- 300 тис. км
- Мала Виска
- Бензин, 4.97 л.
- Автомат
Надійний сімейний автомобіль, але з дуже вогняним характером. Експлуатується кожен день. За час, що володію автомобілем, було зроблене повне ТО ходової, все новеньке, машина дуже м?яка і приємна в експлуатації. Замінив акумулятор, гальмівну рідину, замінив масло у варіаторі. Міняю масло в двигуні та фільтра кожні 8000 км. Авто доглянуте, тому ніколи не підводить та і я кайфую від нього. Високе, м?яке, приємне в керуванні, велике та дуже зручне в салоні. Комфорту додасть камери 360, два телевізори, третій ряд сидінь (велика родина точно поміститься). Підігріви сидінь, керма, скла, дзеркал, трьох зонний клімат контроль (дефлектори є і у третього ряду). Другий ряд сидінь складається в рівну підлогу. Та багато іншого. В авто є абсолютно все, машина дуже заряджена. Новий власник буде дуже задоволений!
Гарний стан, свіжопригнана, на обліку. Розхід в місті 3,7 л. дизеля!
Продам авто в доброму стані,мотор ,коробка працює добре. Є нюанси по кузову. Деталі за телефоном.
Honda civic 4d, продам комфортний автомобіль в нормальному стані. Гарна комплектація, круїз, підігріви сидінь, клімат (працює), складання дзеркал, мультикермо . По кузову один підкрас по задній лівій арці, косметика близько 300 мікрон все інше в рідній фарбі. Із нюансів по кузову є сліди експлуатації, місцями поліз лак, замятості на порогах, сколи на капоті, замятий задній бампер все згідно віку та пробігу автомобіля. Двигун працює без зауважень, масло не бере, заводиться ідеально на холодну та на гарячу. Варіатор не пинає, не буксує, все плавно та чітко. (За проханням надам відео тест драйву) Гібридна установка працює, при розгоні електро двигун додає потужності, при гальмуванні заряджає ввб. Вкладень не потребує жодних, сів поїхав куди завгодно. Обслужена 1500 км тому заміна всіх фільтрів та мастила, замінена опора двигуна. (Є фото підтвердження). Пробіг попередні «власники» скрутили на 235тис. Реальний пробіг згідно бази даних 320 тис км. Автомобіль мій і зареєстрований на мені, переоформлення можна через дію. Продаж не терміновий.
Продаю свій Оригінальний G55 AMG на компресорі на дуже крутому вихлопі. Газ-бензин. Авто не бите і не фарбоване. На Brabus підвіска, яка регулюється за м'якістю. За авто стежив. Перед затягнутий у бронеплівку. Лобове оригінальне, з підігрівом. Весь обешумлений. Колеса R20, проставки, розширювачі арок. Підсвітка порогів салону. Дуже красивий салон в оригіналі, стеля перетягнута в алькантару. Повна комплектація. Я власник, будь-яке оформлення.
Продаю доглянутий Peugeot 3008 з економічним та динамічним 2.0 дизельним двигуном. Автомобіль у відмінному стані, повністю обслужений тільки на офіційному сервісі. Нічого не фарбовано, кузов у рідній фарбі, а передня частина захищена бронеплівкою. Салон чистий, не прокурений. 1 власник з салону. Комплект резини зимовий та літній у хорошому стані. Всі чеки про обслуговування в автомобілі є.
Гума зимня, новий акумулятор, кондиціонер, гідро підвіска. Всі питання по телефону
Авто в чудовому стані,новий акамулятор,є зимова гума на титанових дисках,без ніяких нарікань. Всі питання пишіть в телеграм
664922653
Доброго часу доби! Пропоную до вашої уваги надійне та економне авто. На даний момент авто не потребує жодних вкладеннь!!! По ходовій, двигуну без нарікань, електрика норм все працює без помилок. По авто є один косметичний підкрас по задній ляді без шпаклівки!!! ПРОДАЖ НЕ ТЕРМІНОВИЙ!!! Торг символічний на каву!!! АВТОПЛОЩАДКИ ТА АВТОБІЗНЕСМЕНИ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ, НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАС!!!
Продаю чудивий, Офіційний, сімейний автомобіль, був куплений у дилера та був у володінні жінки, катався по невеликому асвальтованому місті, доглянутий, в повному технічно-робочому стані із заміненими всіма рідинами, готовий далі подорожувати і приносити радість, без вкладень. Комплектація максимальна, без пневмо підвіски. Любі перевірки на будь-якому СТО. За детальною інформацією звертайтесь по номеру. Продаю сам, особистий автомобіль, не площадка і не перекуп!
Авто пригнане з Бельгiї пiд замовлення, я перша власниця в Українi.По авто нiчого робити не потрiбно,по кузову цiлий,без вмятин та царапин.Пробiг оригiнальний,цьому є всi пiдтвердження.Вiкна рiднi,два ключi.Салон як новий,в гарному станi.Мотор самий простий та надiйний,1.6дизель в той час i економiчний.Нова гума. Автомобiль вартий вашої уваги. За бiльш детальною iнформацiєю звертайтесь по телефону. Продаж авто не спiшний, тому допомога стороннiх осiб не потрiбна . Обмин тiльки Бус
газ\бензин, на полном ходу.
Продам Renault 25, 2.1 дизель, старенький, простий дизель, машина поварена (пороги і ліве заднє крило на фото видно), підвіска зроблена, в ходу плавна, простий і надійний автомобіль, можливий невеликий торг, детальні фото, відео можу скинути на вайбер.
Автомобіль у хорошому стані для своїх років. Комфортний та просторий седан бізнес-класу з недорогим обслуговуванням за ціною ланоса. Нещодавно виконано реставрацію кермової рейки та заміну датчиків двигуна. Технічно автомобіль без зауважень, по ходовій потрібно замінити втулки стабілізатору. З машиною віддам пару нових стійок Sachs
Авто не потребує вкладень. В гарному технічному стані. Звертайтесь тільки на Viber.
турбо, стан гарний, авто на ходу, ремонту не потребує, любе переоформлення, всі питання по телефону.
