- 133 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Авто купував для комфортної та економної їзди, але останнім часом автомобіль більше стоїть, ніж їздить — став авто вихідного дня. Володію автомобілем 3 роки, після Америки я другий власник. За цей час авто проїхало приблизно 40 тис. км. Автомобіль повністю обслужений та не потребує вкладень. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО. Що було зроблено: -замінено мастило в коробці передач з повною розборкою та заміною фільтра; -кожні 20 тис. км робилась часткова заміна мастила в АКПП; -мастило в двигуні та всі фільтри змінювались кожні 10 тис. км; -наступна заміна мастила — 06.07.2026, по терміну 1 рік, а не по пробігу, бо авто більше стоїть ніж їздить; -замінено ланцюг ГРМ; -замінено гальмівні диски та колодки; -встановлено свічки NGK; -встановлено LED-оптику, фари затягнуті в плівку; -зроблена хімчистка салону та встановлені чохли з еко-шкіри; -встановлено Sync 3 з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto; -встановлено оригінальний дистанційний запуск двигуна. Додатково: -2 ключі; -літня гума встановлена + комплект зимової; -кондиціонер заправлений, клімат працює; -кожна кнопка працює; -без помилок по електроніці; -екологія на місці; -авто обслуговувалось вчасно, коштів не шкодував. Витрата пального: -бензин — приблизно 11 л; -газ — приблизно 13 л. По Америці були пошкодження, які якісно та професійно виправлені. Торг аргументований біля авто. Продаж тільки з повним переоформленням.
