- 517 тис. км
- Київ
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Оригінальний пасажир, не плутайте з грузовиками, пробіг увесь по трасі.
Оригінальний пасажир, не плутайте з грузовиками, пробіг увесь по трасі.
Продам власну автівку. Міський plug-in hybrid (заряджається від розетки вдома/на роботі, або на АЗС). Пробіг на електриці 30км. Витрати пального ~4л місто, ~5-6л траса. Комплектація premium sel, панорамний дах, дистанційний завод, шкіряний салон, відкриття багажнику з ключа або ногою, автоматичне паркування. Із пошкодженнь було ліве переднє крило та водійська дверь. Зроблений якісний ремонт на hunters garage. Не перекуп, не займаюся автівками. Привозив і робив для себе, за продаж навіть не думав. Нажаль змінились плани.
Автомайданчики, не турбуйте, будь ласка. Допомога з продажем також не потрібна. Дуже красивий та яскравий спадок справжніх американських мускулів. Фото без фільтрів - нещодавно затягнутий в матовий ультрамарин. Вигляд - самі бачите. Просто неймовірний!!! Відео до оклейки є - під плівкою все ок. Шкіряний салон в стані просто нового - ідеальний. Для свого об'єму несподівано жваве авто, як в умовах міста, так і на трасі. Разом з тим має шикарну витрату палива, знов ж таки як для свого об'єму. Особисто в мене витрата коливається в межах 11-12л на 100км по Києву без економії. Сучасний турбований мотор (2.3 EcoBoost) з сучасною АКПП (10-ступенева 10R80) надають дуже приємні враження від водіння. Файна історія по Америці, невеликий пробіг. Робити по авто абсолютно нічого не потрібно. ТО зроблене на 80 тисячах. Тож катаємось і кайфуємо. Встановлена магнітола з Car Play / Android Auto. Надійне красиве авто за дуже приємну ціну.
Продам власне авто в гарному стані. Двигун працює відмінно,АКПП перемикає ідеально, без ривків і поштовхів,по ходовій без сторонніх стуків, і скрипів.Всі стікла рідні,включаючи лобове(з електропідігрівом).Дуже гарна комплектація з розширеною панеллю приладів.Діюча страховка,2 ключі,клімат справний,повністю обслужений. ГБО 4 покоління.За більш детальною інформацією за тел
Сама повна комплектація. Дуже малий пробіг. Машина виходного дня. Готовий до любих перевірок. Це машина моя мрія з дитинства, тому ставився до неї відповідно. Також в комплекті зимова гума на рідних дисках (диски черні ідеал стан). Гума літня брав в цієї весни - 30к грн. Зимова гума майже не використовував. В машині ніколи не палили. Мастило міняв кожні 5-6 тис км.
Продам Ford Fiesta 2015 року, чудове авто для сім'ї. Вартість 5000 євро, пробіг 122 тис км, 3 циліндри, 5 дверей, хетчбек, сенсори паркування, автоматичні вікна, задні вікна затемнені, сидіння були весь час в чохлі, бережне користування. Є деякі подряпини Зараз знаходиться в Іспанії, Малага. Плануємо перевезти в жовтні до Києва.
Продам Ford Tourneo Connect 2019 року , 1,5 дизель, офіційно купували в Україні, пробіг 162000. По машині питань немає, зроблено повністю ТО , масло, ремінь ГРМ, роликів, помпа, масло, усі фільтри, вкладання не потребуе, два комплекта нової резини, два ключи, фаркоп. Торг біля авто ! Перекупам не турбувати! На обмін сума 17000 $.
Форд транзит 1989, двигун ОНС 2.0 однорядний моноінжектор Форд сіерра. Балку передню з супортами поміняв на новішу, 1995 року, є в запасі нові гальмові колодки, останній раз була вся варена і фарбована в 2020 (вварені нові арки колес передніх, задніх, посилений корпус ( вварені продольні балки в корпус кузова) стоїть новий глушник нержавіюча сталь з Мерседес спрінтер, LED фари, коробка 5 ступка, не 4, як звичайно, розхід 10 літрів що газ що бензин колеса 14 двері зсувні і зліва і справа, позаду ляда відкривається вгору, дзеркала з підігрівом, додаткові фари LED освітлення спереду, лампи заднього ходу LED бак газу довгий диаметр 25 см позаду сидіння пасажирів в салоні на 30 літрів, замок патрубка бензобака. як опція, додатково встановлено електронний датчик обертів та вольтаж акумулятора.
Продам авто в стані треба трохи позайматися зовнішнім виглядом Їде бадьоро , оснащено ГБО 4 покоління Пробіг рідний 262000км З США приїхала з трохи зчесаним переднім бампером , безпека вся рідна , не стріляна Торг присутній
Ford Fiesta Mk6 2006 Гарний, невибагливий авто. Найкраще, що можна взяти за ці гроші. Чому це авто цікавіше за інші: 1. Є повна істроія трьох років експлуатаціі минуло власника + моіх 5 років (драйвер.топ) 2. Авто перевдягнено в дорестайл, хоча є рестайлом (такий колір був тільки у рестайла) 3. Авто завжди обслуговувалось не на останні гроші, і тому служить без питань По цікавих доробках: * Магнітола з мондео, яка має блютус і органічніше виглядає в салоні * дискові гальма в коло * ST салон, шкіряний, з підігрівами передніх сидінь * ST вихлоп * підвіска KONI Street -40 + Vogtland пружини * Два комплекта дисків з гумою (літо 24 року, зима 25) Також з машиною віддам відеореєстартор і MagSafe тримач+зарядку для телефона (не врізано в проводку, зроблено через подвійний запобіжник, провода сховані). Торг можливий на знятті СТ салону, комплекта дисків. Контактуйте, будь ласка, через ТГ. Не завжди можу відповідати на телефонні дзвінки.
Продаємо власну автівку! Ми другі власники в Україні! Авто було пригнане з США у 2021 році! На даний момент автівка кожний день на ходу, проблем ніяких немає! Авто обслуговувалось на хорошому сто, масло MOTUL , заміна раз в 6 тисяч, ходова частина обслужена та нарікань немає! По мотору та коробці ніяких питань також не має, все сухеньке, коробка працює плавно без штовхань!! З автівкою вітдаємо ще один комплект літньої хорошої резини! Також має два комплекти коврів в салон! Авто в чудовому технічному стані та не має ніяких нарікань! Готові до будь яких перевірок! За більш детальною інформацією тефонуйте!!! Продаж в зв?язку з купівлею більшого авто!
До вашої уваги Форд Ескейп 2015р. з 2.5 обємом двигуна на газу.Пригнаний з США.По авто все справне .Сів поїхав.Пробіг не кручаний.Газ встановлювався в Профі газ.Там і обслуговувався.Що підтверджує пробіг.Встановлена сігналізація StarLine s66 v2.Всі функції що є в авто працюють!Високий,зручний,маневриний.Зимова резина 90%
Авто привезено з США з мінімальними пошкодженнями. Відновлювалось авто оригінальними запчастинами, спрацювала подушка колін водія яку було замінено на нову оригінал. Чистий доглянути салон авто та гарне обслуговування в США. Проведено повне ТО в авто з заміною усіх технічних рідин. Запрошую на перегляд, авто варте вашої уваги. Аргументований торг присутній безпосередньо біля авто.
Форд фієста 1,4 газ/бензин. Машина при мені проїхала трохи більше 10 тис. автомобілів у нормальному стані на свої роки. Колишній господар завозив машину під 0 розмитнення, принаймні так сказав, тоді і було встановлено газ. Газ вписаний у техпаспорт при мені. Кузов, днище в хорошому стані немає ні гнили, ні іржі. Є невеликі вм'ятини та сколи на фото видно. Заміна олії 500 км тому. Лише переоформлення! Є торг.
В авто все працює, робот працює без нарікань, салон - комбінована шкіра. по лівій стороні є фарбовані елементи (притирали). Нові амортизатори. свіжа літня гума, акб грм та масло в моторі замінено в січні. Можливий обмін з моєю доплатою до 1,5 к на новіший мінівен або універсал на ручці Автобізнесменів прошу не турбувати. На огляди не їжджу, на майданчики не ставлю.
Продам Форд Фьюжен 2018 рік в гарному стані , комплектація se повний привід двигун 2.0 , відновив капот крило в колір фара бампер телевізор з такого ж авто 2019 рік , 2 ключа 2 комплекта шин
Продаю власний автомобіль. Обслуговувався на офіційному сервісі (є вся історія в базі даних). Вчасне проходження ТО (останнє в лютому 26 року). Нова гума Nokian (всесезонна). Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно та непомітно, ходова без сторонніх звуків. Економний росход палива по місту 6,5л. Батарея в гарному стані, генерує повний заряд.
Продам своє авто,пригнане з Німеччини.в доглянутому стані,обслужене,технічно все добре,в ходу мʼяка,економна,електро підігрів сидінь та лобового скла (що дуже допомагає взимку)2 ключі,кондиціонер працює,заправлявся в минулому році,в Україні другий власник,свіжа страховка…можливий адекватний торг
Настоящий 5-литровый монстр Минимальный пробег Крутой громкий выхлоп Roush Резина Мишелин пробег около 1000 км Хорошая доп Акустика Focal Perfomante Замена Масла фильтров Motul 0w20 Без кожи Автомобиль в идеальном состоянии!
Дуже хороше авто. надійне, економне та компактне. У хорошому стані, дбайливо ставився, мало їздив, майже весь час стояла в гаражі, і на даний момент стоїть у підземному паркінгу. Продаю, тому що на українських номерах у Польщі. В авто: Парктронік Автопідйомники передніх вікон Сигналізація Відеореєстратор Шум на кришці капота Металевий захист Новий АКБ В Україні постійно обслуговував на Bosh Serwis, тому пробіг легко перевірити. З того, що не дуже: 1. Пом'яв трохи кришку багажника і трохи тріснув задній бампер (здавав назад прямо в стовпчик) 2. Немає датчиків тиску в шинах 3. Машина на зимових колесах В Україну не зможу пригнати, авто в Польщі.
