- 151 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Дизель, 3 л.
- Автомат
Гарне авто з невеликим пробігом, все працює, вчасно обслужене, панорама, 7 місць
Гарне авто з невеликим пробігом, все працює, вчасно обслужене, панорама, 7 місць
Авто в хорошому стані, вся детальна інф. по телефону
Автомобіль на ходу, сів і поїхав. Їздить кожного дня.
Авто відповідає своїм рокам,є незначні пошкодження(лак поліз,пару рижиків),в комплекті два комплекти гуми.
Део сенс 2010р.в в доброму стані ,не крашена , газ 2 покоління вписаний в техпаспорт, любе переоформлення
Продам свое авто в нормальном состоянии. Авто на ходу, сел и поехал. Гаражное хранение. На все дополнительные вопросы отвечу по тел. ***************79 Виктор
Двигун и КПП в нормі, залитий антифриз, після заміни ГРМ 1500км, потребує зварних робіт порогів и низ дверей.
Продам свой Опель,двигатель в отличном состоянии,5-тис.назат менял ГРМ в зборе со всем гамузом,ходовка перебрана делал для себя (детали дорогие)Есть мелкие нюансы по кузову так как машине 20 лет(гныли дыр нет.
замінено: 1 ланцюг грм 2 ремінь+ролік 3 свічки 4 радіатор пічки та основний 5 масло+фільтра 6 масло+фільтр в dsg на всі питання відповім
Автомобіль в гарному та збереженому стані, без ДТП . в рідній фарбі, . Мотор робить тихо не димить і не сапунить, коробка та ходова частина все добре. Авто має гарний та привабливий колір, салон в гарному стані. По документах я е власник Вся додаткова інформація по телефону.
Частково обклеяна захисною плівкою. Щойно замінені масла та фільтра. Вся екологія на місці. 2 ключа. Є сервісна книжка. Авто без дтп, в рідній фарбі.
Опель вектра С,1.8, газ/ бензин,авто в хорошому стані,не бите,є незначні підкраси,хороша гума,газ вписаний,док в повному порядку
ВСЯ інформація за телефоном
Авто один власник з покупки в автосалоні 2010 році, рідний пробіг є зимовий комплект резини, літня нова, ксенон, авто в рідній фарбі але з нюансами по лкп, замінено грм, помпу радіатор, антифриз, та масло. Авто повністю в робочому стані сів поїхав.
Гарний стан, кузов не гнилий, двигун тільки після капітального ремонту, 5-ти ступка, авто не моє, а бадька, більш детальна інформація по телефону. Сергій
ВСІ ПИТАННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ ПО ТЕЛЕФОНУ. МАШИНКА У ВІДМІННОМУ СТАНІ. Кузов оцинкований. ОЛІЇ, ФІЛЬТРА ЗМІНЮВАЛИСЯ Вчасно. Я ДРУГИЙ ГОСПОДАР З 2017р. ГАРАЖНЕ ЗБЕРІГАННЯ. ТОРГ У КАПОТУ.
