- 260 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані .в рідній фарбі. Зауважень нема
Два ключі, два комплекти гуми на дисках
АКЦІЙНА ФІКСОВАНА ЦІНА! Авто під відновлення ,заводиться та їздить. За потреби знімемо відеоогляд авто. Більше авто у нашому телеграм каналі. Можлива доставка до Вашого міста.
Продам авто в хорошому стані.перший власник в Україні.авто повністю обслужане і доглянуте.замінене масло і фільтра.по електроніці все працює.є комплект хороших літніх шин
Автомобіль у хорошому стані. В Україні 3-ій рік. Машина була куплена під себе. Усі деталі при особистій розмові.
АКЦІЙНА ФІКСОВАНА ЦІНА! Авто знаходиться в Луцьку, розмитнене. Без ДТП, по аукціону був град, який повитягували ПДРом. Заводиться та їде, але коробка потребує уваги. Більше авто у нашому телеграм каналі - DriveAmerica. Можлива доставка до Вашого міста.
Автомобіль в дуже хорошому стані. Повністю обслужений,ніяких додаткових вкладень не потребує. Нова зимова резина. Автомобіль без ДТП. Новий акумулятор. Готова до постановки на облік. Максимальна комплектація
Продається Ford Mondeo універсал з бензиновим двигуном 2.0 — комфортний, просторий та зручний автомобіль як для міста, так і для поїздок на дальні дистанції. Двигун працює добре, економний та надійний. Салон охайний, великий багажник — ідеально для сім’ї або роботи. Авто регулярно обслуговувалось. Є нюанси по кузову, також відсутня безпека після дтп, детальніше по телефону
АВТО В ГАРНОМУ СТАНІ ВСІ ПИТАННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ ********** ЮРА
Авто в гарному стані,на гарній комплектації,є підігрів сидінь,підігрів лобового скла на економному 1,6tdci, ГРМ замінений , авто на повному ходу з оригінальним пробігом,все працює,на гарній гумі. Обмін бажано на буса,можливо з моєї доплатою
хороший якісний автомобіль, сів поїхав, по кузову є питання не критичні. пригнана в 20році з Швейцарії, я єдиний власник в Україні. хорошмй мотор, простий в експлуатації, можна поставити газ без проблем. крута комплектація,є підігрів лобового скла, заднього, дзеркал, також є клімат контроль, 4склопідйомника, русифікований бортовий комп'ютер, шкіряний руль, електропідсилювач керма. я єдиний власник в Україні, на машину грошей не жалів обслуговувався вчасно, на запчастинах не економив
Авто повністю на ходу, обслужене вчасно, є незначні дефекти на кузові на фото видно на їзду невпливає, кожен день їздить, пробіг рідний, розхід літом 6-7літрів зима 7-8 літрів на 100км,торг присутній в межах розумного біля машини, дзвоніть пишіть відповім що цікавить.
Продам Форд C MAX 2009 року технічно без зауважень за машиною доглядали,один власник в Україні.Авто пригнане з Німеччини по кузову ціла та не фарбована салон чистий та охайний без пошкоджень,також авто на гарній комплектації Titanium.Одним словом автотварте уваги.
Продам авто в гарному стані. Замовляла для себе з Америки (перші руки в Україні)
їде бадьоро .багато нових запчастин замінено .
Продам власне авто, їде дуже Бордо мотор 1,6 чіп, стоять титанові диски R19 стоїть дуже хороша музика 2 підсилювачі один на динаміки другий на сабуфер, сенсорна магнітола, стоять стійки кайловер спереду,в авто є дефекти по кузову на дверях полопала шпаклівка двері або під заміну або шпаклювати, дзвоніть деталі по телефону.
гаражне зберігання. машинка на повному ходу, вкладень не потребує. один власник в Україні
