- 216 тис. км
- Ірпінь
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продаю своє авто, перекупів не турбувати, хочу передати авто хорошому новому власнику. Грошей для авто не жалів, все робив вчасно, заміна масла і тд кожні 8-9 тис, ТО тільки зробив місяць назад. Заді на кришці багажника підкрас, від попереднього власника, я робив трішки пороги, є відео, та крила, де у них болячка. Все працює, кондиціонер тільки заправили. Авто в гарному стані, робити нічого не потрібно. В Україні я 2 власник, 1,8 TSI, масло десь 0,5-1 літр на 8 тис можу долити. Масло хороше завжди купляв.
