- 350 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
Автомобіль повністю на ходу ,після невеликого ДТП потребує кузовних робіт , всі деталі по телефону
Автомобіль повністю на ходу ,після невеликого ДТП потребує кузовних робіт , всі деталі по телефону
Авто в гарному технічному стані. Нова балка пріора, нові сайленблоки стійки та амортизатори. По ходовій нюансів не має. Замінені всі ступичні підшипники. Кузов машини в доброму стані, днище переварене. Мотор працює добре не димить, динаміка є компрессія 11.6, Нова голова. Коробка в доброму стані, не пинає, перемикає мягко без нюансів, додаткові питання по телефону.
Продам форд фієста.. в чудовому стані..мотор 1.1 бенз розхід 5 на 100 ...ходова зроблена вся ..моторчик не димить не сапунить ..коробка в нормі...машинка сів і поїхав тіки заправляй)кузов не гнилий...машинка хороша ..з машиною йде чехол( брезент) більше цікавить обмін на бус.. без доплат більше фото можу скинути на вайбер..
Один власник, в ДТП не була, газ/бензин, два комплекта нової резини (зима, літо)
Продам або обміняю ваз 2101 газ бензин Авто щодня на ходу мотор відмінний коробка міст теж в нормі З мінусів потрібно варити пороги і замінити рульові наконечники вже гупають!
Авто в гарному технічному стані, повністю обслужена,вдосконалена система охолодження і гальма,з заводу передні стіклопідіймачі і ГУР,також встановлено паук 4-2-1.Є незначні рижики.Комплект хорошої зимової резини на дисках.
перший власник машина купувалась в автосалоні, не бита, за більш детальною інформацією по телефону
вложений не требует стоит газ 4 поколения акб нов ризин новая мотор с капиталки музыка центральный замок
2й власник! Авто на ходу, газ 4-те покоління вписаний. Гарно їде, двигун потужний, без ремонту, масла не бере. Розхід газу може бути менше 8 л. Підфарбовувалися передні двері, а так, в основному – заводська фарба. Є нюанси по кузову, потребує певного відновлення. Ціна 1600 у.е.
Місце продажу м. Олександрія
продам Опель омега б хорошум стані газ 4 вписаний доки в порядку ,є незначні рижики пижики на свої года нормальна.кого за цікавить вайбер
Перший власник, 1991 р.в., оригінальний пробіг 170 тис. км, кузов та всі системи в порядку, без ДТП, без переробок, двигун "чистий" 2105, штатний омивач фар. У 2009 р. заміна кілець, порогів та якісне фарбування. Шини та АКБ хороші, з документами все гаразд, переоформлення.
Авто в доброму стані,комплектація максимальна для цього авто,кожного дня на ходу.По кузову є недоліки які вказані на фото.По двигуну питань не має, коробка та ходова в гарному стані.Детальніша інформація по телефону.
Не бита, не крашена,дно та пороги поварені. Потребує косметичного ремонту. На ходу. Газ вписаний але потребує ремонту.
Продам Джилі СК 2009 року випуска Все працює Гарна різина Хороша музика Стоїть газ 4 поколіня Вписаний З документами все в порядку Переоформляється
