- 4 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Дизель, 2.44 л.
- Ручна / Механіка
Авто 2021 року виготовлення, пройдено одне ТО на офіційному СТО. Дизельний двигун, об'єм 2.44 Передня частина авто і пройоми дверей в бронеплівці.
Авто 2021 року виготовлення, пройдено одне ТО на офіційному СТО. Дизельний двигун, об'єм 2.44 Передня частина авто і пройоми дверей в бронеплівці.
Авто в ідеальному стані, не бита, не потребує жодних вкладень — сідай і їдь. Чудово підходить для міста: економне, маневрене, зручне в паркуванні. Комплект літньої гуми в комплекті. ? Дзвоніть або пишіть для додаткових фото та деталей.
Двигун M47N2 Автоматична 6-ступенева коробка (перемикає без ривків і плавно) Купив авто з пробігом 279 000 км і що зробив: Вихрові заслінки у впускному колекторі були видалені (слабке місце) Заміна демпферного шківа колінвала (слабке місце) Ціпок ГРМ та ролики Ремінь кондиціонера Ремінь генератора Верхню подушку Міняв акумулятор в 2024 році Допоміжна водяна помпа Заміна впускного пайпа Мастило в двигуні кожні 6–7 000 км (RYMAX 5w30) і фільтри (mahle) Прокладка піддона двигуна заміна на 279 000 км Гальмівна система: диски і колодки замінені, як і всі гальмівні трубки. Гальмівна рідина — 30.12.2025 останій раз міняли. Ходова зроблена і зробив сход-развал в травні все добре. Заміна масла в коробці(RYMAX) з фільтром(ZF) на 279 000 км. Заміна оливи заднього редуктора на 279 000 км(RYMAX) Заміна антифріза на 279 000 км. Заміна масла в гідропідсилювачі керма заміна мастила на 279 000 км 20.01.2026 замінено радіатор пічки салона та насос гідропідсилювача. Клімат працує і вся електорніка. За автомобілем стежили і те, що потрібно було, відразу міняли. Готові на провірки на сто. Була зроблена реставрація усіх дисків на авто з фарбуванням. Останній раз ТО робив на 290 тисячі і багато чого було зробленого різного Торг присутній біля автомобіля Продаю у звʼязку з тим, що хочу придбати новіший автомобіль. Четвертий власник так як остання операція була зроблена в сімʼї
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини. Двигун простий атмосферний 1.4, працює рівно. Коробка передач без зауважень. Має досить жирну комплектацію: двохзонний клімат, підігріви сидінь, мультикермо, круїз контроль, датчики світла, датчик дождю, 4 склопідіймача, електрорегулювання дзеркал, камера заднього виду, підсвітку на дзеркалах, парктроніки, електроскладання дзеркал. Автомобіль вартий уваги.
МАСЛО, ФІЛЬТРА ЗАМІНЕНО! ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА БЕЗ НАРІКАНЬ! ГАРНИЙ СТАН! ЧИСТИЙ ДОГЛЯНУТИЙ САЛОН! БУДЬ-ЯКА ПЕРЕВІРКА ТА ДІАГНОСТИКА!
Продам свою Ауди, машина в моїх руках більше пів року, і за цей час жодного разу не підвела. Замінив помпу, у них на 100к пробігу це проблема. По мотору і коробці претензій немає, працює відмінно! Додатково встановив задній дифузор і спойлер. Машина щодня на ходу. Из нюансов - трещина на лобовом стекле, и пару царапин по кузову.
Давно не Заводили Потребує Ремонту Газ На Автоматі Стан На Фото Торгу НЕМАЄ
авто з гарною комплектацією бак 100л,надійний економний двигун,авто вкладень не потребує,екологія вся на місці і працює без помилок,є багато чеків що авто обслуговувалось вчасно і якісно,все що цікавить набирайте розповім.
Продаю свій автомобіль, в гарному стані. В користуванні з 2021 року. багато зроблено по автомобілю, відповім на питання стосовно цього по телефону. Стоїть зимова гума в чудовому стані, також є літня. Ходова перебрана, салон в гарному стані, по кузову є незначні подряпини, була куплена вже з ними, все видно на фото. Зроблений ремонт мотору, бо машина почала диміти. замінені кільця, сальники клапанів. Віддавав на регенерацію сажовий фільтр.також поміняне мастило та фільтри. Іржі нема. робити нічого не потрібно. хто купить буде задоволений. Кому цікаво телефонуйте будемо домовлятись.
Добрий день! Продам власний автомобіль у гарному стані (є третім власником). Авто газ (4 покоління)/ бензин повністю на ходу (двигун і ходова в хорошому стані). Салон у гарному стані ( кондиціонер працює, магнітола Sony), два ключі. Комплект зимової гуми.. Є гідропідсилювач керма. Зручне як для міста, так і на трасі.Авто в первинному кольорі. Можливий обмін!
На ходу в доброму стані ,кондеціонер непрацюе можна зробити
По технічній частині все чудово, двигун і АКП після капітального ремонту, ходова частина, рульове управління і гальмівна система повністю нові. ГБО обслужене, редуктор і форсунки нові. Передня оптика Hella Black (відреставрована), повороти оригінал (нові), протитуманні фари Hella (нові). Авто без ДТП, всі зазори заводські. Салон рідний, в чудовому стані. Два комплекти гуми. Колісні диски рідні, на яких вона виїхала з заводу. Авто кожного дня на ходу. Кузов треба робити, тому і продаю бо не маю можливості цим займатися. Приблизно раз на місяць буваю в м. Київ.
телефонуйте
Авто в доброму робочому стані. Стоїть газ вписаний в техпаспорт.
автомобіль технічно справний
Автомобіль в непоганому стані, повністю на бойовому ходу, по ходовій нічого робити непотрібно, двигун також працює чудово, прошитий перший легкий Stage, кондиціонер працює, підігрів сидінь також, косметично є недоліки по авто, не ідеальне але два роки кожен день на ходу, ні разу не підводило та не створювало ніяких проблем . Можливий пригон в ваше місто, будь-які перевірки готовий пройти без проблем! Торгуватись бажання не маю, прохання авто бізнесменів не пропонувати свої ціни )
Продам VOLKSWAGEN JETTA 2011, коробка автомат, двигун 2,5. По технічній частині без нарікань вкладень не потребує. Гаражне зберігання. Автомобіль мягкий та комфортний.
Автомобіль в гарному кольору, уже на українській реєстрації,двигун заводиться з пів оберта по авто нічого робити не потрібно всі питання по телефону. торг біля автомобіля.
ПРОДАМ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ НА МАКСИМАЛЬНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ BOSE. ДАТЧИКИ ДОЩУ І СВІТЛА ,ПЕРЕДНІ І ЗАДНІ ПАРКТРОНІКИ, КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ ЗАПУСК КНОПКУЮ, СИСТЕМА СТАРТ СТОП , ДАТЧИКИ ТИСКУ В ШИНАХ , БЕЗКЛЮЧОВИЙ ДОСТУП НА ВСІ ДВЕРІ І БАГАЖНИК, І Ще БАГАТО ЦІКАВОГО, ЖОДНА ДЕТАЛЬ НЕ КРАШЕНА, НЕДАВНО БУЛО ЗАМІНЕНО ВСІ ФІЛЬТРА , МАСЛА І ГРМ . ПО АВТО НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ, ВСЕ ПРАЦЮЄ ДУЖЕ ГАРНО . КОМУ ЦІКАВО ЗВОНІТЬ .ТОРГ БІЛЯ АВТОМОБІЛЯ.
