводиться з півоберта. Кузов не новий - є косметичні недоліки по лакофарбовому покриттю, без критичного. Чесно: не ідеал для виставки, але гарний варіант для тих, хто шукає надійне, доглянуте авто, а не просту блискучу обгортку. Ідеально підходить як перше авто, для міста або щоденних поїздок. Документи чисті, переоформлення без проблем. || СІВ І ПОЇХАВ ||
Автомобіль у бойовій готовності. Пересипана повністю головка,передні диски гальмові нові, підшипники задніх коліс замінені,масло в дсг замінено,подушка двигуна і подушка КПП замінено, ремінь,ролики замінені,трубка подачі масла на турбіну замінена,замінено сщеплення,компресор на кондиціонер новий,два комплекти гуми на дисках, зима р16 нові,літо р17 заміни масла проїхала 4000 км, колодки замінені по колу, тосол замінено. Їздила дівчина. Світло адаптивний заводський ксенон, туманки лід,штатна магнітола • Товаришів перекупів прошу не турбувати. Автомобіль є офіційний.
гарний офіційний автомобіль .є сервісна книжка з усією сервісною історією
Авто технічно справне, їздить кожен день!Газ,бензін,газ вписан!Титани,магнитола,двустороння сигналізация.Будь-яке переоформлення!
Сімейний рамний джип. 7 місць . В салоні не курили, двигун та коробка в гарному стані, пневма обслуговувалася вчасно - працює чьотко ] Авто ніколи не підводило . Класний надійний всюдихід • Також можливий обмін або ключами або з вашою доплатою. Ціна на обмін 12к Всі питання за телефоном Viber, Telegram, WhatsApp
Торг мінімальний та аргументований , біля капоту або будь якої СТО Технічно все що робилось и треба робити все розповім як є. Авто не нове але в гарному стані. комфортний кроссовер для міста з високим кліренсом та гарній комплектації. Клімат , підігрів передніх сидінь, склопакет, складування дзеркал и тд. Недорогий надійний вмісткий автомобіль. Розхід палива по трасі 5-6л
продаю свіжопригнаний з Німеччини форд фокус 2 2008 року 1.8 бензин, авто ввезене 23.09.2025 року підтвердженого рідного пробігу 170 тис.км Машина в дуже хорошому стані,повністю обслужена - замінено ланцюг грм, масло і фільтри відрегульовано зазори клапанів,все працює ідеально, авто вибирав дуже скурпульозно, з урахуванням того що на ньому треба було проїхати без проблем 2600 км додому. Кузов має сліди експлуатації , хороша комплектація шкіряний салон " indevidual" з підігрівом в гарному стані є датчики дощу і світла, 6 подушок безпеки,кондик працює, є камера заднього виду, штатне тонування вікон ( окрім передніх), сервісна книжка, два ключі.Встановлено гбо преміум класу, витрата газу по місту 10л., траса -7.5 л.на 100 км. Будь-яка перевірка.
Комфортний, просторий сімейний автомобіль. Авто економне в експлуатації завдяки встановленому ГБО. Великий і місткий багажник. Салон просторий та комфортний для водія і пасажирів. Автомобілем користувалася дбайливо, їздила обережно, вчасно проводилося необхідне обслуговування. Машина на ходу, сів і поїхав. Є незначні косметичні нюанси та подряпини на капоті, тому торг біля автомобіля вітається. Продаю, бо хочу вище авто, яке підійде більше для наших поганих доріг.
тільки поміняна голова , 200 тис. пробігу , нова гума , новий генератор , всі подробиці по телефону
Вітаю! пропоную чудове свіжопригане авто, Мустанг на повній комплектації, є камери 360,автопілот,автопарковка,електровідкриття ляди та багато іншого! коник з теплого штату, тобто морозів небачило взагалі! відновлював як для себе коштів нешкодував. запчастини тільки оригінал, нова гума,комплект ковриків,перехідник на швидку зарядку,домашня зарядка, свіжа розширена страховка та багато іншого! є карфакс, геометрия ціла, безпека ціла, фари поставив Європа якщо потрібно за кордон, по карфаксу один власник, замінені всі рідини та масла в редукторах, в 2025 замінено маленький акб! телефонуйте тому як на повідомлення відповідаю рідко! дякую за розуміння, гарних покупок!
Технічно справна,на ходу. Є моменти по лако-покритю Всі деталі по телефону ***************05
продам великий сімейний автомобіль в гарному стані двигун АКПП в гарному стані по ходовій все зроблено , два комплекта гуми
Автомобіль в дуже гарному стані. Все працює. Літом був заправлений кондиціонер.Новий акумулятор. 2 комплекта резини.
Автомобіль Фіат 500 2013 року випуску з двигуном 1.24 бензин/робот/ передній привід. Автомобіль на кожен день. Один власник, автомобіль купувався в офіційному автосалоні, користувалася одна людина, авто доглянуте, зберігається в гаражі, регулярне підтверджене ТО, чесний пробіг без нюансів та підводних каменів. Є літня та зимова гума. Обмін не цікавить. Деталі уточнюйте.
після ДТП. була перевернута на кришу
продам автомобіль за ненвдобності на ходу заводиться їдемо газ бензин можна з причепом
