- 400 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
авто в робочому хорошому стані.
авто в робочому хорошому стані.
Продам Opel Omega B У нормальному стані. На ходу Після ремонту мотора Мотор від капіталки Ще стоїть нове зчеплення. Вижимний в коробці Нова шлангочка зчеплення Нові подушки на моторі Ну, можливо, потрібно зайнятися по косметиці кузова.
автомобіль в гарному стані. можлива доставка в ваше місто. вся інформація по телефону або при зустрічі . екологія вся на місці .
Продам власне авто після не значного ДТП.Авто по ходовій у відмінному стані по мотору також. По кузову усі моменти бачите на фото. Двигун 2.0 бензин на прошивкі 311сил механіка!!!!! Якщо шукаєш динамічне авто яке принесе кучу емоцій то це саме твій варіант. Авто потребує не значних вкладень. Зацікавило телефонуйте розповім більше.
Продам власний Volkswagen Tiguan 2011року Бензин 2.0 TSI повний привід, охайний шкіряний салон (майже в ідеальному стані), підігрів сидінь, мультикермо, круізконтроль, R18 диски з гарною зимовою гумою. Авто в хорошому технічному стані, нічого робити не потрібно, з документами повний порядок, продаж з повним переоформленням. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
В продажу шкода Октавія а5 1.6 дизель 5 ст механіка Авто все в рідній фарбі Ніяких вкладень не потребує Підігрів сидінь Клімат Любий вид переоформлення
Пропоную до продажу свій автомобіль, заводський пасажир на повній пневмо в гарному стані, в чудовій комплектації ( вебасто,кондиціонер водія та пасажирів, обігрів як водія так і салону, підігрів водійського сидіння) авто по тех.паспорту легкове 8+1 категорії В. Торг біля капоту.
Авто у відмінному стані. Все замінено по регламенту. Вкладень не потребує. Дуже адекватний торг
Продам власне авто в комплектації Signature 2017 року,модельний ряд 2018 Установлено газ 6 покоління (співвідношення 15/85) Вчасно проходить ТО (кожні 7 тис) В машину постійно вкладаються кошти ,машиною будете задоволені. Будь які перевірки на сто
Opel Astra H 2012, 1.6 бензин, двигун Z16XER. Оригінальний пробіг. Газ ніколи не встановлювався. Оцинкований кузов. Офіційно куплений в Україні. Коробка механічна. Подушки безпеки не стріляні, автомобіль не був у ДТП, не фарбований. Оптика в бронеплівці, лампи ближнього світла Decker. Ходова частина на стійках та амортизаторах KYB по колу. Кондиціонер працює. Оригінальні модельні чохли, гумові килимки (зима/літо). Гума (зимова )Goodyear. Автомобіль у дуже хорошому, доглянутому стані. Сів і поїхав.
Продам Daewoo Nexia 2011 р.в.пробіг 245тисяч км, двигун 1,5, газ-бензин газ вписаний, авто доглянуте,технічно справне,ходова перебрана, двигун після кап.ремонту. Нова гума, не гнила ,дуже економне надійне авто як по газу, так і по бензину. 2350 $. Можливий торг реальному покупцю, переоформлення
Продам автомобіль, mazda cx-5 2013 року. Автомобиль в одних руках с 2022 года. Автомобіль канадський , приборка в кілометрах, показники повороту оранжеві, а не червоні. Автомобіль пригнаний з Канади з пробігом 195тис. В ДТП не була , шпаклівки на машині немає, крашені тільки двері в другий слой. По пригонці з Канади було замінені передні ричаги з усіма сайлетблоками, сзаду було замінено всі сайлентблоки. В процесі експлуатації були замінені свічки , гальмівні колодки, передні підшипники ступиці. Резина всесезонна continental cross contact практично нова. Встановлений газ torelli , все деталі брались нові, орієнтовна ціна встановлення 1000 евро. Газова установка гібридна , 5-15 відсотків вприску бензин . По місту 10.5 літрів з яких одна літра бензину 9.5 газ. По трасі 6 - 7 літрів на 100км з яких приблизно 400грам бензину. Взимку додатково йде літра на прогріви.
Джета гібрид, в гарному стані, помилок не має, двигун працює ідеально, маленька витрата палива і дуже гарна динаміка. Кпп дсг працює також відмінно. По ходовій питань не має. Є невеликі нюанси по лкп. Встановлене гарне бі лед світло. Гарна комплектація. Шкіряний салон в збереженому стані. Клімат працює. Легкосплавні диски 18го радіусу без пошкоджень і зварювання. Гума літня с непоганим залишком. На авто коштів не жаліли. Обов?язково переоформлення через дію або тсц. Продається на рожевих дисках, сірих не має. Аргументований торг присутній.
Є других комплект дисків з зимовою гумою. Замінені тормозні диски, колодки. Відреставрована вся підвіска. Новий компресор, новий акумулятор. Літня гума Pirelli нова.
Авто на повному ходу, технічно справна, двигун, коробка Opel. Масла замінені, нові пружини, амортизатори, головний зчеплення. Газ-бензин.Продаж терміновий.Торг присутній.
Машина у чудовому технічному стані, двигун від заміни до заміни не бере масло Liqui Moly 5w 30 LL-04. Все по ходовій замінювалось що було потрібно, ролики та ремінь нові. Копресор кондиціонера та генератор обслужені. Передній активний стабілізатор після реставрації на гарантії. Велика турбіна після реставрації на гарантії. Шків колінчастого валу новий проїхав 4000 км. Пневмо стійки задні після реставрації на гарантії. Компресор пневмо обслужений. Передній кардан після реставрації. Рульова рейка після реставрації два місяця. Перепакована вся дросель усі прокладки нові. Колеса пофарбовані та проточені. Селектор кпп замінив на керамічний. Машина вкрита керамікою, передній бампер та частина капоту в броне плівці, пороги та задній бампер в броне плівці. Замінили передню ліву напів вісь з двома шрусами. Є два комплекта ковриків для салону ева та шкіряні. Встановлена нова Літня гума комплект Michelin Pilot. Є зимова гума Triangle Snowlink.
Авто в гарному стані. Я другий власник. Пробіг рідний, два комплекта резини, стоять гарні лед фари, дорога музика войс. Двигун евро 5 на компенсаторах та ВКГ клапані. Зчеплення замінено 1000 км тому на комплект валео, коробка не виє, вмикається чітко. Стоїть вписаний газ 4 покоління. За автомобілем слідкували, масло міняли кожні 5-6 тисяч. По кузову вся ціла окрім ляди багажника(на фото все видно). Вся в рідні, салон як новий. Присутній торг.
