- 300 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.49 л.
- Ручна / Механіка
продам авто на повному ходу без вкладень сів поїхав, можливо обмін
продам авто на повному ходу без вкладень сів поїхав, можливо обмін
Продам автомобіль. Кузов не гнилий ,наразі не на ходу,але підлягає ремонту
Можливий обмін на мікроавтобус 8+1 або евакуатор з доплатою в обидві сторони.
Продається в гарному стані, вкладень не потребує,сів і поїхав,присутній торг біля авто ! +**********01 Володимир,власник авто
Машина в оригіналі,двигун ще не робився,кузов повністю рідний не варився,дніще в гарному стані,на новій резині, дуже мало іздив
потребує ні Великих вкладень
Продам ваз 21099 в хорошому стані.Більше інформації за телефоном
Продам своє авто вкладень не потребує сів і поїхав,газ бензин працює все рівно,авто потребує страхування,продажа в з в'язку з тим що на теперішній час знаходжуся в Європі,мокупцю можливий торг.
В хорошому стані. Поварена, пофарбована. Газ вписаний, переоформлення.
Крім перекупів , присутні пошкодження порогів , та рижик на задньому правому крилі
Авто не крашене,в рідному кольорі. Володію 3 роки,багато чого зроблено: ремонт КПП,нове зчеплення,вся ходова,встановив центральний замок,магнітолу, новий акумулятор,замінено всі масла,фільтра, Гбо 2 покоління ( зареєстровано)машина в доброму стані,кожен день на ходу. 2 комплекта гуми( нові).Ціна без торгу
Продам GEELY CK 2013 року випуску. Рідний пробіг 46000 км. Авто в хорошому стані. Два комплекти шин. Два ключі! Мотор 1.5 л. Дуже економічна. Проста комплектація. Машина сів і поїхав. Тільки продаж, обмін не цікавить. З документами порядок. Продаж з переоформленням. Торг присутній біля капота! Усі питання по телефону.
Продам авто в гарному стані , за авто доглядали вчасно замінювали мастило та проходили тех. огляд . Додатково йде два комплекти гуми , інші питання по телефону.
Стан відмінний. Крім фарби. Їздив на ньому дідусь, потім я. Замінювала масла, фільтра кожні 7-8 тис. Бензин тільки Окко 95. Повністю обслужений автомобіль. Можемо поїхати до механіка, він повністю все розповість. В ямку якщо потрапила - одразу їхала на огляд ходової. Так як машина не нова, все вже замінила. Акумулятор, стартер, колеса і т.д. Тому і кажу що машина всередині чудова. Просто не вважала за потрібним витрачатись на малярні роботи. Все працює, сів і поїхав. Дуже люблю своє авто, так як перше. Все робила, що було потрібно по авто
Авто в доброму стані. Була заміна свічок, масло і радіатора. Є сигналізації і центральний замок. Нові зеркала. Добре освітлення
