- без пробігу
- Київ
- Дизель, 1.5 л.
- Механічна
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
LANDTREK, 6-МКПП, Дизель, Повний привід, Фургон, ЛЮТИЙ
PARTNER ФУРГОН, 6-МКПП, Дизель, Передній привід, Фургон, L2
Приганяли авто для себе,з мінімальними пошкодженнями,на авто їздила я,авто яке варте уваги:)
Продам свій автомобіль Tiguan. Повний привід!Коробка механіка 6ст. Двигун працює рівно, масло не бере. По ходовій все в ідеалі. Також машина затонована в дорогу плівку, ТО завжди проходили вчасно. Автомобіль дуже економний по місту близько 8.5 за містом 7л. сенсорна магнітола, парктроніки передні і задні,датчик доща та датчик світла, круїз контроль, підігрів дзеркал і сидінь, контроль тиску в шинах, електричний ручник, ABS, ABD-ESP(антибукс і антизанос відключається кнопкою) парковочний автопілот. Сервісна книжка. На всі додаткові питання відповім, за телефоном, також готовий на будь які перевірки на СТО.
На повном ходу
Продам ,, Нексію ' в задовільному стані.ремінь ГРМ новий, помпа, радіатор пічки, трамблер, датчик палива.масло, все замінено.присутня вм'ятина на двері.некритична.автомобіль в робочому стані.другий власник.
ідеальний стан автомобіля, повністю обслужене, СТО ТОЙОТА, салон шкіра алькантара, установлене ГБО, тюнінгована підвіска.
ВАЗ 2106 кузов та днище поварені і пофарбовано, машина на ходу, газ у паспорт не вписаний, свіжа страховка, продавець за довіренностью.
Дуже гарний стан. Можливий обмін. Торг при огляді авто. Зроблено велике т/о 15.03.26р., масла, фільтра, ходова, все в ідеалі !
Купував авто для себе, (8місяців тому) Після покупки було багато чого замінено: акамулятор новий, радіатор, повністю масла, фільтра, новий стартер,(недавно, 12 000грн), газові фільтра Є ще в наявності 4 нових зимні покришки Зараз нова літня стоїть Музика дуже добре грає, нова Машинку робив для себе, нічого не жалілось, все робилось вчасно і відповідально Машинка їде добре, як на газу так і на бензині Причина продажі, хочу машину вище класом Звоніть, питайте, доводилась, торг покупцеві????
Продам авто в ідеальному стані. ГБО 4 покоління зареєстровано, пробіг 208 тис. На 205 тис. замінено масло двигуна, масляний фільтр а також помпа, роліки, ремні ГРМ і генератора, задні амартизатори та пружини. На 207 тис. Повне обслуговування ГБО. В наявності комплект зимової та літньої гуми.
Продам автомобіль власно пригнаний з Німеччини.У рідній фарбі.Скло рідне.Доглянутий шкіряний салон.Панорамний дах .Запуск двигуна з кнопки.Складний столик на спинках передніх сидінь.Електро привід регулювання та складання дзеркал. Система без ключового доступу. Круіз контроль. Клімат контроль. Webasto.Бардачок з охолодженням та багато інших дрібниць які додають комфорт під час водіння. Двигун сухий масла не бере кпп без нарікань . Деталі по телефону.
Пропоную власний автомобіль у доглянутому стані. Рестайлінгова модель з надійним поєднанням агрегатів та повним приводом. Трансмісія: Повний привід (AWD). Прохання не порівнювати з передньопривідними версіями — різниця в керуванні суттєва. Двигун та КПП: Надійний атмосферний двигун (ідеально підходить під ГБО) у парі з класичним 6-ступеневим автоматом (гідротрансформатор). Комплектація SEL, Безключовий доступ, дистанційний запуск двигуна, контроль сліпих зон, утримання у смузі, дистронік, камера заднього огляду, підтримка CarPlay та андроід авто. Додатково встановлено та додається: Металевий захист двигуна та АКПП «Hauberk». Два комплекти НОВОЇ гуми 2025 року (зима + літо). Два комплекти килимків (оригінальні літні в комплекті). Автомобіль має прозору історію (є посилання на сторінку в інтернеті з деталями прибуття та відновлення). Стан відповідає пробігу. Торг біля капота. Розглядаю рівноцінний обмін крім електро авто.
Авто в гарному стані.1.4 газ/бензин,гума зимова,а також є титанові диски.Замінено рейку, наконечники.
Терміново продам!!! Авто у відмінному стані, прибуло із США з мінімальним пошкодженням.(по він коду можна переглянути фото з аукціону, жодна деталь не крашена). Я 2 власник в Україні. (На сайті інформація не вірна що 4 власники) . Вся безпека ціла. Всі масла замінені, тормозні диски передні нові, стійки, пружини, по ходовій все працює. Розумний торг біля авто.
На обмін дорожче - 16000$, за готівку торг присутній. Коробка, двигун, цепок - у відмінному стані ! Білосніжний Passat на чорній шкірі в r-line на 19 дисках, більш красивого поєднання просто бути не може! Комфортний, економний, надійний, динамічний авто. Масло не їсть, нічого не доливаю, працює бездоганно ! Надійний автомат(гідротрансформатор) айсін в поєднанні з потужним, економічним та надійним двигуном ген-3. Машину шукав більше 3 місяців, хотів купити найдостойніший варіант на ринку, по Америці мінімальні пошкодження, по він коду можна подивитися. Абсолютно вся безпека на місці. Всі дістроніки працюють, передній та задній, ніяких помилок по машині. Машина повністю обслужена. обслужена на 1,5к $. Ходова, ТО, свічки, аккумулятор, Всі замовлення наряди на руках. Зимова гума Pirelli Sottozero 3 2023 рік. Blind Spot Monitor (контроль слепых зон); Rear Traffic Alert (выезд с парковки); Front Assist / Distance Control (контроль дистанции). Машина з 2021 року після покупки в одних руках, обслуговується тільки на оф. СТО, вся інформація про замовлення нарядах про виконану роботу присутня. Обслуговування: Київ: Autocomp, Bosch Service Кіровоград: Vagtech. Проведено велике ТО по авто: замінений термостат в зборі, повна заміна масла в коробці, заміна масла в двигуні з усіма фільтрами кожні 7-8т км, нові свічки запалювання, гальмівні диски і колодоки. Масло тільки оригінал Volkswagen 0w20 long life. Вкладав в машину пристойно, оскільки робив виключно для себе. Якщо ви шукаєте саме 2.0 tsi Passat для себе, то я вас вітаю - ви його знайшли. Причина продажу - купівля нерухомості. За всіма виконаними роботами по авто є всі документи з печатками з СТО. Додатково встановлена протиугінна система, тонування. Фарбоване тільки одне заднє ліве крило (по він коду видно) Будь яка перевірка на вашому СТО. Адекватний Торг біля авто, допомоги в продажу не потребую, авто майданчикам не турбувати, цінуйте свій і мій час. На обмін дорожче !
Авто в нормальному стані, з мінусів не вписаний газ. З документами повний порядок, переоформлення! По кузову звісно є трошки нюанси, їх скину додатково по запиту, в іншому ходова в нормальному стані, двигун-нещодавно реставрована ГБЦ, замінений ГРМ, помпа! Встановлено новий блок керування ГБО 4 покоління та нові форсунки газові тому зараз розхід газу 9 літрів на 100 км в мішаному циклі. По кузову варились стакани передні(хто розуміє то їх болячка з віком) зараз все добре. Всі інші питання по телефону
