- 300 тис. км
- Новий Розділ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 4.2 л.
- Автомат
Під ремонт коробки, коробка в аварійному стані. Салон у хорошому стані чорна стеля. Рідка ASD блокування диференціала.
Під ремонт коробки, коробка в аварійному стані. Салон у хорошому стані чорна стеля. Рідка ASD блокування диференціала.
Деталі за теллодимир.
машина в хорошому стані плюс літня резина.
Продам Mercedes W220 рестайлінг long в хорошому технічному та візуальном стані Гаражне зберігання Автомобіль в максимальній комплектації: Дотяжки дверей,безключей доступ,електропривід багажника і т.д Переобладнаний на пружини - дороги тримається добре Продаж з повними переоформленням,ніяких довіреностей і т.д. не буде! Обмін не цікавить Торг невеликий Детальніше по телефону
Пробіг некручений 100%.Бус в ідеальному стані . Варта уваги .Повністю обслужений. Все працює від А до Я. Максимальна комплектація.Люба перевірка.
Машина в хорошому стані!!!3.5 Газ бензин Коробка автомат 7-ми ступка,мотор в ідеальному стані в моторі замінено все 40т км назад(можна сказати новий мотор)ремонт обійшовся 4000$ масла не бере ні грама,розхідники мінялись тільки оригінальні.Ходова та пневмо в ідеалі.Активна підвіска,вентильовані тормозні диски.Передні сидіння руль та дзеркала з пам’ятю на 3 водіїв,підув передніх сидінь спинка,боки,ноги.Електро привід багажника.3-х зоний клімат контрольн.Хороша акустика Harman/Kardon є оригінальний сабвуфер,знаходиться в багажнику під обшивкою.Більш детально за тел.Тільки переоформлення. Всім вдалих покупок та продажів. Всім Мирного неба.
Авто в дуже хорошому технічному та зовнішньому стані. Всі агрегати працюють добре, іде добре. Кузов без ржі та без жучків. Комплект літньої майже нової резини додається. В цілому проблем по машині немає,сів поіхав.
Авто у дуже хорошому стані,повністю обслужено,на повному ходу. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Розгляну обмін на електромобіль.
