- 20 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 1.57 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, полнестю покрашено поварено, дно оброблено, двигун після капітального ремонту заводиться с полу оберту, остальное по телефону.
Авто в хорошому стані, полнестю покрашено поварено, дно оброблено, двигун після капітального ремонту заводиться с полу оберту, остальное по телефону.
Продається ВАЗ 2106 1985р.в. Двигун 1.6 бензин. Авто без ГБО. В 2011 році повний капремонт кузова, замінені всі елементи кузова та оброблена антикором. В 2016 році капітальний ремонт двигуна. Нові: стартер, генератор, трамблер, термостат, патрубки, рульова колонка, головний циліндр зчеплення, свічки запалювання та високовольтні дроти. Замінено комплект зчеплення: корзина, диск та вижимний підшипник. Зроблена ходова. Пробіг після ремонту двигуна 12800км. Фаркоп. В комплекті: багажник на кригу та 2 покришки шипованих б/у.
Машина в доброму стані . Детальніше дзвоніть !
Продам ВАЗ 21083 , рік випуску 1990, газ/бензин( газове обладнання вписане в техпаспорт), центральний замок, хороша музика (усилок), стан хороший, 5-ти ступка. Всі питання по телефону. Можливий торг. По тех паспорту, є генеральна довіреність.
Анна
Продам хороше авто! Пробіг 90000 Вкладення не потребує! Втрачено контакт з власником,тому й ціна відповідна... Свіжа страховка! Торг біля ккапоту. Дзвоніть!
авто в доброму стані, все справне , проведене повне технічне обслуговування , замінений ремінь ГРМ, ролик при 165 к, всі масла , фільтра , антифриз , гальмівна рідина, по ходовій все добре . КПП працює добре , мотор також добре без всяких нарікань. більш детально за н. тел
В робочому стані, газ бензин кожного дня на ходу, торг біля капоту
Авто у чудовому стані,вкладень не потребує сів і поїхав,варить і красить не потрібно,гума нова 4 ската,мотор коробка працюють добре,з документами все добре переоформлення.
ходова нова печка радиатора нова газ4 поколения вписан в тп документи в порядке любой вид переоформления я власник реальному покупателю торг
потрібен ремонт рулевой рейки и знамена задняй стойки
Продам або обмін К на К без моїх доплат. Газ - бензин ( газ вписаний в т.п . Я власник автівки . Автівка в гарному стані ( мае сліди єкспуатації , як на мене варити і красити не треба ) враховуйте рік випуску автівки . Двигун в чудовому стані , масла не бере , замінено тисячу км . назад ремінь ГРМ , масло , фільтра , рулеві наконечники , шарові опори , задні пружини (усиленні ) , 19.0.5 2024 року замінено на новий главний гальмівний ціліндр , новий лівий передній суппорт гальмів із трубкою і шлангою , встановленні нові фари , резина на 14 , люк у два положення відкриваеться і не тече , пічка жарить дуже гарно , сігналізація , закриваеться із пульта , музика , вся єлектрика працюе , салон в охайному становищу , двигун 1.6 як для такої автівки дуже добре і розїід палива по місту 8 літрів газу . Присутня тріщина на лобовому але обзору взагалі не мішае ( вона там де двірники ( по низу ) . Автівка сів і поїхав . Днище замастичене і в чудовому стані .
Авто в доброму стан! с!в по!хав
99 в хорошем состоянии сел и поехал газ вписан в техпаспорт полное переоформление все вопросы по телефону!
Авто в хорошому стані.Встановлено ГБО2,розхід місто 12-13 траса 8-9.На бензині розхід місто 8,5-10 залежно від манери водіння траса 7-8.Пригнана в Україну у 2002 році далі експлуатувалась одним господарем,купував у нього у 2018.Масло не бере,залито Кастрол 10w40(мінялося вчасно на 8-9 тисячах пробігу)ГРМ Контітеч.Помпа СІЛ.Антифриз Фебі.Торм рідина Феродо.В коробці Комма 75w80.В редукторі Кастрол 80w90.Передні амортизатори Мейлі задні Магнум.Резина Корморан 195/65/15.Якщо будуть ще питання телефонуйте розповім.
