- 101 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.34 л.
- Ручна / Механіка
Geely GC5 2014, рідний пробіг 127 тис км Я другий господар! Володію з 2022року! Технчно в чудовому стані! Всі ТО завжди вчасно, масло від заміни до заміни не бере! Два комплекти гуми, В авто працює кожна кнопочка! із мінусів по телефону невеличкі жучки як на всіх китайцях та підкраси. ТО робити не треба, зробив у січні Єдине що потрібно замінити один трос ручника. по ходовій все ок! міняти нічого не треба. ГРМ мінявся Будь які перевірки на Ваших СТО, у машині впевнений на всі 100% Торг біля капоту! Приїзжайте! Не розчаруєтесь! продаю до речі бо вирішили з дружиною продати дві малі машини і купити одну велику!
Geely mk 2008 року, двигун 1.6 працює рівно масло не бере, замінено грм та масло, ккп в нормі, ходовка не стукає, не разу не підводила, кондиціонер працює, потребує косметики і ремонту арок, дно ціле, страховка є.
Мотор коробка в нормі. Ходову можна глянути але не критично Кузов на фото магнітола, склопідйомники, є кондиціонер, але не працює. 2 власники обов'язкове переоформлення.
Надійний, комфортний, економічний седан бізнес класу. 2016 року в випуску, замінено пороги, оновлено лако- фарбоване покриття. Без ключове відкриття дверей, завод кнопкою. Своєчасне якісне ТО. Простора, дешева у обслуговуванні. Газ+ бензин. На одній заправці пробіг понад 1100 км. У дверях стальні дуги для безпеки.Комплект зимової гуми.
продам авто в гарному робочому та технічному стані. По двигуну працює добре , масло не бере, ходова нічого не стука. Всі стікла рідні крім лобового. Салон перешитий і в прекрасному стані, всі кнопки працюють . Нове щеплення , промита система охолодження, пічка гріє дуже добре, кондиціонер працює і заправлений. обслужений генератор, нові клеми , новий акум. Обслужений газ.З недоліків є іржа на задніх арках , невеликі дефекти по кузову, дніще ціле без дірок. Я власник . Продаж тільки з переоформленням.
Продаю власний автомобіль, у хорошому стані, більшість часу авто стояло в гаражі, готове до перевірки на будь-якому СТО, на всі запитання відповім по телефону, аргументований торг під час зустрічі біля авто.
Продаю автомобіль на кожен день. Купувався дідусю . Автомобіль технічно справний, больно місяця арки, пороги переварені якісно та оброблені.(маю відео підтвердження процесу) Куплені та встановили бампер передній, птф, та решітка(на момент фото авто ще не встановили) Встановили також фаркоп. В цілому нарікань по авто нема Єдине шо потрібно обслужити кондиціонер Газу немає та не було Стосовно колес комплект 14 є На момент фото на шиномонтажі тимчасово 15ті встановили
Продаю власний автомобіль. Авто в хорошому стані для своїх років, готове до експлуатації. Детальна інформація за телефоном
продам авто після ДТП на запчастини, мотор, коробка, ГБО, електроніка, диски, багажник, вижило
. Потребує не значного ремонту, а саме замінити ремінь ГРМ, заварити вихлопну трубку, синхронізацію датчиків, замінити акумулятор його не має. дешевше не буде ,якщо не на зв'язку пишіть у повідомлення.
