- 243 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Все працює. Машина моя. витрата бензину 5 траса місто 7,5 л Без ДТП
Все працює. Машина моя. витрата бензину 5 траса місто 7,5 л Без ДТП
На ходулександр
Авто в гарному стані, дуже хороша комплектація, без ДТП, з рідним пробігом ! Обслуговувалась тільки на сервісі! Два комплекти резини Всі питання по телефону!
Машина на ходу, сів поїхав. Всі питання по телефону телефонуйте в WhatsApp.
Продам своє авто, комплектація laurin klement, в дтп не була кузов весь в рідній фарбі не єдиної деталі не фарбувалося подряпин немає, капот, крила, і проблемні місця затягнуті в броню, по мотору без питань екологія на місці, коробка без питань була зроблена заміна масла, так само були замінені гальмівні диски в коло, кожна кнопка в машині працює, комплектації: матричне світло, помічник утримання в смуги, попередження при зіткненні, жк дисплей, чорна стеля, музика canton, вентиляція сидінь, регульована підвіска (три режими). Живий суперб, економна, комфортна, містка машина. Салонам допомоги у продажу не нуждаюсь, не тратьте час на дзвінки! Дзвонити на WhatsApp, звьязок через WhatsApp або тут у чаті. Відповідаю швидко.
є підігрів картера, колір сірий
Повністю нова гума куплена в цьому році 17 розмір титанів на низко профільній резині
Усі запитання за телефоном
Продам свій автомобіль Skoda Rapid, 2013 року. Двигун: 1.2 TSI, турбо, 4 циліндра. Коробка -шестиступка. Привід передній. Салон чистий і акуратний (не курили). Комплектація: гідропосилилювач керма, клімат контроль, склопідйомники, електро регулювання зеркал з підігрівом, підігрів сидінь, ABS, ESP. Тонування, сигналізація, два ключі. Автомобіль дуже економний, розхід палива - 5,8. Зимова гума у комплекті. Будь який вид переоформлення. Є сліди експлуатації. Торг реальному покупцю.
рік випуску грудень 2018, перша реєстрація 2019 р, авто в грудні приїхало з Німеччини,оригінальний пробіг 157 тис.км обслуговувалось на офіційному сервісі є сервісна книжка, всі планові то пройдені та є відмітка. FULL LED оптика перед зад, адаптивне світло,система старт стоп,круїз-контроль , асистент попередження про зіткнення , шкіряний салон, голосове керування , Коробка автомат ( 7 ступка) DQ381. Підігрів передніх сидінь. Підігрів дзеркал. Клімат контроль. Круїз контроль.Датчик дощу. Датчик світла, диски R17 , блютуз , навігація , декоративне підсвічування салону, автономка вебаста , Мультимедіа система з LCD-екраном • AUX • Bluetooth • USB • Android Auto • CarPlay, навігація, керування жестами. бездротова зарядка, задня камера , парктроник, асистент паркування(автоматичні гальма) , front asistent (автоматичні гальма)
Дуже зручна та економна машина, на повному приводі та з безключовим доступом, без помилок і все працює безвідмовно. Багато писати не буду, телефонуйте, все розповім детально. Год выпуска 2014.
Дуже шкода продавати цей автомобіль, тому що машина дійсно хороша. Їздив дбайливо, намагався завжди стежити та обслуговувати вчасно. Причина продажу — хочу освіжити год. Є невеликі нюанси по кузову/дрібницях, але на комфорт і їзду не впливають. Автомобіль щодня на ходу і приносить тільки позитивні емоції. Мається 2 ключі. Звичайно, є дрібні нюанси, оскільки машина не нова, але критичного нічого немає. Хто шукає чесний і хороший автомобіль — звертайтеся. Величезне прохання не дзвонити я погано чую. пишіть
Продам своє атво, володію ним з 2019 року, на пробігу 339т. було зроблене повне ТО (заміна ГРМ з помпою, ремінь на генератор, антифриз, мастило, фільтри, перебрали маслодільник, подушку на коробці), взагалі по машині зробленого багато чого, машина працює добре, двигун сухий (не вимитий), кому цікаво звоніть, розповім більш детально і відповім на Ваші питання
Потрібно робити двигунну емульсію.
Авто в основному експлуатувалося в Германії. На 160к пригнав попередній власник, але вона в основному буга в гаражі бо було робоче авто. Я купляв на 169к пробігу. За 23к пробігу міняв тільки масло з фільтрами (коробка і двигунне масло замінено 10.09.25, 200км тому). А так мінялися лише пильники та розходники. Має кліматронік, круїз контроль, підігрів дзеркал, повтий електропакет вінок, процесорна магнітола jvc з Bluetooth підключенням. Тепер до нюансів, масложор по місту 100мл на 3к пробігу, за містом якщо їхати 130-150 то 100мл на 1к км. Одеське сонце привело до вигорівшого лаку на криші та відклеєної стелі (видно на фото), також дрібні царапини (авто 21 рік). Також так як авто німецьке, перед трошки нижче ніж в Українських варінтах, тому присутні пошкодження на вередньому пластиковому бампері. З технічної точки зору дуже класне авто (прям дуже подобається), продаю бо з'явився дуже цікавий варіант з Octavia A7 (хоча на сто сказали що даний двигун на багато надійніший). Можу довго не відповідати у зв'язку з моєю професією.
Продам авто в гарному стані, технічно повністю обслуговано. Мотор сухий, масло не бере, робить рівно. Коробка всі передачі перемикає плавно. Ходова частина обслугована, не стукає. Кондиціонер працює, заправлен. Акумулютор новий.
Авто технічно справне. єкологія вирізана і прошита.ТО кожні 7-8т. пробігу. Велике ТО на 255т.км.: привода, ремінь грм, ролики, помпа, антифриз, масоо МКПП, супорта, диски, колодки. Салон чистий, незатасканий Потребує уваги лфп де і буде торг.
