- 185 тис. км
- Коростишів
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Автомобіль від власника,в чудовому стані.Додаткових вкладів не потребує.Пробіг рідний. Замінено масла,фільтра,грм,помпу,масло в коробці.Салон чистий,в авто не курили. Екологія на місці.Без дтп.З повним переоформленням.
Продається авто в хорошому стані,по технічній частині все справне,за дет.інформацією телефонуйте за номером **********
Продаю Skoda Octavia Scout 2.0 4x4 За питаннями звертайтеся за номером телефону
Авто повністю в задовільному стані Повністю обслуговуване Перевірка на будь якому сто Пробіг оригінальний, екологія на місці Перепил двох задніх арок без криміналу, поліз лак Авто в чудовому стані
Надійний та економний автомобіль для щоденного користування. Двигун 2.0 — потужний і простий в обслуговуванні, добре працює як на бензині, так і на газу. Газ вписаний у техпаспорт. Авто комфортне, містке, добре підходить як для міста, так і для траси. Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Авто пригнане з Германії,перший власник в Україні. Надійний двигун,газ ніколи не стояв,машина їздить кожен день в гарному технічному стані.Всі питання по телефону. Торг біля капоту! Площадкам не турбувати!
Авто в хорошому стані на 185тис була заміна корзини вижимного диску диску зчеплення помпи ремня грм, розхід 7.5 середній є царапини думаю зрозуміло в дтп не був є 4титани і 5желізних диска ковпаки, сигналка автодотяжка, на даний момент тре замінити передні колодки і по бажанню масла фільтра хоча їздидт ще можна тис5 займатись не маю часу військовий. Остальні питання по телефону.
Продам Skoda Fabia 2010 року в гарному стані. Рідний пробіг 253 тис км Автомобіль доглянутий, технічно повністю обслужений і не потребує жодних вкладень. Двигун, коробка працює без зауважень, ходовка обслужена, помилок ніяких нема. НЕ БИТА ТА НЕ ФАРБОВАНА!!! + Тітанові диски с літньою гумою!
Перший власник в Україні, пригнана з Німеччини у 2020му році. В гарному технічному стані, по мотору та коробці питань немає, все завжди обслуговувалось та замінювалось +/-вчасно. Салон також в доброму стані, доглянутий. Є питання по лкп та тріщина на лобовому склі, все видно на фото. Можливий невеликий торг.
Авто на 4 газу,салон в чудовому стані,ходова двигун обслужено,кондиціонер заправлений ,нова літня гума,та комплект коліс з зимовою,все працює,страховка до лютого наступного року
Продам Skoda Superb — автомобіль, який виправдовує свою назву. Просторий, економічний, комфортний. Пригнаний з Данії, без жодного фарбування, я — перший власник в Україні. Повністю обслужений: нещодавно зроблено ТО, замінено гальма, замінено комплект ГРМ. Комплектація радує: адаптивний круїз, контроль смуги, контроль сліпих зон, матричні фари з автоматичним регулюванням світла (Освітлюють дорогу без засліплення зустрічних і попутних водіїв), автоматичне паркування, преміальна музична система Canton, лед приборка, системи запобігання зіткнень в авто, безключовий доступ, електропривід багажника, фаркоп, навігація, 3-зонний клімат.
Продаю свою приватну Skoda Fabia 1.2 Diesel. Контакт в чат ДЗВОНІТЬ ТІЛЬКИ Viber Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений та готовий до експлуатації. Замінені всі необхідні розхідники, та грм з помпою 2500 км тому. Є нюанси по кузову видно на фото Економний дизельний двигун витрата 5-6 л. Пробіг: 304 000 км Встановлена якісна музика зроблена вібро і шумоізоляція Надійне та практичне авто Документи в порядку На даний момент авто знаходиться в Польщі, але в липні буде в Україні. За деталями звертайтесь у приватні повідомлення або телефонуйте. Тільки Viber
Авто обслужене. Кожен день на ходу. Повний привід працює.
Автомобіль в доглянутому стані,вкладень не потребує.Обслуговувався вчасно,40 тис тому замінено комплект ГРМ та охолоджуючої рідини.В минулому році замінено комплект щеплення,подушку двигуна,задні гальмівні колодки та ступичний підшипник лівого переднього колеса.Салон теж без зауважень.Всі кнопки працюють
Продам надійне авто . Мотор, коробка, ходова без зауважень, замінено щеплення. Не рижиків, не пижиків не має. Єдиний мінус поліз на криші лак на фото видно. Сів поїхав . Переоформлення . Будь ласка за 3 з копійками заберу не пишіть. Тог присутній.
Двигун в ідеальному стані,по машині все зроблено, перебрана ходова, 1тис. назад замінено масло та всі фільта. Треба замінити диск щеплення, але машина їздить все ок. 1власник , переєстрував на себе по спадщині. Комплектом віддаю зимню ризину+ще диски. Затонована якісною плівкою в круг. Також можливий обмін з моєю або вашою доплатою. Всі інши питання по телефону!
