- 45 тис. км
- Олександрія
- Бензин, 3 л.
- Автомат
Авто з США, мінімальні пошкодження, з питаннями телофонуйте
Авто з США, мінімальні пошкодження, з питаннями телофонуйте
Авто використовувалося переважно для поїздок містом, пробіг невеликий. Це друге авто в сімʼї.Я їздила на ньому не багато. Всі регламентні ТО проводилися вчасно, машина повністю обслужена та не потребує додаткових вкладень Комплектація хороша, є все необхідне для комфортної експлуатації. Салон чистий та охайний, без потертостей і слідів інтенсивного використання. Технічний стан відмінний — всі системи та функції працюють справно. У комплекті два набори гуми: літня та зимова. Документи в повному порядку. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок на СТО. Торг можливий біля автомобіля.
Машина в гарному стані,обслужена,на прошивці,пряма траса,передні електро склопідйомники,електро регулювання зеркал,обігрів заднього скла,встановлена 2din магнітола,гарна резина,всі інші питання по телефону,реальному покупцю торг
Автомобілем володію 1.5 р. Власник за тех паспортом. Автомобіль косметично,технічно ідеальний,перевірка на будь якому СТО. Розхід газу траса 5., по місту 7. 1.2. двигун. Деталі по телефону. ********** Роман.
Продам власне авто 2008р. я володію ним з 2021р. на даний час авто не потребує ніяких вкладень.авто в гарному стані пневмо працює ідеально,коробка та мотор теж в гарному стані! пробіг автомобіля Реальний салон цілий не порваний авто готове до будь-яких перевірок. Було встановлено білед лінзи! На 270т заміна грм. Більш детальніше телефонуйте за номером
Продаю власне авто в відмінному стані на свої роки. Авто обслужине та доглянуте так як робилось для себе. Причина продажу хочу маленьку дамську машинку.
Власні авто з новим салоном, тюнінгом і т.д…питання по тел.
Авто в гарному робочому стані. Перша реєстрація 2006р. Кнопки на кермі, кондиціонер, газ/бензин. Деталі за телефоном. Авто знаходиться в с. Липовеньке, Голованівського р-ну.
Срочно
Автомобіль в хорошому технічному стані.Рідна фарба! При продажі є зимова гума на металевих дисках. Детальніша інформація по тел. Адекватний торг біля капота.
Авто у дуже хорошому стані, доглянуте. Економний дизель, передній привід Максимальна комплектація: клімат, камери 360°, парктроніки, круїз, безключовий доступ Панорамний дах Датчики сліпих зон, датчики тиску в шинах Чистий, доглянутий салон, кузов без дефектів Повністю обслужене, масла /фільтра не потребують заміни. Торг біля авто. Дзвоніть або пишіть.
Продам власний автомобіль BMW Якщо ви шукаєте дійсно живий, доглянутий автомобіль, який експлуатувався в спокійному режимі — це саме той варіант. Авто знаходиться в сім’ї вже 3 роки та використовувалося як друга машина. Завжди своєчасне та якісне обслуговування — жодної економії на деталях. Всі роботи виконувалися за потребою, є підтвердження у вигляді накладних на запчастини. Що було зроблено: регулярна заміна масла (Castrol Edge 5W-40) заміна свічок обслуговування АКПП (масло + фільтр) заміна мастила в задньому редукторі стійки та опорні підшипники всі фільтри, включаючи салонний обслуговування кондиціонера (літо 2025) ремінь генератора передні та задні гальмівні колодки + датчик зносу Салон проходить хімчистку щороку — чистий, доглянутий та без сторонніх запахів. Причина продажу: перехід на електромобіль. Готовий розглянути обмін на Tesla Model 3. Автомобіль дійсно вартий уваги — сів і поїхав без додаткових вкладень.
автомобіль вартий уваги, я власник, с документами повний порядок, страховий поліс свіжий, тільки почне діяти с 5 травня, резина зима в відмінному стані, веду блокнот що і коли міняю, полуося нові в сборі замінив, мотор отлічний в каждому поршню 11 бар, масло не бере, масло і фільтри міняю кажді 7000 - 8000. по кузову проблеми есть, маленькі рижики в низу дверей і лак поліз на крише, на фото видно, днище полностью ціле, по технічному состоянию, то обслуговую постоянно. каждий день на ходу. більш детальніше по телефону.
Авто має заводський тюнінг , URBAN. Електрофаркоп. Код-пароль на відкриття багажнику, та бардачку.. кузов частково(вся передня частина, пороги, під ручками, бокові дзеркала обклеєні плівкою. Додаткові килимки у салон.
В гарному стані, вкладень не потребує.
Продам авто в гарному стані!Дуже економний та надійний автомобіль,з гарно оцинкованим кузовом!По авто все замінено та зроблено вкладень не потребує!!!
Пропоную власний автомобіль, в сім?ї 4 роки. Авто в гарному стані. Технічно працює гарно. По двигуну питань немає, працює як годинник. В 2022 році було замінено комплект ГРМ.( масла не бере). Коробка працює справно, 2 тис. назад замінено мастило. В роздаточній коробці в 2023 році замінювалась цеп. В редукторах мастило замінено. По підвісці питань немає, все робилося вчасно. ( із останнього заміна гальмівних дисків та колодок по колу та заміна передніх стойок) По салону працює кожна кнопочка, клімат-контроль працює відмінно, підігрів сидінь та електро-регулювання сидінь працює. Хто в темі за ручки дверей на х5 то тут працюють всі. ( замінені на нові, оригінальні). Авто на двох комплектах дисків з резиною. Літо R19 ( шини нові 2026 року) Зима R17 ( шини 2025 року проїхали тільки 1 зиму) Тепер до нюансів: Потрібно замінити передній сальник коленвала. Почало соплити мастило.( можливо до момента Вашого приїзду це виправиться). Є нюанси по передньому сидінню водія.(додатково можу зробити фото), а взагалі в ідеалі потрібно шити. Є нюанси по лакофарбовому покриттю. Низ водійської двері особливо. Авто до продажу не готувалось, як кажуть губи не малювали. Автобізнесменам прохання за 6000 заберу не телефонувати. Торг присутній. Розглядаю варіанти обміну тільки на повнопривідний автомобіль. ( можливо з моєю доплатою) По всім питанням телефонуйте **********, але в будь-який месенджер ( WhatsApp, Signal, Viber, Telegram) мобільного зв?язку не маю.
Продам на ходу переоформлення
